Įkraunama...
Įkraunama...

Kilimų ir kiliminės dangos valymas

o geras ir man reiks pabandyti issikviesti smile.gif
Atsakyti
Gal Kaune parekomenduotų ką nors, kas išvalytų kiliminę dangą...nebežinau, ką pasirinkti.. blush2.gif
Atsakyti
Gal rekomenduotumėte gerą valiklį kiliminei dangai? 4u.gif
Atsakyti
Galiu pagirti "Ūlos" kilimų valiklį - efektyvus. 4u.gif

user posted image
(tik ant maniškio parašyta, jog su priešgrybeliniais priedais).
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2014 03 31, 11:21)
Gal rekomenduotumėte gerą valiklį kiliminei dangai? 4u.gif



galiu iš savo patirties rekomenduoti nebent AMWAY firmos kilimų ir baldų apmušalų šampūną. jo ir pakanka ilgam, ir šiaip neblogai išvalo lengvas dėmes. dar tokį purškalą turiu, jis skirtas baltinių apykaklėms labiau, bet man padeda ir kitas dėmeles pašalint S8 berods vadinasi. Kažkaip užsikabinau už amway produkcijos, tai tris - keturias prekes pastoviai užsisakau ir puikiai naudoju, daugiau amway nežinau produkcijos.


Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2014 07 01, 13:36)
Galiu pagirti "Ūlos" kilimų valiklį - efektyvus. 4u.gif

user posted image
(tik ant maniškio parašyta, jog su priešgrybeliniais priedais).



reiks pabandyti g.gif
Atsakyti
ties, o merginos, kurios klausė apie valymo firmas, tai mes kai čia kėlėmis su šeima į nuomojamą butą - norėjom visus ten esančius baldus išsivalyti - tai patys taip nebūtume tiek išvalę, tai mums draugai rekomendavo svaraplius - va šitą firmą http://www.svaraplius.lt/
žiūrėjom dar paskui ir kitas, ką kitos daro už kokias kainas. tai nežinau, mums išvalė gerai. o ir kojinės nesmirdėjo lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(vilmiux @ 2010 10 24, 09:51)
As kilima valau su Amway kilimu sampunu user posted image , pasidarau putas ir viskas  thumbup.gif  juo galima valyti ir minkstu baldu gobelena.


va va va - šitą ir aš naudoju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ar bandet kas namu salygom valyti ilgo plauko vilnoni balta kilima? Pernai kisau i vonia ir "skalbiau" paprastu sampunu, bet paskui slapio iskelt ilgai nepajegiau doh.gif I skalbykla nest prisibijau, kad suvels ji man. Patarkit, kaip atsviezint ax.gif
Atsakyti
šiaip ilgo plauko kilimus irgi valo- tik kaina kiek suprantu didesnė... o mano kilimai dar negryžo sad.gif laukiam vėlinasi ko tai... turėjo prieš kepetą dienelių jau būt išvalyti mane tik meta- dar ne dar ne... laukiam laukiam sad.gif, nu nieko kai sulauksim tai ir parašysiu atsiliepimus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
laba,

gal kas pasisakys, pas ką kilimas ilgo plauko ?
Mane domina, ar jo priežiūra sunkesnė, nei trumpo plauko ? Ta prasme, sunkiau su paprastu siurbliu jį siurbliuoti ar nea ?
Atsakyti
QUOTE(OVM @ 2014 12 13, 11:56)
laba,

gal kas pasisakys, pas ką kilimas ilgo plauko ?
Mane domina, ar jo priežiūra sunkesnė, nei trumpo plauko ? Ta prasme, sunkiau su paprastu siurbliu jį siurbliuoti ar nea ?



Gal turi kas nors ilgo plauko kilimą ar kiliminę danga? kad kutosai tokie 1,5 cm maždaug smile.gif Ar labai pridulka tarp plaukų? ar jeigu siurbti 1-2 kart per savaite gal neužsivelia tada? smile.gif
Atsakyti
Isivele i kilimine danga platelinas.... Kaip man ji is ten isimti? g.gif
Atsakyti
Merginos, gal truputi ir ne i tema, bet norejau paklausti jusu patarimo blush2.gif. Namuose dar neturiu ne vieno kilimo, bet vos iejus i namus yra nemazas plotas (apie 2x2m), kur galeciau vietoj duru kilimelio patiesti koki kilima, nes baisiai truksta jaukumo ax.gif . Ten nemazai nesasi purvo (zvyro, smelio), nes gatve dar nesutvarkyta, tai norejau paklausti kokios sudeties siulytumet ieskoti kilimuko, kad butu patogiausia prieziura, lengvai siurbtusi ir pan. (dabar duru kilimeli siurbiu beveik kasdien)? Liksiu labai dekinga uz info 4u.gif .
Atsakyti