Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

kai jaunos metrgaitės kakle nuleidus galvą pasimato raukšlės, automatu galima spėti, kokia yra oda, kad tam tikromis pozomis bus ir pagurklis, todėl atidžiai būtina tas vietas apžiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 10 30, 14:19)
Baltą g.gif Bet vakar per telefoną irgi baltą rodė, o rašėt, kad mėlynuoja, todėl ir klausiu biggrin.gif


as matau ji rozini rolleyes.gif


Say - na nebutinai. Juk ten ne rinke smile.gif nes pvz as kai nuleidziu galva tai pas mane ir mantosi pagurklis net as ji turiu. biggrin.gif O ne kazkokios rauksles ant kaklo rolleyes.gif manau kad siuo atveju tos rauksles yra tiesiog rauksles, kaip ant delnu
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 10 30, 13:58)
Vakar žiūrėjau video, tai vienas aiškino, kad šventoji nikono trejybė yra: 70-200, 24-70 ir 14-24 g.gif bet čia gal ta trejybė kiekvienam atskira...

Nepamenu ar pas tave FF fotikas, bet jei ko nemaisau, tarkim Canono 24-70 netinka ant FF.
Sorry, jei ka busiu sumaisius g.gif
Man irgi dabar labai aktualus objektyvo klausimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 10 30, 14:20)
kai jaunos metrgaitės kakle nuleidus galvą pasimato raukšlės, automatu galima spėti, kokia yra oda, kad tam tikromis pozomis bus ir pagurklis, todėl atidžiai būtina tas vietas apžiūrėti.


pioneer.gif
bet "duotuoju" atveju to pagurklio kaip ir nesimato... Tai reik raukšles panaikint ir tada nebus minčių apie galimą pagurklį...?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 10 30, 13:25)
as matau ji rozini rolleyes.gif
Say - na nebutinai. Juk ten ne rinke smile.gif nes pvz as kai nuleidziu galva tai pas mane ir mantosi pagurklis net as ji turiu.  biggrin.gif O ne kazkokios rauksles ant kaklo rolleyes.gif manau kad siuo atveju tos rauksles yra tiesiog rauksles, kaip ant delnu


kalbu apie fotografavimo kampus smile.gif kad galima ir reikia surasti kampus, kai kaklas atrodys tobulai lygus ir gražus.

o oda mergaitės matosi, kad yra plonytė, ji ateityje greičiausiai turės ankstyvų problemų su raukšlėmis. nebent kaip nekurios makekenės miegos tik ant pakaušio, kad nesusiglamžytų smile.gif

BET, kartoju, kalbu apie fotografavimo kampus, kai pamatom tokią sudėtingesnę odą..

mamagute, TAIP, jei nebus raukšlių ant kaklo, nekils minčių apie galimai probleminę odą ir kad tuoj išlįs pagurklis. gal ne visoms tos mintys kyla, man kilo paanalizavus foto ir paaiškėjo, kad pataikiau. vadinasi, ir kitiems gali kilti. kuo daugiau foto matai ir fotkini, tuo labiau tokios smulkmenos ima matytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 30 spalio 2012 - 13:30
Puodelis tikrai ne baltas 4u.gif

Noisy, man nepatinka, atrodo, kad šviestuvas nukris ant galvos, o fonas, nors ir man gražios spalvos, bet nieko nesakantis, o JB norėtųsi kontrastingesnio.

Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 10 30, 14:25)
as matau ji rozini rolleyes.gif

Aha, per telefona rozinis g.gif Kazin is kur... Kuri vargote su ND5-gal galite padeti, ir lubas bandziau, ir lapa balta, ka dar??? Robobero ismintis maniskiui netinka, nera wb mygtuko ant jo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 10 30, 14:28)
mamagute, TAIP, jei nebus raukšlių ant kaklo, nekils minčių apie galimai probleminę odą ir kad tuoj išlįs pagurklis. gal ne visoms tos mintys kyla, man kilo paanalizavus foto ir paaiškėjo, kad pataikiau. vadinasi, ir kitiems gali kilti. kuo daugiau foto matai ir fotkini, tuo labiau tokios smulkmenos ima matytis.


Tu net odos tipą gali iš fotkės nustatyt doh.gif Na bet tai fantastika bigsmile.gif
Ačiū labai už pastabas smile.gif

Dabar galvoju, reikėjo ją man fotografuoti su apmūturiuotu šaliu ant kaklo, kaip nors lovoje, arbatos puodeliu rankoje... na tik kad estetiškai atrodytų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 10 30, 13:31)
Aha, per telefona rozinis g.gif Kazin is kur... Kuri vargote su ND5-gal galite padeti, ir lubas bandziau, ir lapa balta, ka dar??? Robobero ismintis maniskiui netinka, nera wb mygtuko ant jo sad.gif

WC popierius baltas, baltas satinas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2012 10 30, 13:37)
Tu net odos tipą gali iš fotkės nustatyt doh.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 30, 13:26)
Nepamenu ar pas tave FF fotikas, bet jei ko nemaisau, tarkim Canono 24-70 netinka ant FF.
Sorry, jei ka busiu sumaisius  g.gif
Man irgi dabar labai aktualus objektyvo klausimas  blush2.gif

FF, bet aš pasiskaičiau, kad tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 10 30, 14:46)
FF, bet aš pasiskaičiau, kad tinka g.gif

Kazka busiu sumaisius tada, ups blush2.gif
Zadi Lietuvoj pirkti, nauja? Dar nenusprendei kuri?
Atsakyti