Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos buities priemonės VIII tema

QUOTE(darvina @ 2013 03 16, 14:00)
Sveikos , gal kuri uzmatet AlmaWin apelsinu valikli pirkti internetu , esu is biterite pirkusi po 28 litus, bet parduotuves nebera , o kitur po 34-37 litus.  schmoll.gif

http://www.aukimekar...iemones/almawin
Atsakyti
Sveikos merginos,

nuolat naudoju Sonneto priemones skalbimui, siaip patenkinta,bet galetu buti pigesnes.
Gundausi isigyti Frosch skalbikli ir mikstikli. Kaip apskritai su Frosch ekologiskumu ar naturalumu? Na rugstinis vonios valiklis super valo ir kvepia, bet kazi kiek naturalus (atsibodo su soda ir actu sveist viska).
Atsakyti
Patarkit kuo išimti riebalines dėmes?

Froschą naudoju, kai kurie gaminiai turi sertifikatus.
Atsakyti
Sveikos,
O aš naudoju greenwalk produkciją ir kitoms rekomenduoju thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 04 02, 20:45)
Patarkit kuo išimti riebalines dėmes?

Froschą naudoju, kai kurie gaminiai turi sertifikatus.

http://www.assorti.l...-valiklis-500ml

riebalinėms dėmėms išimti
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2013 04 03, 16:06)


Ar bandėte šitą valiklį? ar nebus kažkas panašaus kaip Almawin apelsinų valiklis?
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 04 02, 20:45)
Patarkit kuo išimti riebalines dėmes?

Froschą naudoju, kai kurie gaminiai turi sertifikatus.

o fairy nebandėt? Arba ukiško muilo su tulžimi?
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 04 04, 16:23)
o fairy nebandėt? Arba ukiško muilo su tulžimi?

nori ekologiško smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 04, 15:46)
nori ekologiško  smile.gif

na jeigu jau niekuo neiima dėmės, tai kartą panaudojus ne ekologišką manau nieko tokio nenutiks. o Ūkiškas muilas tai tikrai nieko baisaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 04 04, 16:23)
o fairy nebandėt? Arba ukiško muilo su tulžimi?


Fairio neturiu ir turėti nenoriu smile.gif bijau ūkiško su tulžimi, jau taip esu suknelę vieną sugadinus doh.gif
Atsakyti
tiesiog vanduo ir kempinėlė - ekologiška.
Atsakyti
Man puikiai demes isimineja Sonett kietas tulzies muilas (itrinimui) ir skalbiant ipilu skysto tulzies muilo. Kol kas daugkartines sauskelnes po dveiju metu naudojimo be demiu biggrin.gif Kriksto suknele be melyniu zymiu ir t.t. Super derinys man.
Atsakyti