Įkraunama...
Įkraunama...

Kilimų ir kiliminės dangos valymas

kam patartumete priduoti valyti vilnos kilimus Vilniuje?
kokios mzdg kainos siais laikais?.. g.gif

4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2009 08 18, 19:00)
Sveiki  4u.gif

Ar teko kam pasinaudot šiuo pasiūlymu? Testinis valymas (nemokamas)  g.gif

Mums šiandien skambino ir įkyriai siūlėsi  blink.gif Atsisakiau, bet nusprendžiau paieškot ar apskritai tokia firma egzistuoja  ax.gif  Pasirodo lyg ir egzistuoja  g.gif


Teko savo nelaimei, tik tai buvo pristatyta ne kaip testinis valymas, o kaip laimėjimas loterijoj smile.gif Žadėjo išvalyti vieną kilimą, bet finale kvaršino galvą 3 val., siūlė pirkt siurblį už 5 tūkst. lt ir galiausiai vyras dar turėjo priversti išvalyti tą vieną kilimą, nes tik pasiurbė gabaliuką ir išpylė ant jo dulkes, kad parodytų, kiek pas mus dulkių kilimuose ir kokie blogi mūsų siurbliai. Ir jau norėjo išeiti palikę tą kalną dulkių smile.gif Vienžo tai laiko gaišimas, nebent tikrai turite atliekamų pinigų ir norite brangaus siurblio.
Atsakyti
Leidome kilima valyti imonei: atvyko, paeme, isvale, atveze. Po tokio valymo, kilimas 2 dienas dregnas buvo... na nieko, isdziuvo. Tik deja, teko ismesti, kadangi jis paliko kaip skuduras - visa antra puse, kuri buvo padengta kazkokiais klijais ar kokia tai standinancia mase buvo isplauta. Nusivyliau imones paslaugomis: nes net katino plauku nenuvale: taip ir liko kuokstais.

Labai gerai plaukus nuo kilimu nuima gumines kempines thumbup.gif Dabar yra tokios sluotos su guminemis kempinemis.
Tik va beda, kaip isvalyti prakaito kvapa: nes mano vyras megejas is darbo, sporto pirmiausia su smirdanciomis kojinemis isivaryti i kambari pasiimti rubu, ir tik tada eiti i vonia gun_rifle.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 08 rugsėjo 2009 - 08:58
as kilimus valau taip:
Amway lock'o ipilu i vandenuka i rankas ciumpu sepetuka ir sveiciu, kaip naujas! rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai Vanish kuo geriausiai isvalo.
Atsakyti
Gal zinok su kuo isvalyti is kilimo lipalo deme? ispyliau klijus doh.gif
Atsakyti
as kilima valau su vanish, jis man daugeli demiu isvalo, bet del lipalo tai nzn, nes netweko tokios demes valyt g.gif
Atsakyti
Vyriškis 'ant juoko' nuvežė pažįstamiems į automobilių plovyklą, kur dar ir salonus plauna. Tai už 20LT šviesų kilimą parvežė švarūtėlį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusyte @ 2009 07 06, 09:46)
Jei nereikia viso kilimo plauti, tai demes labai gerai isima lietuviskas "Valis". Su juo issivaliau raudono vyno demes is sviesaus kilimo ir baldu, likusias po vieno vakarelio  thumbup.gif

Taip doh.gif O man ir spalva isvale schmoll.gif
SSS... paskutinis
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 25, 10:39)
kam patartumete priduoti valyti vilnos kilimus Vilniuje?
kokios mzdg kainos siais laikais?.. g.gif

4u.gif


Patarciau valyti Ateities 10, kvadratas 15 Lt, dar valo "Svaros pasaulis" Svitrigailos g. 31, ten 20 Lt/kv.
Atsakyti
O kaip rasti žmogų, kuris į namus atkeliautų kilimų išvalyti?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 11 23, 23:49)
O kaip rasti žmogų, kuris į namus atkeliautų kilimų išvalyti?

aš skambinausi į vieną firmą, tai ir į namus ateina valyt. Min. suma 70Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byne: 24 lapkričio 2009 - 14:00