Įkraunama...
Įkraunama...

Apsiperkame Ebay patys

Gal galite atsakyti kodel norint nusipirkti prekiu ne pirma karta nebeleidzia raso stai ka? o pirkiniu krepselis tai mano tuscias? Nesuprantu kodel apribojo pirkima? aciu uz atsakymus 4u.gif

Alert!
Your account has exceeded eBay’s limit for unpaid items. As a result, your buying privileges have been restricted.

You’re still able to pay for items you’ve won in an auction-style listing or purchased through Buy It Now. And if you already placed a bid on an item and win it later, you can pay for it. You can also still sell.

For more information on the details of this restriction, please visit your "My Messages" section of My eBay.


Atsakyti
QUOTE(editute @ 2012 10 24, 17:18)
For more information on the details of this restriction, please visit your "My Messages" section of My eBay.


Kaip suprantu pirkot Buy It Now ir neapmokejot. Detaliau rasit laiskus skyrelyje My Messages. rolleyes.gif
Atsakyti
Nu taip pirkau ne aukcione, vienas prekes apmokėjau o kitos liko bet ju krepšelyje nėra, vėliau parasiau, kad prekių nebepirksiu 4u.gif ir vistiek nebeleidžia pirkti kažin ką dabr galečiau daryti ačiū
Atsakyti
ax.gif Jau leidžia pirkti šiandien apsipirkau smile.gif nežinau kas ten buvo kodėl perkant neleisdavo tęsti pirkimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editute: 25 spalio 2012 - 09:33
QUOTE(editute @ 2012 10 24, 21:25)
Nu taip pirkau ne aukcione, vienas prekes apmokėjau o kitos liko bet ju krepšelyje nėra, vėliau parasiau, kad prekių nebepirksiu 4u.gif ir vistiek nebeleidžia pirkti kažin ką dabr galečiau daryti ačiū


Kai pasirenkat Buy it now, privalot pirkti. ax.gif
Atsakyti
Noriu pirkti daiktus iš ebay kur iš pardavėjo namų pasiimti,bet kadangi gyvenu ne Lietuvoje naudojuosi firmos adresu tai norėčiau kreiptis į kurjerius,kad paimtų iš pardavėjo daiktą ir pristatytų į adresą anglijoje.Ar turiu pardavėjui pranešti,kad atvažiuosiu ne aš,o kurjeris? 4u.gif Ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2012 10 26, 18:46)
Noriu pirkti daiktus iš ebay kur iš pardavėjo namų pasiimti,bet kadangi gyvenu ne Lietuvoje naudojuosi firmos adresu tai norėčiau kreiptis į kurjerius,kad paimtų iš pardavėjo daiktą ir pristatytų į adresą anglijoje.Ar turiu pardavėjui pranešti,kad atvažiuosiu ne aš,o kurjeris?  4u.gif Ačiū. smile.gif


Tai zinoma, nes butu nerealu, kad atiduotu bet kam preke, kuria pardave visai ne jam. rolleyes.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos blink.gif

Kažkaip atsitiko, kad pirkdama tašę, matyt pasirinkau pirkimą, bet jo neužbaigiau. Tik dabar supratau, kai gavau žinutę "case is still open" ir nebežinau ką daryti. Aš tokią pačią tašę jau nusipirkau iš kitur, man antros nebereikia. Gal kas patars, ką turiu daryti? Ir su anglų man sunkoka, gal kas jau ir atsakymo tekstą tokio pobūdžio turi? Ir kur aš turiu rašyti? Ebay 105 net teigiamus atsiliepimus turiu, nei vieno blogo, ir dabar nenoriu susigadinti reputacijos doh.gif

Labai dėkoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2012 10 26, 20:43)
Tai zinoma, nes butu nerealu, kad atiduotu bet kam preke, kuria pardave visai ne jam.  rolleyes.gif

Tai prieš statant kiekvienam pardavėjui ir rašinėti ar nesupyks jei prekes paims kurjeris? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(EDTA67 @ 2012 10 26, 22:03)
Prašau pagalbos blink.gif

Kažkaip atsitiko, kad pirkdama tašę, matyt pasirinkau pirkimą, bet jo neužbaigiau. Tik dabar supratau, kai gavau žinutę "case is still open" ir nebežinau ką daryti. Aš tokią pačią tašę jau nusipirkau iš kitur, man antros nebereikia. Gal kas patars, ką turiu daryti? Ir su anglų man sunkoka, gal kas jau ir atsakymo tekstą tokio pobūdžio turi? Ir kur aš turiu rašyti? Ebay 105 net teigiamus atsiliepimus turiu, nei vieno blogo, ir dabar nenoriu susigadinti reputacijos  doh.gif

Labai dėkoju atsakiusioms  4u.gif


Nueikit i 'resolution center' ir ten rodys case'a ir matysit uz ka iskeltas ir kas iskele. Nes jei anglu kalba nelabai suprantat, tai glaejot ir pati uz kazka iskelt, o gal nupirkot antra ir nesumokejot, todel pardavejas jums iskele. Is to ka dabar paraset, nera aisku uz ka tas case'as atidarytas, nes jei pirkot tase ir neuzbaiget, tai nenupirkot, o jei nupirkot, bet neapmokejot, tai jau jusu klaida (bet tokiu atveju turit matyt prie nupriktu prekiu ja kaip neapmoketa).

Jei case'as atidarytas, tai jame ir reiketu susirasinet. Pirmiausia ziurekit kas kaip ir kodel ten atidaryta. O jei del jusu neapmokejimo, tai galit bandyt tartis, kad suklydot ir pan ir kad nereikia jums to daikto, tai jei pardavejas geranoriskas, gali but, kad uzdarys ji, atsius prasyma nutraukt pirkima, jus sutiksit, pardavejas savo mokescius atgaus ir visi patenkinti liks. Bet 105 atsiliepimai nera mazai - jau ne naujoko statusas ir pirkt turetumet moket, t.y. suprast nupirkot ar ne. Tai pardavejas gali ir del to ar siaip nesutikt, o tokiu atveju jums liks arba apmoket uz preke, arba nemoket ir tada liks irasas ebay apie jusu nemokuma.

QUOTE(adžani @ 2012 10 27, 08:51)
Tai prieš statant kiekvienam pardavėjui ir rašinėti ar nesupyks jei prekes paims kurjeris? blink.gif


Tai laimejus galima pranest, kad prekes paims kurjeris. Vistiek reikes tartis kazkaip su abiem pusem.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 10 27, 18:06)
Tai laimejus galima pranest, kad prekes paims kurjeris. Vistiek reikes tartis kazkaip su abiem pusem.

Tas tai suprantama,ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2012 10 27, 08:51)
Tai prieš statant kiekvienam pardavėjui ir rašinėti ar nesupyks jei prekes paims kurjeris? blink.gif


O ko jam pykt, jei parduota preke, tik informuot belieka kas paims. smile.gif
Atsakyti