Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

QUOTE(liuka** @ 2013 04 10, 13:41)
VALIO VALIO ATEJO GALU GALE I LIETUVA PAVASARIS, APIE TAI JUMS PRANESA KIPIS

thumbup.gif Atleiskite už neišprusimą, o tai kaip/kur jis dabar gyvens, namie-palaidas, uždarytas ar kaip g.gif ? Ar jis ''laukinis" blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2013 04 10, 22:05)
thumbup.gif Atleiskite už neišprusimą, o tai kaip/kur jis dabar gyvens, namie-palaidas, uždarytas ar kaip g.gif ? Ar jis ''laukinis" blush2.gif ?

biggrin.gif ne jis nelaukinis, kaip ir Jus as ji pirkau tik tai buvo gal daugiau kaip pries 20m. Jis gyvena naturaliom gyvenimo salygom lauke, jo zinioje 40kv.m plotas, uzdaras. Mes ji maitiname, maudome. Jis pasidaro toki uzva ir ten gyvena visa silta perioda, o paskui , kai jaucia salcius, eina miegot po zemem kazkur g.gif Pavasari laukiam jo , nes jis tikras pavasario pranasas. Taip naturaliai jis gyvena jau kokius 7m. biggrin.gif
Atsakyti
Fainuolis Kipis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2013 04 11, 13:55)
biggrin.gif ne jis nelaukinis, kaip ir Jus as ji pirkau tik tai buvo gal daugiau kaip pries 20m. Jis gyvena naturaliom gyvenimo salygom lauke, jo zinioje 40kv.m plotas, uzdaras. Mes ji maitiname, maudome. Jis pasidaro toki uzva ir ten gyvena visa silta perioda, o paskui , kai jaucia salcius, eina miegot po zemem kazkur g.gif Pavasari laukiam jo , nes jis tikras pavasario pranasas. Taip naturaliai jis gyvena jau kokius 7m. biggrin.gif

Senai bebuvau užėjus, nors Kipis nuotaika pakėlė thumbup.gif Greičiau tas pavasaris ax.gif
Atsakyti
Mielos vėžliukų augintojos.. gal kas parduodate vėžliuką? Noriu dukrai padovanoti.. netekom vieno augintinio,tai noriu užpildyti jos širdutę kažkuo mielo.. užsiminė,kad norėtų vėžliuko... Ačiū.. Jei atsirastų-parašykit į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2013 04 10, 12:41)

jarguteliau blink.gif Pas jus Klaipedoj jau sniego nera blink.gif As Dzukijoj gyvenu, pas mus dar sniegas ant pievu, jokios zoles nesimato ir nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaškiukas @ 2013 04 13, 11:37)
Mielos vėžliukų augintojos.. gal kas parduodate vėžliuką? Noriu dukrai padovanoti.. netekom vieno augintinio,tai noriu užpildyti jos širdutę kažkuo mielo.. užsiminė,kad norėtų vėžliuko... Ačiū.. Jei atsirastų-parašykit į AŽ  4u.gif


Zinau, kad pardavinėja toks Mantas - jo kontaktas 867536696 ir skelbimas
Susisiekite jei domina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaškiukas @ 2013 04 13, 11:37)
Mielos vėžliukų augintojos.. gal kas parduodate vėžliuką? Noriu dukrai padovanoti.. netekom vieno augintinio,tai noriu užpildyti jos širdutę kažkuo mielo.. užsiminė,kad norėtų vėžliuko... Ačiū.. Jei atsirastų-parašykit į AŽ  4u.gif

4u.gif as siulyciau labiau prie zmogaus prisirisanti gyvuna.pvz,papuga-nimfa.aisku,nepalyginti su sunimi ar katinu,bet jei jiems nera salygu,nimfa pats tas.jau beveik metai turim,neatsistebim paukstelio meilumu,isdaigom.vyras mano irgi uzsimane vezlio,bet...jis,mano manymu,kaip ir zuvytes akvariume- gera stebeti,bet prie zmogaus neprisiris taip kaip mano mineti augintiniai.
Atsakyti
Ramaškiuk, o koks augintinis buvo prieš tai?

liepa27, nevisai sutinku dėl palyginimo su žuvytėmis 4u.gif vėžlys ne šuo/katė ir jam tikrai nebūtina žmogaus kompanija, su juo nepažaisi, jis neateis prisiglausti - tas tiesa. tačiau dauguma vėžlių gerai atpažįsta savus ne tik "iš veido", bet ir pagal balsą (nors jų klausa prasta). tuo tarpu žuvys tokio jausmo neturi, nors kai kurios rūšys, kiek skaičiau, atpažįsta žmogų, bet individų neskiria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 14 balandžio 2013 - 02:16
Valio Kipis išlindo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 04 13, 21:23)
4u.gif as siulyciau labiau prie zmogaus prisirisanti gyvuna.pvz,papuga-nimfa.aisku,nepalyginti su sunimi ar katinu,bet jei jiems nera salygu,nimfa pats tas.jau beveik metai turim,neatsistebim paukstelio meilumu,isdaigom.vyras mano irgi uzsimane vezlio,bet...jis,mano manymu,kaip ir zuvytes akvariume- gera stebeti,bet prie zmogaus neprisiris taip kaip mano mineti augintiniai.

kadangi turiu pulkeli ivariausiu padaru tai pasakysiu kad negaliu ne vieno išskir,t kad vat sitas tai super, o vat šitas tai neįdomus. man asmeniškai jie visi savaip mieli.
o vaikui mano kuris dar visai mažas tai katės ir šunys pirmoj vietoj. kiti gyviai kaip ir neegzistuoja.manau kad vaikui kuriam maziau nei 10metų didelė tikimybė kad vežliukas gali greit atsibost ir jis pataps jau suaugusiu rūpesčiu.
bet vežliukas turiu savų pranašumų uz kitus..pvz nereikalauja tiek daug dėmesio kaip kad šuo, nekelia triukšmo kaip graužikai ar papūgos...gali net miegamajame laikyt.
Atsakyti
QUOTE(tiacior @ 2013 04 14, 23:39)
kadangi turiu pulkeli ivariausiu padaru tai pasakysiu kad negaliu ne vieno išskir,t kad vat sitas tai super, o vat šitas tai neįdomus. man asmeniškai jie visi savaip mieli.
o vaikui mano kuris dar visai mažas tai katės ir šunys  pirmoj vietoj. kiti gyviai kaip ir neegzistuoja.manau kad vaikui kuriam maziau nei 10metų didelė tikimybė kad vežliukas gali greit atsibost ir jis pataps jau suaugusiu rūpesčiu.
bet vežliukas  turiu savų pranašumų uz kitus..pvz nereikalauja tiek daug dėmesio kaip kad šuo, nekelia triukšmo kaip graužikai ar papūgos...gali net miegamajame laikyt.

4u.gif tai.zinoma,kad visi mieli.as tik norejau pasakyti,kad skirtingi tie gyvuneliai.ziurint kokio augintinio reikia-ar bandraujancio su zmogumi,ar nelabai.
Atsakyti