Įkraunama...
Įkraunama...

Biržiečių plepesiai :)

QUOTE(prekestolen @ 2013 12 09, 09:10)
Taip, žinau, būna ir tokių variantų.  drinks_cheers.gif  unsure.gif
Bet patikėkit- kai atiena ir sako, yra 6 su  keturiais nuliais pinigų ir reikia išleisti, nors visos pirkimo sutartys pasibaigę ir kolkas nepratęstos...tai galvos skausmas ne ką mažesnis... doh.gif

Aišku, be reikalo čia dejuoju..bet atrodo nu kaip būtų gerai inventorizaciją pasidarėm, paskutinius popierius iki 15 į buhalteriją pridavėm ir sėdim sau ramiai- kalėdų laukiam... newyear.gif

Bet mums,  kaip toj pasakoj- pamotė (-is) darbų prigalvoja... lotuliukas.gif

Nėra laiko net savų darbų kada bepasidaryt  ax.gif ..o dovanos dar  nesupirktos, kalėdinis lapės kostiumas nepasiūtas ...
Žodžiu...greičiau tos kalėdos...
newyear.gif


Labutės 4u.gif
Ojazau kaip jum gerai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif O aš irgi paimčiau nors maaaažą dalįįįįį biggrin.gif Paremtumėt ar kąąą bigsmile.gif
O tai galvoj audžiu audžiu keletą projektų unsure.gif Ne taip lengva lygioj vietoj kažką gera ir gražaus padaryt unsure.gif

QUOTE(Ramunytėė @ 2013 12 09, 16:35)
Davai man atiduok   bigsmile.gif


Ir man, ir man palikit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 09 gruodžio 2013 - 22:41
labas, tai sakot pinigus dalinatės... svetimus lotuliukas.gif būt gerai ir man lišnos kelios dešimtys, net ir keliasdešimt pajamčiau biggrin.gif ale ką jau čia, pavėlavau hihihi.gif

tai ką, šaltą bigsmile.gif pas mus -12 dabar rolleyes.gif bet faina ax.gif tik daugiau galėtų nebebūt biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta. Aš nežinau kiek pas musminuso, nes pečius jau užkurtas biggrin.gif Bet manau lauke nešilta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 12 10, 09:21)
Laba ryta. Aš nežinau kiek pas musminuso, nes pečius jau užkurtas biggrin.gif Bet manau lauke nešilta biggrin.gif

šiaip pas normalius žmones pečiaus užkūrimas minusui lauke pliusinės reikšmės neturi hihihi.gif pas mus pečius visą naktį kūrenosi po truputį, tik nesenai prisukau ratuką, kad užgestų, nes saulutė lenda, prišildys pro langus ir taip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2013 12 09, 19:35)
Davai man atiduok  bigsmile.gif


OI, kad tik galėčiau.... lotuliukas.gif

Pas mus irgi šaltukas nosį kutena, bet kaip gražu- tokia tikra žiema, net kalėdų laukti linksmiau.
O vaikams kiek laimės nuo kalniuko su rogėmis. Auklėtoja nebegali prisikviesti net į vidų. thumbup.gif
Ryte pas mus buvo -8, obuoliai terasoje dėžėje vyro "dėka' stovi. Uždengti storu audeklu, gal ir nesušąlo dar... g.gif Šyrit įbogino į rūsį pagaliau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 12 10, 07:42)
šiaip pas normalius žmones pečiaus užkūrimas minusui lauke pliusinės reikšmės neturi hihihi.gif pas mus pečius visą naktį kūrenosi po truputį, tik nesenai prisukau ratuką, kad užgestų, nes saulutė lenda, prišildys pro langus ir taip rolleyes.gif


Nekišau nosies lauk tongue.gif užtat sakau- pečius kūrenasi, šilta,net nežinau kiek lauke minuso tongue.gif

QUOTE(prekestolen @ 2013 12 10, 08:55)
OI, kad tik galėčiau.... lotuliukas.gif

Pas mus irgi šaltukas nosį kutena, bet kaip gražu- tokia tikra žiema, net kalėdų laukti linksmiau.
O vaikams kiek laimės nuo kalniuko su rogėmis. Auklėtoja nebegali prisikviesti net į vidų.  thumbup.gif
Ryte pas mus  buvo -8, obuoliai terasoje dėžėje vyro "dėka' stovi. Uždengti storu audeklu, gal ir nesušąlo dar... g.gif Šyrit įbogino į rūsį pagaliau... doh.gif


Sekmadienį mes irgi buvom savo sodyboj, tao ojetau,kad davėsi abu smile.gif Daržely irgi jaučiu kiek laimės vaikams lauke dabar dūkti rolleyes.gif
Atsakyti
žvagždute, o tai tu nedirbi g.gif šiandien šiaip darbo diena, jei kartais pamiršai hihihi.gif

mes šeštadienį lauke davėmės po pirmą sniegą wub.gif ir besmegenis stovi, ir rogės jau išbandytos, ir kastuvai thumbup.gif nugi faina ta žiema wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 12 10, 14:00)
žvagždute, o tai tu nedirbi g.gif šiandien šiaip darbo diena, jei kartais pamiršai hihihi.gif

drinks_cheers.gif prašom pasiaiškinti kodėl nedarbe ir kokia čia dar sodyba kaime cool.gif
Atsakyti
Oho, LinceM, o kaip jūs jį sulipdėt..kad pas mus tai nelipo beveik sniegas... smile.gif

Bet už tai šiandien pats tas besmegeniams lipdyti!! Fui, nu nemėgstu taip- vakar šąlo, šiandien vos ne 0, ir balos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 11 gruodžio 2013 - 09:56
QUOTE(prekestolen @ 2013 12 11, 09:55)
Oho,  LinceM, o kaip jūs jį sulipdėt..kad pas mus tai nelipo beveik sniegas... smile.gif

šeštadienį labai gerai lipo pas mus sniegas thumbup.gif o va šiandien jau per daug šlapias, kai kur net balos terkšo ir aplamai, aukštesnėj vietoj jau žemės juoduoja, tai sniego kaip ir nebėr biggrin.gif o ir mūsų seneliukui jau kepurė nukrito, reik eit šaliką nurišt, kol į žeme nesusimakojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 12 11, 13:44)

O aš tai šiandien tavo mieste sugebėjau pasiklyst ir dar žinomu maršrutu važiuodama doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2013 12 11, 20:33)
O aš tai šiandien tavo mieste sugebėjau pasiklyst ir dar žinomu maršrutu važiuodama  doh.gif .

čia senatvė ar vištiškumas hihihi.gif ir šiaip jau tam ir yra dabartiniai prietasai GPS vadinami biggrin.gif beje, kur ir ko važinėjat po mano miestą bigsmile.gif
Atsakyti