Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XI Tema)

QUOTE(Ramsius @ 2012 10 20, 19:01)

friends.gif
QUOTE(Azul @ 2012 10 20, 19:52)
Ateinu padėkot už nuorodas filmų  4u.gif
''Любовь как несчастный случай". Mane užkabino  thumbup.gif

Mūsų namai atviri visiems. Ką visos turim tuo ir dalinamės 4u.gif
Ok, deduosiu + šalia filmo kaip rekomendaciją.

QUOTE(Julsita @ 2012 10 20, 20:38)
Nu taip,kaip manija  ax.gif

Pridursiu- progresuojanti biggrin.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 10 20, 21:10)
man ta manija prasidėjo su "Ligoninės priimamuoju", amerikiečių serialu. Va tada ir susirgau daktariukais. O dar dauguma jų būna tokie grieko verti doh.gif  wub.gif  tongue.gif

Man su ''Дневник доктора Зайцевой'' /2011/ , ''Общая терапия'' /2010/ na ir ''Интерны'' /2010-2012/ Ir kol kas vsio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sim@ @ 2012 10 20, 20:16)
tai, kad lauke isties pavasaris ax.gif  mirksiukas.gif
kas cia jums su tais "daktariskais"...kaip manija kokia...

Išties ax.gif Sako, kad dar ir ryt kvepės smile.gif
Apie daktarų ir 'ligos maniakus' viršuj savo trigrašį įkišiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 20 spalio 2012 - 20:48
QUOTE(Visgi @ 2012 10 20, 21:34)

Pridursiu- progresuojanti biggrin.gif
Man su ''Дневник доктора Зайцевой'' /2011/ , ''Общая терапия'' /2010/ na ir ''Интерны'' /2010-2012/ Ir kol kas vsio  smile.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif
Aš dar peržiūrėjau Личная жизнь доктора Селивановой su ta neseniai aptarta Zemska daktare http://kinozal.tv/de...s.php?id=678925 Na toks flegmiškesnis (ten ji ,jei neklystu,ginekologę vaidina),bet aš jį žiūrėjau kai tik tik buvau pradėjus siųstis filmus,tai bile daktariškas ir stvėriau,nes ir buvau po Ligoninės priimamojo ir Medikopterio susvaigus filmais apie daktarus ax.gif
Atsakyti
Nu ką aš galiu pasakyti....Неотложка thumbup.gif Daktarų mylėtojoms pats tas...Ne kokia ten Самара schmoll.gif Su ekstremaliom situacijom, šaudymais, sužeidimais, meilėm..Nu, vienžu thumbup.gif
Julsita, o grieko vertasis tai pasirodo ir šypsotis moka tongue.gif O akys kokios, vaje vaje...
Atsakyti
Na va, kol kramciau "Я лечу" atsirado ir nauji namuciai, kvepiantys Kaledomis 4u.gif Aciu biggrin.gif Ir naujienu pasirinkimas su kaupu! Va cia tai smagumas!
Bet man po sito daktarisko serialo darosi neramu, nes naktimis pradejau sapnuoti pagrindini heroju... Na dar taip nebuvo, kad filmai persikeltu i mano sapnus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 20, 22:45)
Nu ką aš galiu pasakyti....Неотложка  thumbup.gif Daktarų mylėtojoms pats tas...Ne kokia ten Самара  schmoll.gif Su ekstremaliom situacijom, šaudymais, sužeidimais, meilėm..Nu, vienžu thumbup.gif
Julsita, o grieko vertasis tai pasirodo ir šypsotis moka  tongue.gif O akys kokios, vaje vaje...

Tai ką,baigiu PPS ir kimbu į neatložkę ax.gif

QUOTE(seimuke @ 2012 10 21, 00:17)
Na va, kol kramciau "Я лечу" atsirado ir nauji namuciai, kvepiantys Kaledomis 4u.gif  Aciu biggrin.gif  Ir naujienu pasirinkimas su kaupu! Va cia tai smagumas!
Bet man po sito daktarisko serialo darosi neramu, nes naktimis pradejau sapnuoti pagrindini heroju... Na dar taip nebuvo, kad filmai persikeltu i mano sapnus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Oi,gerai,kad kavos gurkšnis jau buvo nurytas,bo tikrai būčiau "pašventinus"monitorių lotuliukas.gif Tas pagrindinis mano pats pačiausias aktorius,pač verčiausias grieko,deje jau dveji metai,kaip Anapilyj verysad.gif
Atsakyti
Laba visiems

Pažiūrėjau štai šitą.
QUOTE
''Мужчина с гарантией'' /2012/
Трейлер
user posted image

Toks lengvutis, paprastutis. Kaip aš sakau- toks Kalėdoms tinkantis žiūrėti. O labiausiai erzino Дмитрий Нагиев'o personažas, jau toks atstumiantis, fe schmoll.gif Bet maskuotė jo tai net labai vykusi cool.gif


Dar viena naujiena ''Обратный билет'' /2012/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1020807
user posted image

QUOTE(Julsita @ 2012 10 21, 09:50)

Galima šifruotę? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 21 spalio 2012 - 15:18
QUOTE(Visgi @ 2012 10 21, 15:51)
Galima šifruotę? unsure.gif

Serialas taip ir vadinas ППС, Патрульно постoвая служба http://kinozal.tv/de...s.php?id=926157 Čia mano stiliaus detektyvas,na gal jumoro ir nėra,bet kiekviena serija-vis nauja byla smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 21 spalio 2012 - 19:18
QUOTE(Visgi @ 2012 10 21, 15:51)

aciu uz naujienas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas

''Искупление'' /2012/
http://kinozal.tv/de....php?id=1020996
user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Su jumis neįmanoma, gal iš temos išeit g.gif doh.gif lotuliukas.gif Nieko nespėju, o rekomendacijų ojojoi blink.gif
Visa laimė, kad savaitgalį didžiulį turnė po kapines padarėm. lapkričio 1 liko tik vienos. Gal galėsiu pažiūrėt su pamezgaliojimu.

Julsita, Tavo jaunimas labai mielas wub.gif Ui kaip norisi paniurkyt, nes maniškiai tokie jau nelabai niurkomi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 22 spalio 2012 - 08:37
QUOTE(seimuke @ 2012 10 20, 23:17)
...nes naktimis pradejau sapnuoti pagrindini heroju... Na dar taip nebuvo, kad filmai persikeltu i mano sapnus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu, aš kantriai laukiu, kada ir man taip atsitiks blush2.gif tongue.gif VAkar pabaigiau 1 dalį Неотложка(tas buvo 2,30 nakties) ir greit puoliau į lovą, sakau mb, greit guluosi, kol įpūdžiai neišblėso ax.gif lotuliukas.gif Tas tik pirštą pasukiojo prie smilkinio lotuliukas.gif

Beje čia mano rekordas - per 2 dienas 16 serijų ax.gif

QUOTE(Vilioja @ 2012 10 22, 08:36)
Labas rytas 4u.gif
Su jumis neįmanoma, gal iš temos išeit  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Bandyk, bet nepatartina. Lomkės bus baisios, ir vistiek sugrįši lotuliukas.gif Tai nepagydoma tongue.gif

Ši savaitė man tokia sunki nusimato, labai daug darbo (ne darbinio), ir labai skubaus doh.gif unsure.gif Tai neisivaizduoju kaip reik save perprogramuot kad galėčiau vakarasi dirbti o ne į grieko vertajį spoksot verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 10 22, 09:36)


Julsita, Tavo jaunimas labai mielas wub.gif  Ui kaip norisi paniurkyt, nes maniškiai tokie jau nelabai niurkomi biggrin.gif


smile.gif Mano dar niūrkomi abudu:kai pradedu mažiausią,tai labai greit prisistato ir vidurinėlis smile.gif wub.gif
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 22, 10:33)
*Nu, aš kantriai laukiu, kada ir man taip atsitiks blush2.gif  tongue.gif VAkar pabaigiau 1 dalį Неотложка(tas buvo 2,30 nakties) ir greit puoliau į lovą, sakau mb, greit guluosi, kol įpūdžiai neišblėso ax.gif  lotuliukas.gif Tas tik pirštą pasukiojo prie smilkinio lotuliukas.gif

**Beje čia mano rekordas - per 2 dienas 16 serijų ax.gif

***Ši savaitė man tokia sunki nusimato, labai daug darbo (ne darbinio), ir labai skubaus doh.gif  unsure.gif Tai neisivaizduoju kaip reik save perprogramuot kad galėčiau vakarasi dirbti o ne į grieko vertajį spoksot verysad.gif  g.gif

* lotuliukas.gif
aš valanda anksčiau išjungiau savo TV,kai pasibaigė 4-tą Derevenskos istorijos serija. Vakar pagalvojau,kad man vis gi miegamajam negerai žiūrėt 4 serijų filmus,nes nerandu valios išjungt,neperžiūrjus iki galo doh.gif
** Aš ,kai būna "neliotnaja pogoda" ir per dieną 8 serijas įveikiu smile.gif
*** tai linkiu,kad ta savaitė kuo greičiau praeitų (nors man jos pas kutiniu metu jau lėtint norisi)
Atsakyti