Įkraunama...
Įkraunama...

Biržiečių plepesiai :)

QUOTE(Lince M @ 2013 12 11, 22:11)
čia senatvė ar vištiškumas hihihi.gif ir šiaip jau tam ir yra dabartiniai prietasai GPS vadinami biggrin.gif beje, kur ir ko važinėjat po mano miestą bigsmile.gif

Turbūt abu viename biggrin.gif . Sveikatos reikalais. Prie to paties dar ir apsiprekint ir sugalvojau pro tą jūsų apkalbėtą eglę prasukt. Prasukt tai prasukau, bet vėliau sugebėjau ne ten pasukt doh.gif nors eita ir važiuota šimtus kartų doh.gif Nors šiandien gal tokia diena, buvo ir daugiau žioplumo atvejų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2013 12 12, 00:36)
Turbūt abu viename  biggrin.gif . Sveikatos reikalais. Prie to paties dar ir apsiprekint ir sugalvojau pro tą jūsų apkalbėtą eglę prasukt. Prasukt tai prasukau, bet vėliau sugebėjau ne ten pasukt  doh.gif nors eita ir važiuota šimtus kartų  doh.gif Nors šiandien gal tokia diena, buvo ir daugiau žioplumo atvejų  doh.gif


O tai kaip ta eglė- tikrai tragiška?? rolleyes.gif
Ar jau žmonės tiek išlepo, kad netūralumo nebesupranta.
Man pvz tos Vilniaus karkasinės eglės nu tokios jau preciziškos, tikslių linijų, šaltai atrodančios ....

Nu ką- pasidžiaugėm šaltuku ir užteks. Vėl į botus ir tekšt tekšt per balas. Va važiuoti tik smagiau, kai asvaltas juodas. Nors naktį tai irgi nekas- čiuožyklomis virsta keliai...
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2013 12 12, 11:41)
O tai kaip ta eglė- tikrai tragiška??  rolleyes.gif
Ar jau žmonės tiek išlepo, kad netūralumo nebesupranta.
Man pvz tos Vilniaus karkasinės eglės nu tokios jau preciziškos, tikslių linijų,  šaltai atrodančios ....

Nu nekokia tokia šleiva kreiva, ir papuošta bilekaip buvo, nors ligtais puošybą pataisyt turėjo. Nors su mūsų egle tai irgi cyyyyyyyyrkai, veždami sugebėjo sulaužyt doh.gif . Tai teko kitos greit ieškot.
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2013 12 12, 19:20)
Nu nekokia tokia šleiva kreiva, ir papuošta bilekaip buvo, nors ligtais puošybą pataisyt turėjo. Nors su mūsų egle tai irgi cyyyyyyyyrkai, veždami sugebėjo sulaužyt  doh.gif . Tai teko kitos greit ieškot.


Bet tai gal tada tikrai geriau tos karkasinės šakom nukaišytos.
Ir tiesios ir puošti lengviau..
Bet spėju ir brangesnės gerokai g.gif

Matyt bižietiškos eglutės irgi pagirioti darbinikai kirsti važiavo, tai ir sulaužė... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2013 12 11, 23:36)
sugalvojau pro tą jūsų apkalbėtą eglę prasukt

tu įsivaizduoji, mūsų miesto eglė, tokia garsi, o aš jos dar nemačiau lotuliukas.gif man atrodo, kad ją jau pataisė, bent turėjo, tai įdomu ar nenutaisė į blogesnę hihihi.gif ale dukrai ir sakau, nugi niekam nebūtų buvus įdomi pnv eglė, o dabar žmonės nori nenori važiuoja pažiūrėt lotuliukas.gif

QUOTE(Ramunytėė @ 2013 12 12, 18:20)
Nors su mūsų egle tai irgi cyyyyyyyyrkai, veždami sugebėjo sulaužyt  doh.gif . Tai teko kitos greit ieškot.

lotuliukas.gif nu ale visko gi būna biggrin.gif

tik jei nuoširdžiai, tai man geriau jau šleiva kreiva, bet ne dirbtinė, kaip pvz kaune ax.gif sutinku, įdomu, kitoniška, originalu, gražu pažiūrėt, bet.... nekvepia kalėdomis, tomis tikromis, jaukiomis, natūraliomis rolleyes.gif geriausias variantas tikrai karkasinė su šakomis, ir gražu, ir gamta saugoma drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 12 13, 14:53)
tik jei nuoširdžiai, tai man geriau jau šleiva kreiva, bet ne dirbtinė, kaip pvz kaune ax.gif sutinku, įdomu, kitoniška, originalu, gražu pažiūrėt, bet.... nekvepia kalėdomis, tomis tikromis, jaukiomis, natūraliomis rolleyes.gif geriausias variantas tikrai karkasinė su šakomis, ir gražu, ir gamta saugoma drinks_cheers.gif

Man tos dirbtinės irgi schmoll.gif . O natūralios tai dažniausiai būna atrinktos iš tų kurios šiaip ar taip yra kertamos, tai dar ir žmonėm džiaugsmo suteikia, o ne iškart į malkas paverčiamos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, tikiuos nesupyksit už įsibrovimą, bet gal kuri turi sode, palepėje ar kur užsilikusių tarybinių eglutės žaisliukų ( ne burbulų), mielai perpirkčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2013 12 19, 14:01)
Sveikos, tikiuos nesupyksit už įsibrovimą, bet gal kuri turi sode, palepėje ar kur užsilikusių tarybinių eglutės žaisliukų ( ne burbulų), mielai perpirkčiau 4u.gif


Labai gaila, bet tik po laiko supratau, kad senoviniai eglutės žaisliukai yra kažko verti.
Mirus seneliams juos palikome name, kurį nupirko jauna šeima. Manau jie irgi juos išmetė...

***************

Aš, asmeniškai tai nemėgstu į savo naujus namus neštis senų močiučių ir senelių daiktų. Man jie kelia tarsi liūdesį, mūsų senelių karta gyveno tikrai sunkiai, jiems nekilo klausimai dėl nuotaikų kaitų, kaip geriau lavinti savo vaiką ar kokia spalva dažyti namų sienas. Jiems buvo svarbu kažkaip užsidirbti rublį kitą ir pamaitinti vaikus, atlaikyti karo, pokario negandas ar net išgyventi baisiomis sąlygomis Sibire. Taigi ir tie daiktai prisiskverbę to sunkaus gyvenimo.
Žodžiu, aš esu visiška senovinių daiktų bijotoja. biggrin.gif

Čia šiaip pafilosofavau..prieš šventes apėmęs toks mąstymo periodas, ypač kai nebeišsirenkam, ką tiekti ant Kalėdų stalo, nes viskas jau išragauta, išbandyta... doh.gif

Tiesa, va dukra senovine liga susirgo- skarlatina. Taigi ir kalėdinė šventė "nuplaukė" ir brolio koncerto negalėjo pasiklausyti. Nu bet svarbu- sveiksta. rolleyes.gif
Atsakyti
Labas.
Prekestolen- sveikit 4u.gif na pasitaiko kartais... Aš kažkaip nesureikšminu švenčių jau seniai... Važiuosimkūčiavoti pas tėvus,sakėmatgaivinsimseną gerą tradiciją- šiltą pasibuvimą su burtais ir prietarais smile.gif Bus smagu,ilgesys man tokių Kūčių wub.gif

O apie daiktus.na, aš taikaip tik priešingai galvoju smile.gif Aš galvoju,kad čia tik mums,gyvenantiems vien materialiais daiktais ir mintimis apie užkaltą litą taip atrodo smile.gif

Mano mamytės tėvai, šviesaus atminimo- tai ma išvis utopija- močiutės ramybė, gebėjimas visada išlikti tokios būsenos, tarsi vaikščiotų su šviečiančia aureole virš galvos smile.gif Seneliai mokėjo džiaugtis mažu- labiau vertino kitus dalykus. Žinantiš kokios šeimos mano močiutė- jaunystė be skurdo ir vargo. Kiti seneliai-priešingai,išplėšti iš savo polivarkų, su šiek tiek kitokiu požiūriu po Sibiro.
Bet gebėjimas taupyti,kurti šventę šeimos rate... Na nežinau,man tik geriausi prisiminimai. Žinoma, kad nebuvo lengva, bet kad ir dabar taip pat-lekiam, plūkiamės, skaudinamės... Gal dar daugiau nei anksčiau... rolleyes.gif
Kąman močiutės, promočiutė padovanojo- labai vertinu, saugau ir gerbiu atsiminimą wub.gif Iš močiutės atiduotų karoliųdabar man mamytė padarė puikius papuošalus wub.gif
Na žodžiu- aš nejaučiu diskomforto dėl senų daiktų, ypatingai savo giminės rolleyes.gif
Atsakyti
Užtieskim stalą staltiese balta,
Jau į namus ateina šventė.
Sušildykim viens kitą šypsena,
Tegul lengviau vėl taps gyventi.
Pamirškim vingius nelengvos buities,
Palikim nerimą už durų,
Prie židinio jaukios ugnies
Sudėkim tai, ką turim...

Su šventėmis wub.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū, Lincem, už sveikinimą smile.gif

Sveikinu su šv. Kalėdomis. Tikiuosi kalėdų senelis buvo dosnus, kalėdinis stalas skalsus, o nuotaika puiki smile.gif
[COLOR=blue]
user posted image
Atsakyti
Visų norų ir svajonių išsipildymo 4u.gif santa2.gif
Atsakyti