Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Airijos Mamytės

Nu va visos dinge,vel ramuma sionai verysad.gif
Atsakyti
Labas vakaras,is kitos temos nukreipe cia smile.gif ...Susiduriau su tokia problema,tiksliau ne as o sunus... Grizo padirbejes S.Airijoje ir kvailelis neisikeite pinigu is airisku svaru i angliskus... o dabar lietuvoje bankai nekeicia... Gal kas zinote ar imanoma pas mus kazkur pasikeisti pinigus? :/ ar tik vezant atgal imanoma tai padaryt... Aciu kas pagelbes
Atsakyti
Siaip tai kiek zinau kaip tik dabar keicia lietuvoje visus svarus,anksciau tik karalienes buvo.Siaip tai siaurineje airijoje bet kuris bankas pakeis i karalienes,tik jei didele suma reikia susitarti kada pasikeisi,nes kartais neturi labai daug.
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2012 12 05, 00:30)
Siaip tai kiek zinau kaip tik dabar keicia lietuvoje visus svarus,anksciau tik karalienes buvo.Siaip tai siaurineje airijoje bet kuris bankas pakeis i karalienes,tik jei didele suma reikia susitarti kada pasikeisi,nes kartais neturi labai daug.

akropoly perejom visus bankus ir visi atsisako pakeisti :/ neturi sutarties ir pan su ta valiuta
Atsakyti
QUOTE(zofija30 @ 2012 12 05, 08:41)
akropoly perejom visus bankus ir visi atsisako pakeisti :/ neturi sutarties ir pan su ta valiuta... ir gal zinote o gal lenkijoi imanoma butu iskeisti? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zofija30 @ 2012 12 05, 00:08)
Labas vakaras,is kitos temos nukreipe cia smile.gif ...Susiduriau su tokia problema,tiksliau ne as o sunus... Grizo padirbejes S.Airijoje ir kvailelis neisikeite pinigu is airisku svaru i angliskus... o dabar lietuvoje bankai nekeicia... Gal kas zinote ar imanoma pas mus kazkur pasikeisti pinigus? :/ ar tik vezant atgal imanoma tai padaryt... Aciu kas pagelbes



seniau sakydavo,kad keicia vilniuje centriniuose bankuose tik.
Atsakyti
snoro banke teko keisti,bet dabar jau snoro nebera,tai tikrai nezinau,visada del visoko pasikeiciam i karalienes....
Atsakyti
SU SVENTEM JUS IR JUSU SEIMAS !!!!

user posted image
Atsakyti
dekui Darada uz sveikinimus!!!!

As tai jau pamirsau sita temele,ilindau galvojau skaitysiu jau skaitysiu,ale nieko cia nebuve...visos matyt pamirsom sita temele,facebookas valdo taip sakant... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2013 01 03, 23:57)
dekui Darada uz sveikinimus!!!!

As tai jau pamirsau sita temele,ilindau galvojau skaitysiu jau skaitysiu,ale nieko cia nebuve...visos matyt pamirsom sita temele,facebookas valdo taip sakant... verysad.gif


As vis uzeinu , bet tuscia visada verysad.gif ...del FB ir SM , man vis tik SM mielesne erdve smile.gif

Oi labuka 4u.gif
Atsakyti
SM daugiau ko rasti gali...facebooke bendrauji labiau...daliniesi foto nuorodom visokiom...Man ir kazkaip nesinori temos apleisti...jau sitiek metu piurpiu sionai....toks vaizdelis kad kai kurias pazystu jau...nors nei karto nemacius... drinks_cheers.gif daug jau is senbuviu iseje...grizta i lietuva...kitos velnias zino kur dingau padare..
laurusha facebooke rodosi cionai jau nebe....kas nutiko...neiasku...
Darada kiek suprantu cia tavo mazyle toje sveikinimo nuotraukoje....ar taip????Nu bent jau man panasu i tavo paraso mergyte blush2.gif

Vilte-vilte kaip su orais???

Makmint kad ir apie nieka,bet prisiduok!!!

Jolkike kaip savijauta...kaip kleckiukas gyvena???Ziuriu facebooke Eglute pazysti irgi...Gera mergina...senai jau maciau jau...vis norejau atvaryti i svecius pas ja...ale jos taip ir nepagaunu...nes as labai noriu i Omaho muzieju viena...galvojau prie to pacio pas Eglute uzsuksiu ...ale ...ji non stop dirba...as jos nepagaunu...nieko teks priremti mergina prie sienos... lotuliukas.gif ir atvaziuoti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piople: 06 sausio 2013 - 21:50
QUOTE(Piople @ 2013 01 06, 21:46)
Darada kiek suprantu cia tavo mazyle toje sveikinimo nuotraukoje....ar taip????Nu bent jau man panasu i tavo paraso mergyte  blush2.gif



Taip nuotraukoj mano lelyte wub.gif

Na ka ryt gryztam i normalu gyvenima biggrin.gif -mokyklos, bureliai, gyvenimas ant ratu biggrin.gif
Atsakyti