Įkraunama...
Įkraunama...

UGG, EMU, BEARPAW

sena tema
user posted image

diskutuokime toliau apie UGG , EMU IR BEARPAW wub.gif wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temutę 4u.gif

Gal, kuri pirkot šiuos? Kaip su dydžiais? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos, pasidalinkit, kur dažniausiai "sumedžiojat" Ugg gera kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 10 24, 21:59)
Ačiū už naują temutę  4u.gif

Gal, kuri pirkot šiuos? Kaip su dydžiais?  bigsmile.gif

user posted image

pirko spygliz wub.gif rašė, kad labai gražūs, aš tikiu, bet reikia laukti geros kainytės, čia buvo išmetę į 6pm. avikailis šoniukuose, ji gal ryt pakomentuos labiau jums mirksiukas.gif
ji pirko usa6 vaikiška su 25,5 cm. kiek pamenu g.gif ax.gif praveskite seną temutę kokius 40-50 puslapius ten rasite mes diskutavome ir džiaugėmės jos pirkiniu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(agnite @ 2012 10 24, 23:11)
Merginos, pasidalinkit, kur dažniausiai "sumedžiojat" Ugg gera kaina?  smile.gif

geros kainos būna dažniausiai 6pm.com, bet jau reikia užtaikyti ir kituose oficialiuose parduotuvėse ugg, tik kiekvienojes skirtingi modeliukai gali būti ar dydžiai toms akcijoms g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 24 spalio 2012 - 22:15
QUOTE(inga_ @ 2012 10 24, 22:18)
pirko spygliz wub.gif  rašė, kad labai gražūs, aš tikiu, bet reikia laukti geros kainytės, čia buvo išmetę į 6pm. avikailis šoniukuose, ji gal ryt pakomentuos labiau jums mirksiukas.gif
ji pirko usa6 vaikiška su 25,5 cm.  kiek pamenu g.gif  ax.gif  praveskite seną temutę kokius 40-50 puslapius ten rasite mes diskutavome ir džiaugėmės jos pirkiniu mirksiukas.gif
Papildyta:

geros kainos būna dažniausiai 6pm.com, bet jau reikia užtaikyti ir kituose oficialiuose parduotuvėse ugg, tik kiekvienojes skirtingi modeliukai gali būti ar dydžiai toms akcijoms g.gif  ax.gif


Aš dabar vyriškus kedukus užsakiau, zappos kaip tik akcija buvo.. Tai sakau reikia ir man prisiderinti prie stiliaus smile.gif zappos ir šiems akcija yra, tik dydžių nebėra sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 10 24, 23:20)
Aš dabar vyriškus kedukus užsakiau, zappos kaip tik akcija buvo.. Tai sakau reikia ir man prisiderinti prie stiliaus smile.gif zappos ir šiems akcija yra, tik dydžių nebėra sad.gif

tai tų parduotuvių daug yra , sunku patarti narei, kai neįdeda konkretaus modeliuko, tai tos akcijos skirtingos ir greit kinta ax.gif smile.gif jo jei pagauni, tai būna, kaip aklai vištai grūdas ax.gif
kokius kedukus paėmėte? įmeskite nuorodą?
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2012 10 24, 22:25)
tai tų parduotuvių daug yra , sunku patarti narei, kai neįdeda konkretaus modeliuko, tai tos akcijos skirtingos ir greit kinta ax.gif  smile.gif  jo jei pagauni, tai būna, kaip aklai vištai  grūdas ax.gif
kokius kedukus paėmėte? įmeskite nuorodą?


http://www.zappos.co...black-leather-2 šiuos, dar vakar buvo 84,99$... dabar svaigstu kaip man reikia tų rožinių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 10 24, 23:36)
http://www.zappos.co...black-leather-2 šiuos, dar vakar buvo 84,99$... dabar svaigstu kaip man reikia tų rožinių  blush2.gif

PIRKAU VYRUI UZ 28 ZALIUS.CIA KOSMINE KAINA wink.gif kuria jus vakar matet, pagaudykit buna ismeta 6pm

Uz ugg kedus nemokeciau daugiau nei 40$ wink.gif ikeltus rozinius turiu tokius pat tik zydrus, vaikiski senojoj temoj ikelti dauuug fainesni wink.gif
Beje parduotuvej gyvai apziurejau kalna ugg modeliu, pasimatavau visus..lyginant ugg clovis dauuug geresni moteriski, db noriu ugg waterproof ;)atba is kids su bantukais gale...tokie grazus smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif gal kam pades,maciau www.tkmaxx.co.uk yra emu batu paprastu,tik nzn ar siuncia i LT ax.gif
Atsakyti
spygliz, kaip manai kokio dydzio reiketu tokiu sportbatuku su 23 cm peda? g.gif
Klasikinius visus perku 5, arba youth 4 4u.gif
Atsakyti
sveikos, parsisiunciau ugg 36 dydzio, bet norisi didesniu, apsimovus nejauciu jokio komforto verysad.gif ar naivu but tiketis, kad jie kazkiek prasitampys? doh.gif gal tas kailis viduj susinesios?
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 10 25, 08:57)
spygliz, kaip manai kokio dydzio reiketu tokiu sportbatuku su 23 cm peda?  g.gif
Klasikinius visus perku 5, arba youth 4  4u.gif

Krista, as au 25, 5 cm nesioju klasikinius us8, kedus pirkau pirmus us9, gerokai per dideli, dabar gavau youth6 idealiai...youth 4 manau tikrai gali imt...imk is vaikisku jie pigesni ir niekuo neaiskiria visiskai...

QUOTE(uckuduke @ 2012 10 25, 10:13)
sveikos, parsisiunciau ugg 36 dydzio, bet norisi didesniu, apsimovus nejauciu jokio komforto  verysad.gif ar naivu but tiketis, kad jie kazkiek prasitampys? doh.gif gal tas kailis viduj susinesios?
koki modeli parsisiuntet? Jei klasikinius ir pirstu nereikia uzriest ikisus tik jauciasi kad koja pilnai aptempta bate tikrai prasinesios...
Atsakyti