Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga

869954552
cia sita firmele deda trinkeles, kainos tikrai padorios.
Atsakyti
Mane tas pats domina, tik KLAIPEDOJE 4u.gif
Atsakyti
4u.gif labai labai reikia meistru galinčių pakloti trinkeles Kaune. Kiek turime kontaktų tai visi labai užsiėmę arba labai jau didelės kainos. Pasidalinkite patirtimi ir meistrų kontaktais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2006 03 09, 07:50)
869954552
cia sita firmele deda trinkeles, kainos tikrai padorios.

labas,
zadam siemet deti trinkeles, plotas didelis, tai nesinoretu kad sudetu belekaip, o tu juos pazysti ar dejo pas jus tas trinkeles, cia as del kkokybes klausiu ????Aciu
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2005 07 28, 15:49)
Na jau pati dabar galiu parekomenduoti smile.gif Dirba kompanija neblogai stengiasi, pataria ir gana normalia kaina : Alvydas 867723806
Pagaliau vaikštau trinkelėmis clap.gif


o kiek laiko tau dejo jas??/nes pas mus 300 kv.metru irgi pradejom ieskoti meistru!!bet su rekomentacijom.
Atsakyti
O kur trinkeles pirkot? As nuvaziavau i Senukus tai nieko gero ir idomaus neradau, noreciau dvieju spalvu ir nestandartinio dydzio kaip plyta o mazesniu, arba net tokiu kaip mozaikiniu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Mane taip pat tas domina. Ir dar neradome Kaune meistrų. unsure.gif Aūūūūūū atsiliepkite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Lexi 04 @ 2006 03 30, 10:35)
labas,
zadam siemet deti trinkeles, plotas didelis, tai nesinoretu kad sudetu belekaip, o tu juos pazysti ar dejo pas jus tas trinkeles,  cia as del kkokybes klausiu ????Aciu

cia pazistami, bet galit paziuret ju darbu, pakalbet su savininkais. jie visus avizienius "kloja" 4u.gif
cia ju darbas, Kaune
Atsakyti
Mane irgi labai domina, gal kuri turite kelis metus sudeta: kaip prieziura, ar nusivalo riebalai,tepalai, nesamanoja, neissikilnoja? Mano kaimyne tai kas pora savaiciu su peiliuku skutineja tarpus nuo samanu, sake nesinori chemikalu pilti, nes mazi vaikai zaidzia blink.gif
Mums siulo betonines kiemo dangas, bet irgi neasisprendziu ar bandete kas nors?tokios kaip cia
Trinkeliu kaina apie 90lt, o sito betono apie 110lt
Atsakyti
QUOTE(jazy @ 2006 04 02, 12:56)
Mane irgi labai domina, gal kuri turite kelis metus sudeta: kaip prieziura, ar nusivalo riebalai,tepalai, nesamanoja, neissikilnoja? Mano kaimyne tai kas pora savaiciu su peiliuku skutineja tarpus nuo samanu, sake nesinori chemikalu pilti, nes mazi vaikai zaidzia blink.gif
Mums siulo betonines kiemo dangas, bet irgi neasisprendziu ar bandete kas nors?tokios kaip cia
Trinkeliu kaina apie 90lt, o sito betono apie 110lt


Turim dveji metai. Yra atsiradusių keletą duobučių nedidelių, bet viskas sutvarkoma, to išvengt mano nuomone neįmanoma, nors viskas atlikta pagal visus reikalavimus. Dėl žolytės tai irgi pradeda kur ne kur lysti, (kol kas tikrai nedaug) bet viskas sutvarkoma nupurškus tam tikrom priemonėm (nemanau, kad po paros jos būtų kenksmingos g.gif , o jei ką galima gi ir vandeniu nuplauti) Deja tepalai nusiplauna tik po ilgesnio laiko tad tenka prižiūrėti, kad jo patektų kuo mažiau. Ir dar sunkiai nusiplauna padangų paliktos juodos žymės nuo gumos. O čia 90 Lt vien trinkelių kaina ar su darbu? Prieš dvejus metus mums su darbu 1m2 kainavo kažkur 60 Lt
Atsakyti
QUOTE(jazy @ 2006 04 02, 13:56)
Mums siulo betonines kiemo dangas, bet irgi neasisprendziu ar bandete kas nors?tokios kaip cia

O kokia firma tuo užsiima g.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano klausimas gal nelabai i tema, bet gal kas zinosite. Noriu sode plyteles pasikeist, tos senosios standartines kvadratines jau kai kur sutrupeje. Is kur gauna zmones granitiniu, dar kazkokiu net nezinau is ko jos? Paminklininku reikia prasyt ar prekybcentriuose paieskot? Arba is kur gauti spalvotos skaldos, kuria irgi sode galima dekorui panaudot? Help!!! verysad.gif
Atsakyti