Įkraunama...
Įkraunama...

Ombre plaukų dažymo stilius

QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 11 05, 09:58)
Vos vos įžiūriu. Galiukai atrodo truputį šviesesni. Man patinka, gražu  mirksiukas.gif

Manau jei butu nuotrauka pries ir po, skirtumas butu gana aiskus. Gaila to nepadariau g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Niekada nedažiau savo plaukų, bet kai pamačiau šį stilių tai negalėjau nustot galvoti apie tai wub.gif . Norisi tai padaryti kuo greičiau, tik kad į LT grįšiu po poros mėnesių, bet jau spirgu. Mano plaukai nėra ilgi, šiek tiek žemiau pečių, kaštoniniai, tai manau nebus taip lengva tokį efektą išgauti dėl ilgio. Kadangi anksčiau tereikdavo galus pakirpinėt, tai mano kirpėja puikiai tam tiko, bet supratau, kad tokio efekto ji gali nesugebėt išgauti o bandyt ir žiūrėt kas gausis tai nesinori. Norėjau pasiteiraut gal kas Kaune jau darėsi ombre ir gali parekomenduot kokią kirpėją/saloną, kur kainos padorumo ribose
?
Atsakyti
Grazu.
Tai ar jau yra meistru?
Atsakyti
Mano siandieninis bandymas... na ne mano, bet kirpejos...
Plaukai visa gyvenima buvo dazomi juodai... kirpeja siule dazyti daugiau, bet pabijojau... kita karta dazysiu daugiau, nes rezultatu asmeniskai likau patenkinta thumbup.gif

user posted image

sorry, kad istampiau puslapy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuss: 25 lapkričio 2012 - 21:05
tigriuss, labai gražu bigsmile.gif , labai gražios spalvos smile.gif . O kaip Jums tuos galus dažė - tikriausiai iš pradžių juos nušviesino, nes tokia intensyvi, ryški spalva gavosi g.gif ? Labai gražiai atrodo wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2012 11 26, 06:28)
tigriuss, labai gražu bigsmile.gif , labai gražios spalvos smile.gif . O kaip Jums tuos galus dažė - tikriausiai iš pradžių juos nušviesino, nes tokia intensyvi, ryški spalva gavosi g.gif ? Labai gražiai atrodo wub.gif .


Aciu 4u.gif
Buvo planas nuimti spalva su peroksidu ir dazyti rudai, bet... man per valanda laiko tik tiek peroksidas "tenukando" kiek matai nuotraukoj. kai issiploviau galva kirpejai sakau, kad man ir taip grazu, nereikia nei dazyti daugiau.
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2012 11 25, 22:04)
Mano siandieninis bandymas... na ne mano, bet kirpejos...
Plaukai visa gyvenima buvo dazomi juodai... kirpeja siule dazyti daugiau, bet pabijojau... kita karta dazysiu daugiau, nes rezultatu asmeniskai likau patenkinta  thumbup.gif

Labai gražu bigsmile.gif wub.gif Bet daugiau nudažyti gal jau ir ne taip gražiai atrodytų g.gif
Atsakyti
Tigriuss, labai gražu, taip saikingai, tarsi po Sruoga, suapvalintai nuimta spalva. wub.gif wub.gif wub.gif Super thumbup.gif O ir pačios plaukai fantastiški.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 11 26, 11:42)
Labai gražu  bigsmile.gif  wub.gif Bet daugiau nudažyti gal jau ir ne taip gražiai atrodytų  g.gif

Pritariu drinks_cheers.gif man irgi db pats tas! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo someday...: 26 lapkričio 2012 - 16:06
Tigrius, nepaprastai grazu 4u.gif bet daugiau neverta ir del paties plauko ir siaip vaizdas nebe tas butu, dabar taip subtiliai ir graziai thumbup.gif
Atsakyti
user posted imagegreit bus lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2012 11 25, 21:04)
Mano siandieninis bandymas... na ne mano, bet kirpejos...
Plaukai visa gyvenima buvo dazomi juodai... kirpeja siule dazyti daugiau, bet pabijojau... kita karta dazysiu daugiau, nes rezultatu asmeniskai likau patenkinta  thumbup.gif

Jusu naturaliai taip garbanojasi?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 11 27, 17:36)
Jusu naturaliai taip garbanojasi?

aš irgi norėjau paklaust. Labai gražios bangos smile.gif

ir nudažė super! Aš ir jau senokai noriu Ombre dažyt, vis kaupiuos, manau mėnesio kito bėgy susikaupsiu biggrin.gif
Atsakyti