Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Labas vakaras,
Na ka, stoju i luzeriu gretas ir pasitraukiu is Ka konkurso. Bandziau siandien igyvendint ideja, bet gavosi...niekas nesigavo is vis verysad.gif Dar turejau viena ideja, bet neturiu nei modelio nei laiko nebeliko bandymams. Galu gale, po tiek graziu foto ir siaip uodega nulinko biggrin.gif
QUOTE(Rittule @ 2012 10 28, 23:03)
Peonyblossom, bet jau kiek dekoracijų  bigsmile.gif nenuostabu, kad pavargo mažieji, flickre patiko raganiukė

Aha buvo ka veikt maziesiams kol viska sugriove biggrin.gif O raganaite nabage persalo, tai speju, daugiau nebegausiu as jos fotosesijoms. Tuoj tik zoles laukuose ir beliks mano vieninteliais modeliais biggrin.gif
QUOTE(o la la la @ 2012 10 29, 02:05)
Peonyblossom, matosi labai stipriai pasiruosta fotosesijai. Saunuole, bet siame kadre tiek marga, kad vaikai pasimeta nuotraukoje su savo juodais rubeliais. Gal smagiau ziurerusi kadrai kur vaikai is arciau. Nematau taves flickr

Dekui uz kritika. O flirke nezinau kodel nematoma, lyg ir nesislapstau nuo nieko 4u.gif
QUOTE(Maggie @ 2012 10 29, 09:22)

Kokia nuotrauka, lyg ir erzina kazkas joje, bet ir neziuret neiseina, norisi dar ir dar patyrinet biggrin.gif
QUOTE(Dincelis @ 2012 10 29, 10:36)
Na, peonyblosom galima pasveikinti, nes ji bene vienintele parode, kad fotografavo ir iamzino helovyna. Mano akimis nuotraukoje truputi bardakelis, bet visuma tikrai helovyniska, o ir speju ruosai buvo skirta nemazai laiko! Pagirtina...

Na cia zmones gali Nauju metu nesvesti, bet Halloweena, tai butinai. Kol vaiko neturejau, man si svente visiskai nebuvo svarbi, bet dabar viskas apsiverte blush2.gif
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 10 29, 10:48)
Dar vienas pirmojo ND variantas:

Saunuole!
QUOTE(kristukass @ 2012 10 29, 10:55)
Mano paveluotas proginis auto portretas.  blush2.gif

Kristukas, jeigu nesiblusinejant del tu trukumu, kur suvardino merginos, man vis tiek patiko. Smagi tokia nuotaika sklinda ir spalvos fainos mirksiukas.gif
Sveikinimai gimtadienio proga, kuribingu ir sekmingu metu!

Papildyta:
QUOTE(gladiole @ 2012 10 29, 12:10)
Aciu kas pasisakė dėl mano foto,skepetaite gal ir nereikalinga,bet be jos vėjas visas dziovintas metas butų isputes.

O man ta skepetaite ten visai nemaise. Kaip tik tokio namudiskumo, idomumo suteike, norejosi akimis ja atkelt ir pasicekavint kas po ja paslepta mirksiukas.gif
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 10 29, 12:50)
Taip taip, čia mano mažiausiasis snaudžia po obelim... Internete kadaise ir aš pamačiau tuos Milla's daydreams ir labai panorau išbandyt. Labai smagiai išeina... Užkrėtėm šitom pasakėlėm ir kitus. Seneliams padarėme kalendorių linksmą su tokiais vaizdeliais ir prierašiukais, ir asmeninė mano sūnelių pasakėlių knygutė kūrybos procese yra  smile.gif Smagus užsiėmimas smile.gif

Aha as savo maziuka irgi taip fotografavau, prigalvojus buvau ivairiu paveiksleliu. Smagus atsiminimas maziui liks...
QUOTE(Suprem @ 2012 10 29, 13:22)

Blogai tiek pasirinktas objektas, tiek WB melynuoja. Butinai perdaryk mirksiukas.gif
QUOTE(kristukass @ 2012 10 29, 13:54)
Labai kvailai skamba tie uzrasai?

Man nekvailai, tik rankos 'kalbos' irgi noretusi skirtingos visuose nuotraukose. bet siaip faina.
QUOTE(erikamaja @ 2012 10 29, 19:23)
o aš prisikepiau meduolių ir lauksiu Kalėdų

Ot bitute Maja! Na taip tuoj prasides Kaledines nuotaikos, o kur jau ir sniego LT turit, tai is vis wub.gif As dar pirma atostogu leksiu, o tada jau pradesiu irgi apie meduolius galvot
QUOTE(Zirzė @ 2012 10 29, 20:45)
*buvo gan iprasta kai pati fotografavau. et...apsileidau visiskai toje srity... gali akis paganyti
**atnesu viena...tokia... mane pacia prikaustancia savo zvilgsniu. Bet as galvoju kad apatine veido dalis siek tiek pakraipyta. Kaip jums atrodo? Komentarai ir kritika laukiama rolleyes.gif taip pat ir nuomones del JB.
pati siek tiek per daug uzdejau sharpo ant akiu..tad jis gali kai kam akis badyti

* O aciu ir as akeles paganiau 4u.gif
** mmm man tai nelabai, mimika, lyg issigandus butu, lyg nustebus. Bet nemaloni kazkodel ziurejimui...
QUOTE(noisy-B @ 2012 10 29, 21:34)
Ai, o čia ne konkursui, nes ten be šansų dalyvauti, bet ir aš bandžiau fotografuoti su lapais [na ruduo, nea?] tai vienintelis kadras su lapais, kurį padariau šį rudenį, nes jau žiema??

Spalvos labai skanios, tik kadravus buciau ciut zingsni zengus desiniau. Bet modeliukas, tie lapai, graziai ziurisi, saunuole 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peonyblossom: 30 spalio 2012 - 01:03

QUOTE(gotte @ 2012 10 29, 23:44)
kurios iš mūsų fotkina Nikon 24-70mm f/2.8G ED AF-S ??? Būtų įdomios nuomonės ax.gif

Tik bandziau, patiko. Komercijai pats tas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiste: 30 spalio 2012 - 09:32
QUOTE(Peonyblossom @ 2012 10 30, 02:05)
Spalvos labai skanios, tik kadravus buciau ciut zingsni zengus desiniau. Bet modeliukas, tie lapai, graziai ziurisi, saunuole  4u.gif

Ačiū, dešniau nebebuvo lapų krūmo, kur galėjau įlįsti smile.gif

Ačiū merginoms už komentarus, jūs fanatastiškos, labai dėkinga iš ties mirksiukas.gif Sukelsiu ir čia porą foto iš tos sesijos.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 10 29, 22:45)

atnesu viena...tokia... mane pacia prikaustancia savo zvilgsniu. Bet as galvoju kad apatine veido dalis siek tiek pakraipyta. Kaip jums atrodo? Komentarai ir kritika laukiama rolleyes.gif taip pat ir nuomones del JB.
pati siek tiek per daug uzdejau sharpo ant akiu..tad jis gali kai kam akis badyti 4u.gif

[img]http://farm9.staticflickr.com/8052/8136012835_de5d559ddd_z.jpg[/img


man patiko smile.gif Tik veidas man jau per daug išbalintas 4u.gif Pamačius foto pagalvojau- truputį išprotėjus Merė Popins cool.gif Gerąja prasme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 10 30, 00:15)
Zirze, o kaip JB verti? Gal actioną naudoji? paprastai jie pašarpiną foto papildomai g.gif


per gradient map verciu.

QUOTE(Peonyblossom @ 2012 10 30, 02:05)
Labas vakaras,

* O aciu ir as akeles paganiau  4u.gif
** mmm man tai nelabai, mimika, lyg issigandus butu, lyg nustebus. Bet nemaloni kazkodel ziurejimui...



na ne visada juk nuotraukos emocija turi kelti teigiamus jausmus. Va tuom ji mane ir kabina. Norisi patyrineti kokia nuotaika perteikia jos veido mimika ir akys. dekoju uz komentara rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 30 spalio 2012 - 10:32
Kazin kaip toks efektas vadinasi?
Tokie bluro bruksniai, daznai matau
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2012 10 30, 12:03)
Kazin kaip toks efektas vadinasi?
Tokie bluro bruksniai, daznai matau

baby lens objektyvo isdaigos smile.gif
Atsakyti
na ir aš gal dar spėju į Ka " Rudens jausmo" konkursėlį 4u.gif Laukiu labai nuomonių (nors dar norėčiau j/b variantą padaryt) smile.gif

user posted image
Atsakyti
noisy-B, pati fotkė miela, spalvos gražios, bet emociškai tai tiesiog nekabina ir tiek, gal kad poza atrodo nepatogi, arba veido išraiška, nors iš techninės pusės man patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2012 10 30, 12:05)
na ir aš gal dar spėju į Ka " Rudens jausmo" konkursėlį 4u.gif  Laukiu labai nuomonių (nors dar norėčiau j/b variantą padaryt) smile.gif



mergaitės veidui netinkamą kampą parinkai.. nors spalvos mielos, daugiau nieko nematau, tik stambius bruožus.. ir tiek prigludę plaukai nepatinka. ar galva neklauta buvo, ar tiesiog tokie sukritę plaukučiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 30 spalio 2012 - 12:08
QUOTE(sayonara @ 2012 10 30, 13:08)
mergaitės veidui netinkamą kampą parinkai.. nors spalvos mielos, daugiau nieko nematau, tik stambius bruožus.. ir tiek prigludę plaukai nepatinka. ar galva neklauta buvo, ar tiesiog tokie sukritę plaukučiai?


jėzau, nu nematau tų stambių bruožų... na taip, nosis ne iš mažųjų...
Reik suprast, kad nosis labai lenda į akis? Dėl plaukų teisi esi, aš irgi norėjau jų kitokių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 30 spalio 2012 - 12:24
QUOTE(mamagute @ 2012 10 30, 12:22)
jėzau, nu nematau tų stambių bruožų... na taip, nosis ne iš mažųjų...
Reik suprast, kad nosis labai lenda į akis? Dėl plaukų teisi esi, aš irgi norėjau jų kitokių.


ne, nosis mažiausiai kliūna. bet veidas atrodo labai stambus, pagurklis besiformuojantis (reikėjo kitaip veidą kreipt, o gal jos visai negalima atidengtu žandu ir nuleista galva fotkint, nežinau. bet rezultatas toks, kad mergaitė galėjo gražiau atrodyt. su plaukais ką padarysi, jei tokia atėjo.. ir labai akių trūksta.. tas prasižiojimas suponuoja išvadą, kad jai nosisi užsikimšus ir kvėpuoja per burną. mane protingas žmogus pamokino - užčiaupkit prasižiojusias wink.gif
Atsakyti