Įkraunama...
Įkraunama...

Oriflame kosmetika

Norėjau paklaust-pasitikslint dėl tų plūduriuojančių žvakių iš 128 psl. Ten jos parsiduoda po 2, ar po kiek?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2012 11 25, 00:31)
Norėjau paklaust-pasitikslint dėl tų plūduriuojančių žvakių iš 128 psl. Ten jos parsiduoda po 2, ar po kiek?

Na tikrai ne viena, rašo, kad žvakės, tai reikia manyt, kad dvi.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, turiu klausimuką 4u.gif

Kokie būtų atsiliepimai apie "Giordani Gold" makiažo gruntą? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Turiu šį gruntą. Labai patinka. Oda tampa skaisti, atspindinti šviesą. Makiažas atrodo daug gražesnis, kai naudoju šį gruntą. Beje jį naudoju ne kasdien. Daviau išbandyti dviem savo klientėm. Viena nepastebėjo jokio poveikio, kita sakė, kad labai išryškėjo poros. Matyt reikia išbandyti pačiai ir susidaryti nuomonę.
Atsakyti
Jei aš noriu pavyzdžiui ne vieno rinkinio plūduriuojančių žvakių ir neperkant nieko kito kiek man vienas vnt. kainuotų (kliento kaina)? Juk turbūt ne po 5,50 Lt?
Atsakyti
Gal kuri naudojat "Volare Magnolia" kvepaliukus. Koks kvapas-saldus, gaivus, astrus?
Atsakyti
user posted image
atėjau pagirti šito makiažo pagrindo. Geriausias kokį esu turėjus. Lygiai pasidengia, prisitaiko prie odos spalvos, natūraliai atrodo, neišlenda blizgesys visą dieną (mano orda mišri), gal vienintelis trūkumas, kad truputį maskavimo daugiau norėtųsi. Naudoju natural beige atspalvį.
Atsakyti
Sveikos, mergaites, su naujais metais jus visas 4u.gif

Turiu keleta klausimu apie kelis gaminius. Atsakymu reiktu greit.

1. 15885 oriflame beauty nagu prieziuros rinkinys, ten matau ieina irankis odelem atstumdyti, tai koks jis: medinis, plastmasinis ar gelezinis? ir apskritai ar vertas sis rinkinys demesio? gal kuri turit?

2. 13617 nagu augima skatinanti priemone, ar realiai daro ka nors?

3. 18936 nagu odeles salinanti zele, ar atlieka savo darba?

4. 21241 antakiu prieziuros rinkinys. ar geras daiktas? yra matau instrukcija kaip ji naudot, bet nesuprantu. raso suamisykite spalvas. o kur ir kaip jas maisyt, viena spalva i kita iskart maisyt ar kaip? ar reikia atskiro sepetelio maisymui, ar tinka tas kuris rinkinyje?

5. 22691 iaugusius plaukselius mazinanti zele. ar yra koks poveikis nuo jos?

vis dar nesulaukiau atsakymo apie volare magnolia kvepalus, koks kvapas: saldus; gaivus, astrus?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2013 01 02, 20:04)

2. 13617 nagu augima skatinanti priemone, ar realiai daro ka nors?

3. 18936 nagu odeles salinanti zele, ar atlieka savo darba?

4. 21241 antakiu prieziuros rinkinys. ar geras daiktas? yra matau instrukcija kaip ji naudot, bet nesuprantu. raso suamisykite spalvas. o kur ir kaip jas maisyt, viena spalva i kita iskart maisyt ar kaip? ar reikia atskiro sepetelio maisymui, ar tinka tas kuris rinkinyje?





2. kol nebuvau atradusi migdolų aliejaus, tai naudojau jį, patiko smile.gif

3. darbą atlieka, odeles suminkština, o minkštas jas patogiau nukarpyti, bet pastebėjau, kad nuo jo tos odelės žymiai greičiau atauga unsure.gif

4. aš naudoju kitą, ne oriflame, bet girdėjau, kad ir šis neblogas. tai tiesiog su pačiu šepetuku pavolioji į vieną spalvą, paskui į kitą ir taip jos susimaišo.

Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2013 01 02, 20:04)

2. 13617 nagu augima skatinanti priemone, ar realiai daro ka nors?

3. 18936 nagu odeles salinanti zele, ar atlieka savo darba?

4. 21241 antakiu prieziuros rinkinys. ar geras daiktas? yra matau instrukcija kaip ji naudot, bet nesuprantu. raso suamisykite spalvas. o kur ir kaip jas maisyt, viena spalva i kita iskart maisyt ar kaip? ar reikia atskiro sepetelio maisymui, ar tinka tas kuris rinkinyje?

5. 22691 iaugusius plaukselius mazinanti zele. ar yra koks poveikis nuo jos?


2. Naudojau. Poveikis nulinis.
3. Kadaise vieną tūtelę sunaudojau. Nepatiko ir antros nebepirkau. Dabar nagų odeles tepu paprasčiausiu alyvuogių aliejumi. Pigiau ir veikia daug geriau nei ta želė.
4. Puikus gaminys. Spalvas maišau tuo pačiu šepetėliu. Pirma užtepu tamsios spalvos, po to to tą spalvą sušvelninu, suvienodinu šviesesne spalva. Ant viršaus baltu šepetėliu užtepu vaško. Šis rinkinys man labai patinka. Vienas minusas- vaškas pasibaigs daaaug greičiau nei spalvos.
5. Esu turėjusi plaukelių įaugimą mažinantį losjoną. Vėliau Oriflame jį pakeitė želė. Losjonas neturėjo jokio poveikio. Nemanau, kad ir želė padarytų kokius nors stebuklus.
Papildyta:
QUOTE(cindy @ 2013 01 02, 22:12)
pastebėjau, kad nuo jo tos odelės žymiai greičiau atauga unsure.gif 

Taip ir yra. Viena mano pažįstama manikiūristė rekomenadavo odeles karpyti kuo rečiau, nes tuomet daug greičiau atauga. Geriau jas paprasčiausiai atstumdyti.
Atsakyti
Sveikos mergaite, gal matet gyvai kosmetine is 63 psl "Fancy Quilt". Ar netrodo kaip pigi ciratine?
Atsakyti
gal jau yra bandziusiu naujuosius veido perlus, kur keliu spalvu perliukai? Kazi ar labai blizgus jie?
Atsakyti