Įkraunama...
Įkraunama...

UGG, EMU, BEARPAW

QUOTE(spygliz @ 2012 10 25, 11:00)
Krista, as au 25, 5 cm nesioju klasikinius us8, kedus pirkau pirmus us9, gerokai per dideli, dabar gavau youth6 idealiai...youth 4 manau tikrai gali imt...imk is vaikisku jie pigesni ir niekuo neaiskiria visiskai...

Tai ir sportinukai vadinasi dydziu didinti, ane g.gif Jauciu reiks pasekti vaikiskus, pigiau kainuos rolleyes.gif
Atsakyti
koki modeli parsisiuntet? Jei klasikinius ir pirstu nereikia uzriest ikisus tik jauciasi kad koja pilnai aptempta bate tikrai prasinesios...
[/quote]

classic short, pirstai neuzriesti, bet remiasi ir mautis sunkoka, visiskai apgaubia koja, ner taip, kad isokt gali... bandysiu dar vakare prasieit su jais. bet oda, gi turetu tampytis unsure.gif
Atsakyti
Aš kasdien naiviai tikėdamasi 6pm puslapį tikrinu. Noriu klasikinių ugg, būtų idealu pagauti Kids Youth, nes mano koja 23-23.5cm tai tiktų iš Youthm kaina juk mažesnė.. thumbup.gif O kaip skaičiau jie pigesni, tik va vienur išsako nuomonę, kad prastesni nei moteriški g.gif
Atsakyti
As siandien gavau is youth skyriaus juodus UGG'us thumbup.gif Man su 25.5 peda-6 dydis idealiai tiko smile.gif Mokejau 80 $. Kadangi moteriskas turiu tik tapkes-mokasinus, tai negaliu palyginti. BEt man patiko wub.gif
Beje, cia jusu prisiskaiciau, apie apkeiciamus originalus i fuflo, tai pradejau pergyventi ka gausiu... bet lyg originalai smile.gif

Dabar noriu kokiu spalvotu ax.gif Ir jusu sportbatukai uzrodyti man patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 25 spalio 2012 - 18:30
QUOTE(agnite @ 2012 10 25, 18:03)
Aš kasdien naiviai tikėdamasi 6pm puslapį tikrinu. Noriu klasikinių ugg, būtų idealu pagauti Kids Youth, nes mano koja 23-23.5cm tai tiktų iš Youthm kaina juk mažesnė..  thumbup.gif  O kaip skaičiau jie pigesni, tik va vienur išsako nuomonę, kad prastesni nei moteriški  g.gif

Ne kiek neprastesni schmoll.gif Net sakyciau man kailis fainesnis- ziopliems vaikam, kad tikrai nesusaltu biggrin.gif Toks stooooras ir sillltas... wub.gif
As jau dvejus is Youth turiu- ir abejais nerealiai patenkinta- net labiau negu kitais dviem is Women wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 25 spalio 2012 - 21:47
QUOTE(-_erinija_- @ 2012 10 25, 21:46)
Ne kiek neprastesni  schmoll.gif  Net sakyciau man kailis fainesnis- ziopliems vaikam, kad tikrai nesusaltu  biggrin.gif Toks stooooras ir sillltas...  wub.gif 
As jau dvejus is Youth turiu- ir abejais nerealiai patenkinta- net labiau negu kitais dviem is Women wink.gif


drinks_cheers.gif man irgi youth superiniai glovis, kailis storas, zomsa kokybiska, net nera prie ko prikibti. Norsnesu moterisku ju turejus, bet neisivaziduoju kuo anie jau gali but geresni dar bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2012 10 25, 22:46)
Ne kiek neprastesni  schmoll.gif  Net sakyciau man kailis fainesnis- ziopliems vaikam, kad tikrai nesusaltu  biggrin.gif Toks stooooras ir sillltas...  wub.gif 
As jau dvejus is Youth turiu- ir abejais nerealiai patenkinta- net labiau negu kitais dviem is Women wink.gif

vakar pardej lyginau abu modeliukus, moteriski daug geresni, vien.apdaila rimtesne, kailis vaikisku retesnis ir plonesnis, apie pado skirtumus jau nekalbesiu...
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 10 24, 20:59)
Ačiū už naują temutę  4u.gif

Gal, kuri pirkot šiuos? Kaip su dydžiais?  bigsmile.gif

user posted image


nesioju 40-41, 10dydis siu batuku kaip tik.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 10 26, 10:16)
vakar pardej lyginau abu modeliukus, moteriski daug geresni, vien.apdaila rimtesne, kailis vaikisku retesnis ir plonesnis, apie pado skirtumus jau nekalbesiu...


O kame skirtumas? blush2.gif
Atsakyti
Panos kur isvalyt ugsus Kaune ,nera jogles ? Kas zino ,labai skubu,aciu
Atsakyti
4u.gif sveikos su 24cm kažin kokio dydžio reiktų?
http://www.6pm.com/b...w-abigail-camel g.gif
gal šiuos kas turi ,kaip jie? g.gif http://www.6pm.com/m...black-sheepskin
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 26 spalio 2012 - 12:55
QUOTE(miegutis @ 2012 10 26, 13:48)
4u.gif sveikos su 24cm kažin kokio dydžio reiktų?
http://www.6pm.com/b...w-abigail-camel g.gif
gal šiuos kas turi ,kaip jie? g.gif http://www.6pm.com/m...black-sheepskin


man pavadinimas nepatinka biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti