Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu VIId .

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 22, 20:30)
Ar gryną ciberžolę dedi?
Mano milteliai buvo atvežti lauktuvių iš Azijos, sakė, kad ciberžolė, buvo ryškūs milteliai geltoni į oranžinį, užrašo jokio aišku nebuvo, pirkti kokioj nusususioj krautuvelėj ir tiek  biggrin.gif ; dėdavau nedaug (gal arbatinį šaukštelį su kaupu į 700-800g aliejų). Dabar jau jų nebeturiu, negaliu pakartoti  schmoll.gif .
Gal pas mus parduoda su kuo pamaišytus, o gal mano buvo koks mišinys?
Visokie karių mišiniai - į juos daugiau ko pridėta, ne vien ciberžolė.
Indijoj jie turi daugybę dažančių augalų miltelių, net kažkokių švenčių metu barstosi ir dažo vieni kitus ( atrodo buvo tokia reklama)
Šiaip nelabai mėgstu papildomai spalvinti muilą, nes putos būna spalvotos, kiek nuo aliejų įgauna spalvą, dar kartais molio dedu  ax.gif

Pirkau kaip gryna is maximos, gal ne visai gryna buvo nezinau ar kokia padirbta g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 10 22, 21:39)
Pirkau kaip gryna is maximos, gal ne visai gryna buvo nezinau ar kokia padirbta  g.gif

Gal ir pasensta tie milteliai, buvau parsivežusi paprikų miltelių, tai parudavo ir stiprumas ir kvapas dingo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 22, 22:52)
Gal ir pasensta tie milteliai, buvau parsivežusi paprikų miltelių, tai parudavo ir stiprumas ir kvapas dingo  ax.gif

Bet kad ne taip seniai pirkau daugiausiai pries puse metu, nebent labai greit sensta g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 10 23, 01:00)
Bet kad ne taip seniai pirkau daugiausiai pries puse metu, nebent labai greit sensta  g.gif

Neaišku, kokia senumo parduotuvėj atsirado biggrin.gif Indijoj perkant, ir tai negali būti garantuotas, kad šviežia ax.gif , tik jie nelaiko tų miltelių ilgai - daug naudoja, o ir pigūs pas juos
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 23, 10:11)
Neaišku, kokia senumo parduotuvėj atsirado  biggrin.gif  Indijoj perkant, ir tai negali būti garantuotas, kad šviežia ax.gif , tik jie nelaiko tų miltelių ilgai - daug naudoja, o ir pigūs pas juos

Nu taip is tiesu, tai ka dabar su juo daryti? muilui netinka spalvos neduoda.

Kazkur skaiciau kad muilo dazymui naudoja burokus kazkur ismirkytus kelias dienas, gal acte ar dar kazkur, nu kaip kvaisa neuzsirasiau doh.gif gal kuri skaitet ir zinot?
Atsakyti
Perskaicius ankstesne temele, labai susidomejau kalcionuota soda ir boraksu. Soda seip netaip radau, isigijau. O Borakso kaip suprantu Lietuvoje nenusipirksim. Kreipiuos i Saule/Guoda patarimo kur galima isigyti uz normalia kaina. Ar is anglisko puslapio ebay normali kaina uz 0.5kg apie 38lt? g.gif
Buciau dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2012 10 23, 13:02)
Perskaicius ankstesne temele, labai susidomejau kalcionuota soda ir boraksu. Soda seip netaip radau, isigijau. O Borakso kaip suprantu Lietuvoje nenusipirksim. Kreipiuos i Saule/Guoda patarimo kur galima isigyti uz normalia kaina. Ar is anglisko puslapio ebay normali kaina uz 0.5kg apie 38lt? g.gif
Buciau dekinga uz atsakyma.


Lyg ir brangoka: angliškoj New direction yra (1kg/9 svarai, + PVM (lyg tai 18%) + siuntimas) 4u.gif
Aš pati nepirkau, giminės buvo užsakę Lenkijoj ir parsivežėm. ten beveik visokių cheminių komponentų internetu galima nusipirkti, bet (tikriausiai) pristatymas tik Lenkijoj, į užsienį nesiunčia biggrin.gif
Dar esu pirkusi vaistinėje (skyriuj, kur gamina), bet ten pirkau 50g už kelis Lt
Jo muile nedaug naudojau; skiedžiant skystą muilą 500 g. muilo+600g. vandens dėdavau maždaug 20g borakso ax.gif , skaitosi, kad "blogietė" medžiaga, bet man tikrai labai patiko, geriau negu kiti neutralizatoriai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 23 spalio 2012 - 18:01
iskilo man klausimas ar galima muila virti emaliuotame puode? g.gif
Atsakyti
nesulaukiau atsakymo ir rizikavau, turiu savo pirmagymi clap.gif turetu but geltonas kaip mangu tyre su variniu zeruciu yahoo.gif ryt ziuresiu, bandysiu pjaustyti ir jei kas gero bus idesiu foto ax.gif bet tik dabar atsiminiau kad pamirsau eteriniu idet doh.gif va tau ir pirmas blynas....
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 10 24, 15:35)
nesulaukiau atsakymo ir rizikavau, turiu savo pirmagymi  clap.gif  turetu but geltonas kaip mangu tyre su variniu zeruciu  yahoo.gif  ryt ziuresiu, bandysiu pjaustyti ir jei kas gero bus idesiu foto  ax.gif  bet tik dabar atsiminiau kad pamirsau eteriniu idet  doh.gif  va tau ir pirmas blynas....

Emaliuotam galima tik jei nera jokiu emales nudauzymu. As eteriniu neturiu tai ir nededu gaunasi grynai muilo kvapas dejau tik i du pirmus tai po puses metu jau nejauciu kvapo, o man patinka kai jis buna intensyvus tai geriau nedeti jokio. Jei nieks nepasikeis tai turetu but labai grazus muilas
Atsakyti
pasiskaiciau apie emaliuotus puodus todel ir surizikavau nes nepazeistas visai emalis. Dabar paziurejau tai graziai atrodo idomu kaip bus kai susipjaustysis ax.gif kai ploviau indus tai atrode kad aliejuoti, taip ir turi but maniau bus puta muilo kokia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 10 24, 17:53)
pasiskaiciau apie emaliuotus puodus todel ir surizikavau nes nepazeistas visai emalis. Dabar paziurejau tai graziai atrodo idomu kaip bus kai susipjaustysis  ax.gif  kai ploviau indus tai atrode kad aliejuoti, taip ir turi but maniau bus puta muilo kokia... g.gif

Taip is karto jie buna riebaluoti nes nebuna sureagaves sarmas su aliejum iki galo as visada pasidedu ir isplaunu po dienos ar dvieju is pradziu dar uspylus vandeniu palaikau
Atsakyti