Įkraunama...
Įkraunama...

Oriflame kosmetika

Gal yra jau išbandžiusių naujuosius plaukų dažus? Laabai įdomu, kokie atsiliepimai bigsmile.gif
Atsakyti
Tai ar yra mačiusių gyvai tuo įvairiaspalvius perlus? Taip noriu nusipirkt, bet nieks nepasako ar jie labai blizgus ar ne, tinkami visam veidui ar ne ax.gif
Atsakyti
Katalogo kodukas yra kainininke. Kiek žinau, tai galima tik einamą ir būsimą katalogą užsisakyt.
Šiaip aš pati nesenai tik prisijungiau, bet jei yra norinčių galiu priregistruot ...

Kas dėl plaukų dažų, tai sesers marti naudojo, tai liko patenkinta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@imužė: 27 vasario 2013 - 20:05
Labai lauksiu,Nireglina, pasipasakokit, kaip dažai.
O dar sakykit,L@imužė, kokia spalva dažė?
4u.gif
Atsakyti
Ji tamsiai dažė, jei reikia tiksliau, tai galėsiu ryt paklaust ...
Dabar kiek žinau jau pakartotinai užsisakė, nes sesuo turėjo galimybę juos anksčiau papirkt, kol dar nebuvo oficialiai pasirodę kataloge ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@imužė: 27 vasario 2013 - 23:01
Na štai, išbandžiau ir aš dažus. Patiko. Plaukai tartum šilkiniai, blizga. Tik išsirinkau nelabai tinkamą spalvą. Dvejojau, kurią rinktis- ar intensyviai rudą, ar vidutiniškai rudą. Pasirinkau pastarąją. Nors esu tamsiaplaukė, ši spalva man kiek tamsoka (vyrui patiko biggrin.gif ). Pati spalva graži, bet kitą kartą riksiuosi šviesesnę.
Atsakyti
Tai liuks, kad dažai patiko thumbup.gif drinks_cheers.gif

O aš su tokiu klausimu - gal kuri bandėt tuos liekninamuosius kokteilius g.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai laukiau, kol pasipasakosit apie dažus, kaip liuks, kad geri dažai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Bukit geros padekit.. kaip naudotis tuo veido masazu? nes tie daikciukai eina i dvi puses, tai kaip ir nlb suprantu.. butu viena galvute, tai sekciau masazo linijas ir viskas.. o su situ neaisku.. 4u.gif gal kuri naudojat? buciau labai dekinga
http://oriflame-club...e/id_23777.html
Atsakyti
Kokie butu atsiliepimai apie si :
"Giordani Gold" spalvotas spindintis drėkiklis SPF 15

user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2013 03 06, 15:09)
Sveikos mergaites. Bukit geros padekit.. kaip naudotis tuo veido masazu? nes tie daikciukai eina i dvi puses, tai kaip ir nlb suprantu.. butu viena galvute, tai sekciau masazo linijas ir viskas.. o su situ neaisku..  4u.gif gal kuri naudojat? buciau labai dekinga
http://oriflame-club...e/id_23777.html


Turejau toki kitos firmos, tai juo ir galima masazuoti pagal masazines linijas, tie ratukai taip isuka oda tarp ju, pasidaro tokia kaip rauksle kuri ir masazuojama slenkant tuo masazuokliu rolleyes.gif nezinau, kaip tiksliau paaiskint biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tos krempudros Ever lasting? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti