Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XI Tema)

QUOTE(Visgi @ 2012 10 22, 14:22)
O aš turiu tokius diu aktorius kur man akys-žvilgsnis patinka, tai
Илья Шакунов
user posted image
ir
Юрий Батурин
user posted image
Va teip rolleyes.gif


Nu žinot, negaliu pasakyti kad šitos keturios akys nepatraukia tongue.gif Bet jos šiek tiek kitokios negu aukščiau paminėtojo. Šitie du tokie linksmuoliai, šelmiški žvilgsniai, o ano akys labai jau liūdnos...Ir žvilgsnis labai gilus....kaip kažkada minėjau kad norisi praryti, suvalgyti, taip į šitas akis įkrenti giliai ir psio.......Vat kažkodėl ir patraukė tuo liūdnumu ir gilumu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 22, 15:22)
O aš turiu tokius diu aktorius kur man akys-žvilgsnis patinka, tai

ai man tai visi įsimylėję vyriški žvilgsniai tinka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 22, 15:32)
o ano akys labai jau liūdnos...Ir žvilgsnis labai gilus....kaip kažkada minėjau kad norisi praryti, suvalgyti, taip į šitas akis įkrenti giliai ir psio.......Vat kažkodėl ir patraukė tuo liūdnumu ir gilumu.  smile.gif

Jaroslavo Boiko tai visas derinukas geras gaunas- gilus, švelnus žvilgsnis, tvirtas sudėjimas ir šiaip kažkokia cheminė trauka laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2012 10 22, 14:35)
ai man tai visi įsimylėję vyriški žvilgsniai tinka  blush2.gif
Papildyta:

Jaroslavo Boiko tai visas derinukas geras gaunas- gilus, švelnus žvilgsnis, tvirtas sudėjimas ir šiaip kažkokia cheminė trauka laugh.gif


Tenka tamstai tik pritarti...ir giliai atsidusti.... wub.gif

O beje, šitojo grieko vertojo žmaona - mano bendravardė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 22, 15:22)
O aš turiu tokius diu aktorius kur man akys-žvilgsnis patinka, tai

Илья Шакунов
user posted image

man jis wub.gif
Atsakyti
Ale pasidžiaukim, kaip gerai kad yra naujosios technologijos, internetas....Va kai aš vaikystėj mylėjau Jevgenijų Žarikovą, taigi jokių foto nebuvo galima gauti, jų tiesiog nebūdavo, nebent žurnaluose Kinas, Советский экран...O apie filmų žiūrėjimą kada nori nė kalbos. Tik kai rodo per TV. O ir nesužinosi, kur ir kada vaidino.....TAigi kaip gerai dabar gyvenam thumbup.gif lotuliukas.gif Akis rankojam , aptarinėjam lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai teip netinka, kad visi įsimylėję vyriški žvilgsniai tiktų schmoll.gif pvz - Diuzhevas, Paninas, na ir dar te kokie du (pavardes pamiršau, vienas toks zubastikas, o kitas vakarykštis šalava jaunikis)- su tokiais įsimylėjeliais nors nusišauk unsure.gif Kaip sakoma nei pačiam pažiūrėti nei kitam parodyti blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 22, 16:07)
...TAigi kaip gerai dabar gyvenam thumbup.gif Akis rankojam , aptarinėjam lotuliukas.gif

Pasakiškai gyvenam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 22 spalio 2012 - 15:08
QUOTE(Visgi @ 2012 10 22, 16:09)
Man tai teip netinka, kad visi įsimylėję vyriški žvilgsniai tiktų schmoll.gif pvz - Diuzhevas, Paninas, na ir dar te kokie du (pavardes pamiršau, vienas toks zubastikas, o kitas vakarykštis šalava jaunikis)- su tokiais įsimylėjeliais nors nusišauk unsure.gif Kaip sakoma nei pačiam pažiūrėti nei kitam parodyti blink.gif

gerai pasakyta drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 22, 15:22)
Dėmesio, daktarus keičia kulinarai hihihi.gif Čia kam patinka kulinarija ir kulinarai. Tikriausiai savotiška ''pragaro virtuvė" rolleyes.gif

O aš turiu tokius diu aktorius kur man akys-žvilgsnis patinka, tai

Илья Шакунов


ir

Юрий Батурин

Va teip rolleyes.gif

Jaučiu,kad sulauksiu visų serijų ir kažin,ar ne jamsiu
O dėl vyriokų,tai ką aš žinau g.gif Na tas Ilja tai man per Montekristą patiko,bet...nu tegu jis sau būna,o va šitas Jurijus tai man jau visai schmoll.gif Kai žiūrėjau su juo neperseniausiai ukrainietišką tokį serialą(pavadinimo,aišku,neatsimenu),tai man atrodė,kad jis su spalvotais kontaktiniais lęšiais smile.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 10 22, 16:07)
.....TAigi kaip gerai dabar gyvenam thumbup.gif  lotuliukas.gif Akis rankojam , aptarinėjam lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Aš prisiminiau,kaip klijuodavom nuotraukas iš žurnalų į sąsiuvinius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 22, 16:09)
Man tai teip netinka, kad visi įsimylėję vyriški žvilgsniai tiktų schmoll.gif pvz - Diuzhevas, Paninas, na ir dar te kokie du (pavardes pamiršau, vienas toks zubastikas, o kitas vakarykštis šalava jaunikis)- su tokiais įsimylėjeliais nors nusišauk unsure.gif Kaip sakoma nei pačiam pažiūrėti nei kitam parodyti blink.gif

Panino nežinau biggrin.gif bet Diuževas tai tiktų man jei būtų parklupdytas žavios moters ir žiūrėtų veršiuko akimis cool.gif Aišku kai balvonus vaidina, tai čia kita kalba irnesakyk.gif


user posted image


user posted image
į Remigijų Sabulį panašus man rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 22 spalio 2012 - 15:28
Ale pastebėjot - temoj serialai pirmauja prieš filmus? Ir dą su visokiais pratęsimais, kaip mano niekaip neįveikiams Dvie sudby biggrin.gif
Ar galiu skelbt akciją "Siūlom filmą iki 4 serijų"? Kad ir negaliu, skelbiu tongue.gif
Mano matytas trumpas ko gero geriausias Террор любовью
http://kinozal.tv/de...s.php?id=407103
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 22 spalio 2012 - 15:47
''Откровения. Реванш'' /2012/
трейлер!
http://kinozal.tv/de....php?id=1021209
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 10 22, 16:47)

Ar galiu skelbt akciją "Siūlom filmą iki 4 serijų"? Kad ir negaliu, skelbiu tongue.gif
Mano matytas trumpas ko gero geriausias Террор любовью
http://kinozal.tv/de...s.php?id=407103

Šitas pas mane dar eilėje,o šiaip tai dabar net neprisiminsiu kuris man labiausiai patiko g.gif Šviežiausi įspūdžiai iš paskutinio matyto Деревенская история,bet turbūt nesakyčiau,kad pats geriausias,bet patiko g.gif
Papildyta:
QUOTE(Apuokas @ 2012 10 22, 16:22)

į Remigijų Sabulį panašus man  rolleyes.gif

Ne į temą,bet kur šitas prapuolęs g.gif Aš gal kokia 15 metų apie jį nieko negirdėjus g.gif
Atsakyti