Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Ačiū peliukui už naujus namelius. Priminei, kad artėja helovynas. 4u.gif

Nuoširdžiausi sveikinimai leliuko mamai gimtadienio proga.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 10 14, 17:51)
Va tai ir guodžia...
Duok dieve, kad tik klasėje.
Labiausiai tai bijau kūno kultūros. Priemonių jokių, sąlygos tragiškos... doh.gif  O kaip kūno kultūroj temas skelbiat ir apibendrinat?  g.gif

Labas, temas skelbiau pamokos pradžioj, kai vaikai rikiuotėje stovėjo. Apibendrinimui naudojau išmoktą pratimą estafetėse.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 13, 23:05)
merginos, padėkite išsiaiškinti, nes kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių.
Žmogaus saugos dalyko programa 1–8 klasėms (sudaryta iš trijų programų): Civilinės saugos mokymo programa  Priešgaisrinės saugos mokymo programa ir Saugaus eismo programa
kiek valandų (temų) Jūs išsiplanavę? o integruojate į mokomuosius dalykus, ar taip?

Prevencinę programą sudaro:
alkoholis ir tabakas
karjeros ugdymo
rengimo šeimai ir lytiškumo programos
o kur rašote ir integruojate prevencinę? į valandėles?į pamokas? ir kiek pas jus mokyklose tam skiriama valandų?


pasikartosiu, nes man aktualu, gal bent kokį komentarą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 10 14, 20:43)
Labas, temas skelbiau pamokos pradžioj, kai vaikai rikiuotėje stovėjo. Apibendrinimui naudojau išmoktą pratimą estafetėse.

Ir man labai įdomu, kaip turi atrodyti kūno kultūros pamoka, kad tiktų auditoriams. Laukiame ir mes jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 10 14, 18:51)
Duok dieve, kad tik klasėje.
Labiausiai tai bijau kūno kultūros. Priemonių jokių, sąlygos tragiškos... doh.gif  O kaip kūno kultūroj temas skelbiat ir apibendrinat?  g.gif

Pas mus panaši situacija dėl priemonių, bet nieko. Pamoka patiko, temą skelbiau pradžioje, o pamokos gale daviau ramų žaidimą ir po to apibendrinome pamoką. Nepergyvenkite, nes gyvenime yra tikrai rimtesnių dalykų, dėl kurių nori nenori, bet pergyveni ir stresuoji. Čia atvažiuos ir išvažiuos.
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 10 14, 19:01)
Ir man labai įdomu, kaip turi atrodyti kūno kultūros pamoka, kad tiktų auditoriams. Laukiame ir mes jų  smile.gif

Mes kūno k. pamokas vedame salėje, kurioje dirbam dvi klasės. Auditorė buvo ir stebėjo mūsų salės pusėje. Kadangi ten nėra kur sėdėti, tai visą pamoką stovėjo ir rašė. Naudojom pakankamai sportini inventoriaus. Svarbu, kad vaikams butų linksma ir smagu per pamoką. Vaikų klausė, ar patinka pamoka kūno. k., kodėl. Kadangi mano vaikam patinka ta pamoka, tai jie buvo itin judrūs ir puikiai nusiteikę,. Svarbu labai geras mokinių nusiteikimas.
Atsakyti
aciu uz sveikinimus smile.gif smagu sulaukt tiek sveikinimu ir linkejimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 10 14, 19:01)
Ir man labai įdomu, kaip turi atrodyti kūno kultūros pamoka, kad tiktų auditoriams. Laukiame ir mes jų  smile.gif

Kada pas jus?

QUOTE(ninkute @ 2012 10 14, 19:06)
Čia atvažiuos ir išvažiuos.

Nu tikiuosi, kad nepasiliks amžinai lotuliukas.gif

QUOTE(b.s @ 2012 10 14, 19:35)
Mes kūno k. pamokas vedame salėje, kurioje dirbam dvi klasės. Auditorė buvo ir stebėjo mūsų salės pusėje. Kadangi ten nėra kur sėdėti, tai visą pamoką stovėjo ir rašė. Naudojom pakankamai sportini inventoriaus. Svarbu, kad vaikams butų linksma ir smagu per pamoką. Vaikų klausė, ar patinka pamoka kūno. k., kodėl. Kadangi mano vaikam patinka ta pamoka, tai jie buvo itin judrūs ir puikiai nusiteikę,. Svarbu labai geras mokinių nusiteikimas.

Pas mus irgi nelabai yra kur sėdėt. Nebent ant žemo suolelio.

AČIŪ, merginos, už komentarus. Lauksim naujų metų. Gal bent sužinosim kuriam ketvirty atvyks.
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie Jūsų šaunaus būrio 4u.gif
Sveikinimai jubiliatėms 4u.gif

QUOTE(Aurute @ 2012 10 14, 13:03)


Buvo posėdis, direktorius pranešė naujieną - bus išorinis auditas 2013 metais. Tik dar nežinia kuriam ketvirty. Tuoj pradėsim stresuot.
Beje, pas kurias jau buvo, ar bent iš vakaro praneša, kada pas ką ateis, ar eina neperspėję bet kada?

pas mus buvo prieš porą metų auditas. Buvo smagu... Su viena auditorė susikirtau... Na bet ką padarysi yra kaip yra, jie visada teisūs doh.gif
kada jie bus pamokoje, niekas nežinojo, ateidavo dvi minutės iki pamokos pradžios. Su manim kartu ir į ekskursiją ėjo. thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kas dirbat pagal Vaivorykštę....kokie atsiliepimai?
Atsakyti
prasau pagalbos 4u.gif
gal kuri po ranka turite tevu paaiskinimo del praleistu pamoku pavyzdi? jei galite atsiuskite i p.lijana@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 10 14, 21:55)
Kada pas jus?


Turėjo būti šį rudenį, bet nėra pinigų, tai nukėlė į kitus metus. Tikslios datos nežinau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(GEG @ 2012 10 14, 22:03)
Su manim kartu ir į ekskursiją ėjo. thumbup.gif


O kokia proga kartu ėjo? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2012 10 14, 21:35)
Svarbu, kad vaikams butų linksma ir smagu per pamoką. Vaikų klausė, ar patinka pamoka kūno. k., kodėl. Kadangi mano vaikam patinka ta pamoka, tai jie buvo itin judrūs ir puikiai nusiteikę,. Svarbu labai geras mokinių nusiteikimas.


O prie pamokos dalių nesikabinėjo? Viskas tiko ir patiko? smile.gif Jei vaikai judrūs ir nelabai drausimingi, tai gal jau nelabai gerai? g.gif Mes trys klasės vienu metu salėje būname, tai maniškiai mėgsta užsižiūrėti, ką kitos klasės veikia ir ne visada mane girdi smile.gif
Atsakyti