Įkraunama...
Įkraunama...

Apsiperkame Ebay patys

šiandien pirmą kartą iš ebejaus pirkau. Dabar labai laukiu siuntinio, nes jeigu viskas pavyko (o, atrodo, kad taip), tai tada viskas labai lengva ir nebuo ko bijoti ten biggrin.gif
Atsakyti
Rugsejo 27d ir 28d. is skirtingu Korejos pardaveju pirkau tases , ir dar negaunu. Tai ko gero ir nebegausiu. Gal kas pirkot is siu
http://www.ebay.com/...E:X:RTQ:US:1123

http://cgi.ebay.co.u...E:X:RTQ:GB:1123

Jei pirkot, ar gavote?
Atsakyti

o sakykit, jei ebay accountas mano vardu, adresas irgi, bet apmoketi is kito asmens paypalo?
As atsidarau savo acounta ir is jo draugas prisijungtu prie savo paypal'o?

Sorry, jei klausimai naivus blush2.gif bet esu labai sviezias vartotojas 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o po kiek laiko pasimato Paypale grazinti pinigai is pardavejo? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2012 11 04, 18:21)
o sakykit, jei ebay accountas mano vardu, adresas irgi, bet apmoketi is kito asmens paypalo?
As atsidarau savo acounta ir is jo draugas prisijungtu prie savo paypal'o?


Galima.

QUOTE(Tučka @ 2012 11 05, 11:02)
Sakykit, o po kiek laiko pasimato Paypale grazinti pinigai is pardavejo?  g.gif  ax.gif


Turetu iskart matytis.
Atsakyti
mergaites gal kam taip buvo
norejau sumoket bet paypal uzsrtigo po to prie apmokejimo buvo svarstykles
veliau isnyko ir jos ir vel buvo rasoma pay now
bet pinigai kazkur prapuole doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2012 11 05, 20:49)
mergaites gal kam taip buvo
norejau sumoket bet paypal uzsrtigo po to prie apmokejimo buvo svarstykles
veliau isnyko ir jos ir vel buvo rasoma pay now
bet pinigai kazkur prapuole  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


i pasta gavote laiska nuo paypal apie ivykdyta mokejima?
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2012 11 04, 14:50)
Rugsejo 27d ir 28d. is skirtingu Korejos pardaveju pirkau tases , ir dar negaunu. Tai ko gero ir nebegausiu. Gal kas pirkot is siu
http://www.ebay.com/...E:X:RTQ:US:1123

http://cgi.ebay.co.u...E:X:RTQ:GB:1123

Jei pirkot, ar gavote?


aš pirkau panašiu laiku iš Kinijos, ir negavau. rytoj kelsiu bylą, gana. parašė man laišką šiandien kad palaukime dar 5 dienas, bet po 5 dienų man bus vėlu reikalauti pinigų. trackingas nurodytas, bet niekur netinka, parašiau kur jį pažiūrėti - numykė ir tiek.
Atsakyti
Sveikos. Pirmą kartą negaunu prekės. Liko kelios dienos iki termino, nesuprantu, ką čia dabar spausti - ar prie prekės "resolve a problem" ar eiti į Customer suport - resolution center? Ar tai tas pat kas Claim?
Turbūt kvaili klausimai, bet kai nesusidūrusi, tai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2012 11 06, 01:42)
Sveikos. Pirmą kartą negaunu prekės. Liko kelios dienos iki termino, nesuprantu, ką čia dabar spausti - ar prie prekės "resolve a problem" ar eiti į Customer suport - resolution center?  Ar tai tas pat kas Claim?
Turbūt kvaili klausimai, bet kai nesusidūrusi, tai... ax.gif


Nesvarbu prie prekes spausist ar eisit per 'resolution center' ar isvis per paypal - vistiek esme ta pati, t.y. atsidarys case'as. Nors per ebay greiciau issisprendzia nei per paypal'a, tai siulau paprasciausiu budu - prie prekes 'resolve a problem' ir toliau zymit, kad negavot ir tt.
Atsakyti
mergaites, padekite,
zodziu man per paypal atsiusnte zmogus pinigelius, ir dabar statuse :
completed (issue refund)

tai tipo, kad ivkdyta, bet ale per 60d. galiu grazinti siuntejus tuos pinigus. ar as turiu paspausti tuos issiu refund kad jie man galutinai ikristu i saskaita....?

kazkaip pasimeciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2012 11 06, 13:30)
mergaites, padekite,
zodziu man per paypal atsiusnte zmogus pinigelius, ir dabar statuse :
completed (issue refund)

tai tipo, kad ivkdyta, bet ale per 60d. galiu grazinti siuntejus tuos pinigus. ar as turiu paspausti tuos issiu refund kad jie man galutinai ikristu i saskaita....?

kazkaip pasimeciau  doh.gif


Nieko nereikia spaudyt - jei atsiunte ir 'completed', o pinigeliai paypal balanse, tai viskas padaryta.

'Issue refund' reiskia, kad grazinsit siuntejui juos - tai nespauskit to mygtuko, nebent grazint norit. O jeigu kartais reiketu priimt pinigus, t.y. patys neikristu, tai butu 'accept' ar pan.
Atsakyti