Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Airijos Mamytės

Jolkike- sveikinimai didziausi!!! 4u.gif
Kaip faina, vel leliuku bus.
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(jolkike @ 2012 10 30, 10:21)
Laaaaaabas visoms,

Nauji namuciai, malonu smile.gif tik kad nelabai bendraujat  4u.gif  Jau nekalbekit apie dietas ziema, as vel valgau uz du  tongue.gif  laukiam kol gandrai pasibels i musu namus ir atnes viltei broli ar sese,o tai turetu ivykti geguzi... tai va, tokios naujienos pas mane, jauciuosi puikiai kaip niekada, tik biski pavargus, vyras savaitei isvaziuoja i darba, tai viskas ant mano peciu gula,ir dar su vilte kariauti reikia, ismandrejus visai.daugiau neturiu ka pasakyti, viskas tas pats per ta pati, laukiam kaledu jau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Wow, kaip faina thumbup.gif . Dideliausi sveikinimai ir lengvo tau nesiojimo nestuke.gif wub.gif .
Atsakyti
tai jolkike jau gales greitai pas mus cia dazniau ateiti smile.gif mes jau antra puslapi kalam, oh yeaaah lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikinimai Jolkike!!!
Va kaip sauniai pas mus,viena po kitos tiesiog.
Atsakyti
Paskui bus vilte arba zmogelis thumbup.gif
Atsakyti
Faina butu,bet itariu kad iki tol dar visos po viena rateli apsuksit rolleyes.gif
Atsakyti
koks man dar ratelis,as jau su trim,vsio fabrikui bankrotas...gana,,,,jau su sitais nesusitvarkau sunui paauglyste,dukra vyresnioji isvis keista,su ja sunku..o mazoji dar mazoji...spek su ja visur...dar vienas...ne vsio...gana....Mano ratukas uzsidare.

O zmogeliui ir viltei va tikrai reiktu reiktu,gerai Makmint pastebeta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piople: 04 lapkričio 2012 - 01:02
Sveikos,


tai kaip gyvenat?
Mes tai leliuku neplanuojam dar bent kelis metus, o po to jau ir per seni busim verysad.gif

Tai ka, helovynas baiges, tuoj kaledos. Kaip butu smagu, jei nereiketu niekam pirkti dovanu, jas tik gauti thumbup.gif Otaigalvok ka, paskui ar patiks...

Nugi grizkit visos!!!
Atsakyti
Sveikos,

Aciu visoms uz sveikinimus.o musu buvo planuotas, as visada sakiau jei pavyks, tai noreciau geguzi-birzeli antra tureti, ir ka... pavyko is pirmo karto biggrin.gif net nesitikejom, kad nereiks taip ilgai vargti smile.gif
mes irgi galvojom ar cia reikia to antro ar ne, ar dar palaukti ir nusprendem, kad kazkaip gaila vaiko, kuris augs vienas ir reikia arba dabar arba niekada smile.gif kad nebutu super didelis amziaus skirtumas, ir taip gausis jau 3.5 metu. o po sito ir pas mane fabrikas uzsidarys, 2 per akis smile.gif
nu ka, laikas ruostis kaledoms lotuliukas.gif be galo patinka, negaliu sulaukti kada galesiu namus puostis 4u.gif ir dovanas jau is anksto perku, nes nemegstu paskiau lakstyti per spustis akis isdegus, o kai dirbi, tai ir laiko nelabai yra...
Geros dienos visoms!!!
Atsakyti
QUOTE(jolkike @ 2012 11 07, 09:05)
Sveikos,

Aciu visoms uz sveikinimus.o musu buvo planuotas, as visada sakiau jei pavyks, tai noreciau geguzi-birzeli antra tureti, ir ka... pavyko is pirmo karto  biggrin.gif net nesitikejom, kad nereiks taip ilgai vargti smile.gif
mes irgi galvojom ar cia reikia to antro ar ne, ar dar palaukti ir nusprendem, kad kazkaip gaila vaiko, kuris augs vienas ir reikia arba dabar arba niekada smile.gif kad nebutu super didelis amziaus skirtumas, ir taip gausis jau 3.5 metu. o po sito ir pas mane fabrikas uzsidarys, 2 per akis smile.gif
nu ka, laikas ruostis kaledoms  lotuliukas.gif  be galo patinka, negaliu sulaukti kada galesiu namus puostis  4u.gif  ir dovanas jau is anksto perku, nes nemegstu paskiau lakstyti per spustis akis isdegus, o kai dirbi, tai ir laiko nelabai yra...
Geros dienos visoms!!!


Nuosirdziausi sveikinimai thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sweikos mielosios! rolleyes.gif

Prisirashau i naujaji foruma thumbup.gif

Senokai cia nesilankiau, bet ziuriu gyvenimas cia verda. Stai ir jolkiki su puikiom naujienom 4u.gif

Tai va pasipasakosiu kas pas mus. Nuo rugsejo pradejom i darzeli eiti, viskas super per pora savaiciu atsiprato ir kartu su tuo darzelinis ligos prasidejo. Net negalejau patiket, kad taip intensyviai, kiekviena savaite vis kazkas, jau ir spalinukiu buvo ir pershalimu.... verysad.gif

3dienis gavau skambuti is darzo, kad berniukas daug miega nk nevalgo, lekem ishkart pas daktaru doctor.gif . Chest infection tai kaip suprantu mano atveju bronchitas, gavom antibiotiku axicillino, nuo kuriu jau 2 kartus veme, bet padejo temperaturos nebera. Mama deda is Lt siuntini, bet man reikia kazko greiciau. Vaikas nk nevalgo is proto varo mane tie nevalgadieniai. doh.gif

Mamos patarkit:

Ka darot kai vaikiukas nieko nevalgo?

Kuo skaudancias gerklytes gydot? Ar ishraso kokiu padoriu vaistu apart paracetamolio? Balsa vaikas prarades

Pasidalinkit savo patirtim, mes pirma karta taip sergam. Aciu darzui ir ten plintantiem virusam ir bakterijom rolleyes.gif





Atsakyti
Aurootia, sveikit ir kad greiciau prisipratintumet prie darzelio !!!
Mes irgi 5 menesius prasirgom kai pradejom eiti, dabar dziaugemes kad jau trys savaites nesirgom ir vel teko savaitele pasirgti.
As tai nepergyvenu kad nevalgo kai serga, svarbu kad daug skysciu gautu. O po ligos bent jau maniskis atsivalgo uz prarasta laika. Juk kai mes seram, irgi apetito nera.
Del antibijotiku tai mano sunui irgi jie nelabai, tai viduriuojam, tai vemiam nuo ju.
O kad is Lietuvos vaistu, tai man ju niekad nereikejo, juk antibu cia israso, o kitu ir be recepto gali nusipirkti. Nemanau kad lietuviski kazkuo geresni.
O skaudanciai gerklytei, tai kaip slogai, negydoma praeina per 7 dienas, gydoma- per viena savaite tongue.gif Aisku salikeli uzsirisam, kas labai patinka sunui, tada vaidina kad jis labai serga ir mama viska turi daryti uz ji ( nu kaip tikri vyrai ligos atveju tongue.gif ) ir medus su siltu pienu. O kad ten vaistus nuo skausmo gerkles gerti, tai manau kad jie padeda ne daugiau nei suvalgius metine saldaine.
Nu va kiek parasiau thumbup.gif
Jei visos po tiek parasytumet, tai tuoj tema pazengtu i prieki.
Atsakyti