Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu VIId .

QUOTE(bella272 @ 2012 10 20, 19:52)
Rodaus su vakaryksciu savo muiliuku 4u.gif  vis bandau swirla grazu padaryti, bet dar mokytis ir mokytis blush2.gif  Sie muiliukai bus skirti kaledinems dovanoms, tad ir spalvos tokios. Fotografavimas mano silpnoji puse, niekaip neina realaus grozio perteikti. Tad labai nepeikit 4u.gif

Puikūs muiliukai 4u.gif
O kokia sudėtis? Kuo spalvinti?
Kaip daryti svirlai? Skaičiau neseniai apie dar vieną būdą : paplakus iki silpno pėdsako atskirti dalis, padažyti, ir supilti nemaišant iš aukštai srovele vieną į kitą, paskui nemaišant pilti viską į formą, bent nuotraukose tai labai gražūs svirlai buvo, bet pasitaškyti neblogai turėtų biggrin.gif
Atsakyti
Kol mokaus naudoju labai paprastus aliejus, kokosu, palmiu ir alyvuogiu. Daziau is AZ zalia spalva su chlorelle, kita spalva naturali, trecia su raudonu pigmentu. Dejau spalvas sluoksniais. paskui su plakimo sluotele puse pasukimo.
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2012 10 20, 20:50)
Kol mokaus naudoju labai paprastus aliejus, kokosu, palmiu ir alyvuogiu. Daziau is AZ zalia spalva su chlorelle, kita spalva naturali, trecia su raudonu pigmentu. Dejau spalvas sluoksniais. paskui su plakimo sluotele puse pasukimo.

Geri aliejai, tualetiniam kietam pagrinde tokie ir naudojami smile.gif dėl padažymo - pigmentas valgomas, ar koks? Aš kiek dažiau , tai naudojau arba prieskonius/augalus maltus, neteko su pigmentais dažyti.
O pagerinimų jokių nededi (pav. šilko, citrinos ar pieno rūgšties, kokių jogurto ar pieno miltelių, eterinių)?
Man labai pagerėja muilo savybės įdėjus šilko, citrinos rūgšties, truputį molio, dar dedu natrio lakatatą pabaigoj (neturiu pieno rūgšties) - tampa daug švelnesnis, nedžiovina odos
Sekmės tolimesniuose bandymuose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 21 spalio 2012 - 08:52
Vakar kur ikeliau foto , tai i si muiliuka dejau silko, pirma karta bandziau su silku, visus muiliukus kvepinu eteriniai aliejais. Su pagerinimais irgi zaidziu, esu gaminus su ivairiausiais moliais, medetkom ir t.t Gaminau ir su ozkos pienu, gerai buvo, vyro mociute augina ozkyte, tai turedavau pienelio, dar ir dabar saldiklyje atsargu prikaupus.
Apie citrinos rugsti nezinau kaip ja naudoti blush2.gif ka ji priduoda muilui.
Ketinu ismeginti ir su jogurtu gaminti. Vakar nusipirkau kokosu pieno. Uzejo man kazkoks upas didelis blush2.gif
Tiek uzsikepiau zaisti su swirlais, tai rodaus sios savaites darbelius. Bandziau ivairius budus.


Cia mano megstamiausias muiliukas wub.gif isimylejau levandas wub.gif nuostabiai kvepiantis levandomis. Ir sode prisisodinau levandu smile.gif
user posted image

Sitas dazytas su ciberzole ir kakava. is ciberzoles tikejaus geltonos spalvos, bet gavosi tamsoka.

user posted image

Cia dazytas su chlorele, ir kakava
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2012 10 21, 13:44)
Vakar kur ikeliau foto , tai i si muiliuka dejau silko, pirma karta bandziau su silku, visus muiliukus kvepinu eteriniai aliejais. Su pagerinimais irgi zaidziu, esu gaminus su ivairiausiais moliais, medetkom ir t.t Gaminau ir su ozkos pienu, gerai buvo, vyro mociute augina ozkyte, tai turedavau pienelio, dar ir dabar saldiklyje atsargu prikaupus.
Apie citrinos rugsti nezinau kaip ja naudoti blush2.gif ka ji priduoda muilui.
Ketinu ismeginti ir su jogurtu gaminti. Vakar nusipirkau kokosu pieno. Uzejo man kazkoks upas didelis blush2.gif
Tiek uzsikepiau zaisti su swirlais, tai rodaus sios savaites darbelius. Bandziau ivairius budus.
Cia mano megstamiausias muiliukas wub.gif  isimylejau levandas wub.gif nuostabiai kvepiantis levandomis. Ir sode prisisodinau levandu smile.gif
user posted image


O kuo dažytas muilas su levandomis? Labai jau graži spalva wub.gif
Atsakyti
bella272 kokie saunus muiliukai. smile.gif Matos kas jau sventem ruosias
Man irgi idomu su kuo levandinis dazytas ax.gif
Geltona spalva gaunas su trupuciu raudonuju palmiu aliejaus, jei daugiau idesi bus orandzine mirksiukas.gif As i medaus muila dejau, tai super spalva atitiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 21 spalio 2012 - 13:21
o saltalankiu aliejus nepadazytu geltonai? as dabar mastau koki jus cia silka dedat, kur jo gauti? g.gif
Atsakyti
Levandini muiliuka daziau su violetiniu pigmentu.
Esu bandzius saltalankiu alieju det del spalvos, pradzioj grazu, veliau spalva isbluko.
I muilus dedamas tussah silkas, pirkau is moters apie kuria radau senosiose temose.tik tiksliai nepamenu pavadinimo blush2.gif i google isivedus tussah silkas ja iskarto rodo, vardas audra
Papildyta:
Radau smile.gif audrasfelting.lt
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2012 10 21, 15:57)
Levandini muiliuka daziau su violetiniu pigmentu.
Esu bandzius saltalankiu alieju det del spalvos, pradzioj grazu, veliau spalva isbluko.
I muilus dedamas tussah silkas, pirkau is moters apie kuria radau senosiose temose.tik tiksliai nepamenu pavadinimo blush2.gif i google isivedus tussah silkas ja iskarto rodo, vardas audra
Papildyta:
Radau smile.gif  audrasfelting.lt

Aš pirkau tussah šilką Gracefruit, bet galima tirpdyti šilko kokonus arba tikrą šilką ( siūlus, audinio atraižas, dabar visur yra, nes ant jo velia) 4u.gif

O nuo citr. r. susidaro natrio citratas - kondicionierius, nuo pieno r. - nario laktatas, drėkiklis ir minkštiklis smile.gif

Įdomiai dėl geltonos spalvos - aš dedu visada ciberžolę, muilas - ryškiai geltonas į oranžinę, gal kiek paruduoja vėliau, bet iš kart tokios tamsios splavos nesu išgavusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 21 spalio 2012 - 17:43
Vis skaitau, bet neparašau. Prapuolus gal nuo kokios 4 temos smile.gif
Metus laiko nieko nedariau, o dabar vėl fabrikas pakurtas ir judam pirmyn.

Elementari Kastilija.
user posted image

Pievų Kastilija, su labai švelniu vasariškos pievos aromatu (šlamučiai, verbena, kananga) ir medetkų bei ramunėlių žiedlapiais viduje.

user posted image

Muilai nuotraukose ką tik pjaustyti.
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 21, 18:41)
Aš pirkau tussah šilką Gracefruit, bet galima tirpdyti šilko kokonus arba tikrą šilką ( siūlus, audinio atraižas, dabar visur yra, nes ant jo velia) 4u.gif

O nuo citr. r. susidaro natrio citratas - kondicionierius, nuo pieno r. - nario laktatas, drėkiklis ir minkštiklis smile.gif

Įdomiai dėl geltonos spalvos  - aš dedu visada ciberžolę, muilas - ryškiai geltonas į oranžinę, gal kiek paruduoja vėliau, bet iš kart tokios tamsios splavos nesu išgavusi  ax.gif

Tai kokia pas jus ciberzole ar labai daug jos det reik? As kiek dariau tai toks svelniai rusvas gainasi jokios geltonos spalvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 10 22, 18:47)
Tai kokia pas jus ciberzole ar labai daug jos det reik? As kiek dariau tai toks svelniai rusvas gainasi jokios geltonos spalvos  doh.gif

Ar gryną ciberžolę dedi?
Mano milteliai buvo atvežti lauktuvių iš Azijos, sakė, kad ciberžolė, buvo ryškūs milteliai geltoni į oranžinį, užrašo jokio aišku nebuvo, pirkti kokioj nusususioj krautuvelėj ir tiek biggrin.gif ; dėdavau nedaug (gal arbatinį šaukštelį su kaupu į 700-800g aliejų). Dabar jau jų nebeturiu, negaliu pakartoti schmoll.gif .
Gal pas mus parduoda su kuo pamaišytus, o gal mano buvo koks mišinys?
Visokie karių mišiniai - į juos daugiau ko pridėta, ne vien ciberžolė.
Indijoj jie turi daugybę dažančių augalų miltelių, net kažkokių švenčių metu barstosi ir dažo vieni kitus ( atrodo buvo tokia reklama)
Šiaip nelabai mėgstu papildomai spalvinti muilą, nes putos būna spalvotos, kiek nuo aliejų įgauna spalvą, dar kartais molio dedu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 22 spalio 2012 - 19:32