Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ka konkursui

user posted image

Ka, o tavo pavadinimas turi reikšmę? Aš visada prisimenu Mauglį, kai pamatau Ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 10 30, 16:39)
Ka konkursui



Labai gera mintis
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2012 10 30, 15:33)


Man trečiojoje kojos ir batai užkliuvo - reikėjo krepšiuką dėt į priekį, ilgesnę suknelę maut, kad dengtų kojas arba sandalus nuaut mirksiukas.gif dar užkliuvo atsilapojusi suknelės vieta prie krūtinės. O šiaip foto paprastutės tokios.

Vikri, patiko. Dėl to man ir patinka douple expo - sukelia minčių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 10 30, 15:20)
Sveiki gyvi... smile.gif

magamute , man irgi kliuvo tie plaukai sulipę, ir veidukas labai išplatėjęs į apačią atrodo, ir tos kaklo raukšlytės, na kaip šarpėjaus.. sorry už palyginimą... 4u.gif  Plius, kad kuo mažesnis pagurklis atrodytu, kai fotkini pasakyk, kad liežuvį prispaustu prie gomurio, tarsi seiles rytu... mirksiukas.gif  Veikia...



jooo, dabar jau visada į kaklus atkreipsiu dėmesį biggrin.gif Dėl pagurklio prispaudimo prie liežuvio- žinau tą fintą, kartais panaudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 10 30, 15:39)
Ka, o tavo pavadinimas turi reikšmę? Aš visada prisimenu Mauglį, kai pamatau Ka biggrin.gif

Mano vardas prasideda K raide, todėl pasivadinau taip. Tai, kad kyla minčių apie smauglį man patinka. biggrin.gif Vaikystėje mane žavėjo to animacinio filmo personažas smauglys Ka. smile.gif O dar aš ir gyvatės metais gimusi, tai iš vis. biggrin.gif
Rytoj paskutinė diena konkurso.

Bet dievai, dievai.. galėčiau, visas apdovanočiau tokiom knygutėm.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 30 spalio 2012 - 15:03
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 10 30, 15:39)
Ka konkursui

[img]http://farm9.staticflickr.com/8056/8138181529_81ec7d617c.jpg[/img

Ka, o tavo pavadinimas turi reikšmę? Aš visada prisimenu Mauglį, kai pamatau Ka biggrin.gif


ir tokią pozą taip su knygomis su dukra turiu smile.gif Tik, aišku, įgyvendinimas toli gražu ne toks, kaip čia. Man įdomus variantas. Ir taip lapus turėjau minty fone daryt. Tiesiog telepatija smile.gif

Ka, aš irgi apie smauglį vis pagalvoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(neiste @ 2012 10 30, 15:25)
Rudeniniam konkursui:

[img]http://farm9.staticflickr.com/8185/8138176155_9dfee7d33d_z.jpg[/img


man visai smagi foto smile.gif Norėtųsi mergaitės žvilgsnio būtent į obuoliuką, dabar jis kaip ir nė prie ko atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2012 10 30, 16:00)
jooo, dabar jau visada į kaklus atkreipsiu dėmesį biggrin.gif  Dėl pagurklio prispaudimo prie liežuvio- žinau tą fintą, kartais panaudoju smile.gif

Prašom pasidalinti apie fintą.
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 10 30, 15:08)
Prašom pasidalinti apie fintą.

Parašiau viršui gi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vikri, puikiai! Tiek daug kalbanti nuotrauka...labai suzavejo wub.gif

O cia mano vakarykstis bandymas. Darydama sia nuotrauka puikiai zinojau, kad bus daug triuksmu, bet norejau pateikti butent taip, nes tokie tie mano rudens vakarai, tamsus, prie zidinio, svajingi, ramus... Bandziau ir save itaisyt kadre, bet nieko nesigavo, bet jau vakar del to atbumbejau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 10 30, 16:08)
Prašom pasidalinti apie fintą.


ne taip parašiau lotuliukas.gif Dėl pagurklio- liežuvį prispaust prie gomurio reik
Atsakyti
Peonyblossom, labai jauku wub.gif nerealu tureti tikra zidini namie! pas mus elektrinis, tai nei vaizdo, nei naudos biggrin.gif beje, ciuzia viskas i desine truputuka...
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2012 10 30, 14:25)
Rudeniniam konkursui:

[img]http://farm9.staticflickr.com/8185/8138176155_9dfee7d33d_z.jpg

niu jau burbulai burbuliukai smile.gif bet faina tokia, šiltas ruduo rolleyes.gif

QUOTE(Rittule @ 2012 10 30, 14:33)
Įdėsiu tuo pačiu dar kelias foto:


man pirmoji labiausiai tiktu, tik tikrai zaliuoja veidukas g.gif gal net kvadrata daryciau. Bet man vis dar kvadratu manija irnesakyk.gif

QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 10 30, 14:39)
Ka konkursui

įdomiai smile.gif

QUOTE(Peonyblossom @ 2012 10 30, 15:17)


O cia mano vakarykstis bandymas.

man tie triuksmai nemaiso, tik ciut i desine pasvire 4u.gif
bet faina, jauku!
Atsakyti