Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XI Tema)

Labas rytas
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 19, 21:36)


Jėzusmarija,jei bogu praleidau postą doh.gif Ir dar sugebėk tu man tokį praleist g.gif Nugis ačius dideliausias.žiūrėsiu būtinai ir jau patinka tongue.gif
QUOTE(Visgi @ 2012 10 19, 21:58)
*Ko gero mes čia priestatus statom rolleyes.gif kaaaip išsiplėsim tai ir akys neužmatys
hihihi.gif

**Žiūrėjau aš čia koncertą per TV ką tik, na maladec tas Дмитрий Певцов (aktorius). Ir pavaidina ir padainuoja. Pamenat tą ''Мой капитан'' /2012/ Премьера



* lotuliukas.gif
** Pamenam pamenam,iš matymo,pavardės man retai įstringa blush2.gif Bet tas Moi kapitan tai labai patiko thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2012 10 19, 21:58)

Man filme su ta trijų dienų barzdele jis seksovesnis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 20 spalio 2012 - 08:02
Laba smile.gif Oras puikus, troškulys baisulinis, miego trūkumas, šeštadienio nepajaučiau, liūdna kad ryt sekmadienis, depresija kad pirmad jau į darbą, ir apskritai nuo ryto visą dieną dideliais atsumais ant ratų- nusikamavau juodai, va kiek aš čia 'prisiskundžiau' unsure.gif Ačiū, kad išklausėt ir leidot pabarškėti, iškart palengvėjo cool.gif

''Любовь как несчастный случай (Тайга)'' /2012/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1020296
user posted image


QUOTE(Julsita @ 2012 10 20, 09:07)
Bet tas Moi kapitan tai labai patiko :supe

Ir man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 10 20, 08:07)
Jėzusmarija,jei bogu praleidau postą  doh.gif  Ir dar sugebėk tu man tokį praleist  g.gif  Nugis ačius dideliausias.žiūrėsiu būtinai ir jau patinka  tongue.gif

Nu nu, juk žinau kad abi mylim daktariukus, tai vistiek būčiau primygtinai priminus, jei nesureaguotum tongue.gif


QUOTE(Visgi @ 2012 10 20, 16:00)
Laba smile.gif Oras puikus, troškulys baisulinis, miego trūkumas, šeštadienio nepajaučiau, liūdna kad ryt sekmadienis, depresija kad pirmad jau į darbą, ir apskritai nuo ryto visą dieną dideliais atsumais ant ratų- nusikamavau juodai, va kiek aš čia 'prisiskundžiau' unsure.gif Ačiū, kad išklausėt ir leidot pabarškėti, iškart palengvėjo cool.gif 


A ko taip? kodėl šeštadienio nepajautei? Kodėl troškulys? Musėt alc.gif iš vakaro? tongue.gif
Dėl depresijos sekmadieninės tai drinks_cheers.gif doh.gif

Ora superinis, ištempiau mb su mažuoju prie jūros thumbup.gif paskui po parka pašliaužiojom, mažius pasikartstė vaikų aikštelėj, apžiūrėjom laipiojimų trasas, pas msu šnd atidarė tokį atrakcioną parke thumbup.gif manęsnesužavėjo schmoll.gif , bet mažius zyzė kad nori tongue.gif

Nu va ką tik baigiau apskutinę seriją Semejnyj detektiv. Gaila. galėtų būti dar 40 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 20, 17:00)

''Любовь как несчастный случай (Тайга)'' /2012/


Aha,aš ir šitą jau prižvelgiau,tik sulauksiu visų serijų ax.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 10 20, 17:16)
*Nu nu, juk žinau kad abi mylim daktariukus, tai vistiek būčiau primygtinai priminus, jei nesureaguotum tongue.gif


**Ora superinis, ištempiau mb su mažuoju prie jūros thumbup.gif paskui po parka pašliaužiojom, mažius pasikartstė vaikų aikštelėj, apžiūrėjom laipiojimų trasas, pas msu šnd atidarė tokį atrakcioną parke thumbup.gif manęsnesužavėjo  schmoll.gif , bet mažius zyzė kad nori tongue.gif

***Nu va ką tik baigiau apskutinę seriją Semejnyj detektiv. Gaila. galėtų būti dar 40 lotuliukas.gif

* Tu tikras draugas mirksiukas.gif
** ech,net supavydėjau,kad prie jūros buvot.nežinau jau kiek metų aš jos nemačius blush2.gif Ai 4 ir tai ne Baltijos blush2.gif
O mes nors ne prie jūros,bet popietę ir parkutyj praleidom,kol mano Juliukas balon įsivertė smile.gif Tada tai jau šutinom namo,o šiaip tai visai smagiai laiką leidom ax.gif
user posted image
O dėl savaitgalinių depresijų kaip aš jus suprantu ir užjaučiu 4u.gif Ko norėt iš jūsų,kai mane jau puola ta depersija,kad reiks grįžt darban,nors iki to dar vos ne metai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 20 spalio 2012 - 16:52
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 20, 17:16)
A ko taip? kodėl šeštadienio nepajautei? Kodėl troškulys? Musėt alc.gif iš vakaro? tongue.gif
Ora superinis, ištempiau mb su mažuoju prie jūros thumbup.gif

Nugis rašiau kad visą dieną nuo labo ryto ant ratų- bodziojausi, maklavausi kaip ta rupūžė moly, jabitute. Privalgiau (kinietiško) aštriai essen.gif
Jūra... norėčiau ir aš ax.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 10 20, 17:51)

Mielas tamstos 'turtas' smile.gif
Atsakyti
Visgi, aš vis noriu paklausti, o kodėl aps tamstą parašyta Moskva-Vilnius?
Julsita, wub.gif
O Неотложка nuo pirmos serijos užkabino, uch thumbup.gif
Ale kokai kokybė bloga tai doh.gif Siaubas...Kaži kur galima geresnės kokybės pažiūrėti....?
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 20, 18:12)

Todėl, kad esam labai artimai susiję su tuo miestu. Vakar kai paklausiau Над рекой tai staugti norėjosi iš ilgesio. Būčiau geriau jau neklausius. Ten visad toks gražus dangus, nuostabus...Pasiilgstu.
Va tai tokios tokelės Ramsiau mirksiukas.gif
P.S. gal kada įkelsiu porą nuotraukų vasaros, rudens... įkelčiau dabar, bet sorry labai tyyngiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 20 spalio 2012 - 17:33
QUOTE(Visgi @ 2012 10 20, 17:27)
Todėl, kad esam labai artimai susiję su tuo miestu. Vakar kai paklausiau Над рекой tai staugti norėjosi  iš ilgesio. Būčiau geriau jau neklausius. Ten visad toks gražus dangus, nuostabus...Pasiilgstu.
Va tai tokios tokelės Ramsiau mirksiukas.gif
P.S. gal kada įkelsiu porą nuotraukų vasaros, rudens... įkelčiau dabar, bet sorry labai tyyngiu blush2.gif


Aišku....Ilgesys ir nostalgija baisus dalykas. Tai nepraeina verysad.gif Žinau smile.gif
Atsakyti
Ateinu padėkot už nuorodas filmų 4u.gif
Kadangi gerokai nuo Jūsų atsilieku, žiūriu ankstesnių temų rekomendacijas.

Tik va šiandien kibau į ''Любовь как несчастный случай".
Per youtube žiūriu, jau trečią seriją. Mane užkabino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 19, 19:10)
Mmm, kaip kvepia gėlės bigsmile.gif Kaip čia pavasariu pakvipo ax.gif

tai, kad lauke isties pavasaris ax.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 10 19, 21:34)
Vaje,merginos,dar ,naršant kinozale,radau vieną daktarišką ..

kas cia jums su tais "daktariskais"...kaip manija kokia...

QUOTE(Visgi @ 2012 10 19, 21:58)
''Мой капитан'' /2012/
''Любовь как несчастный случай (Тайга)'' /2012/

aciu uz naujienas. jau siunciuos.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 10 20, 20:16)

kas cia jums su tais "daktariskais"...kaip manija kokia...


Nu taip,kaip manija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 10 20, 19:38)
Nu taip,kaip manija  ax.gif

Aha.
man ta manija prasidėjo su "Ligoninės priimamuoju", amerikiečių serialu. Va tada ir susirgau daktariukais. O dar dauguma jų būna tokie grieko verti doh.gif wub.gif tongue.gif
Atsakyti