Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Vereta @ 2013 04 07, 23:23)
Makiazas ir sukusuone man atlaike iki kito ryto (sokius per nakti), diena buvo apie +30 silumos, niekas nesubego, sukuosena atlaike!
Kaina berods 80,- uz makiaza. As tai pat turejau kita visaziste; bet bandomaji padare toki pati kaip ir visom kitom progom. Kaip tik po babdomojo ejau pas Kestuti sukuosenos pasibandyti ir jis atkalbejo nuo tokio makiazo, rekomendavo Auguste. Sia komanda labai dziaugiausi ir vis dar dziaugiuosi wink.gif


ok., tuomet reiks pasiryžt ir užsirašyti, nes taip pat norisi kažko naujo, ačiū rekomendaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2013 04 07, 13:20)
As sukavausi pas Kestuti vestuvem, o makiaza dariausi pas ten pat dirbancia Auguste. Buvau labai labai patenkinta! Auguste rekomendavo pays Kestutis

kiek zmoniu,tiek nuomoniu.dariausi progai pas auguste makiaza.visiskai nepritaike seseliu spalvu,blakstienas uzriete ir pridaze iki antakiu,na kaip karves.kremines pudros buvo be galo daug pritepta.grizau namo pikta,bet laimei,buvo like pora valandu,todel nusiploviau,ir pati dariaus makiaza.norejau graziau-isejo blogiau.spalvas man dejo saltas,ledines.visikai netinkancias pagal akiu,odos,plauku spalva
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2013 04 08, 11:35)
kiek zmoniu,tiek nuomoniu.dariausi progai pas auguste makiaza.visiskai nepritaike seseliu spalvu,blakstienas uzriete ir pridaze iki antakiu,na kaip karves.kremines pudros buvo be galo daug pritepta.grizau namo pikta,bet laimei,buvo like pora valandu,todel nusiploviau,ir pati dariaus makiaza.norejau graziau-isejo blogiau.spalvas man dejo saltas,ledines.visikai netinkancias pagal akiu,odos,plauku spalva


doh.gif dabar jau nebežinau ką daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2013 04 08, 11:35)
kiek zmoniu,tiek nuomoniu.dariausi progai pas auguste makiaza.visiskai nepritaike seseliu spalvu,blakstienas uzriete ir pridaze iki antakiu,na kaip karves.kremines pudros buvo be galo daug pritepta.grizau namo pikta,bet laimei,buvo like pora valandu,todel nusiploviau,ir pati dariaus makiaza.norejau graziau-isejo blogiau.spalvas man dejo saltas,ledines.visikai netinkancias pagal akiu,odos,plauku spalva


Tikrai, kad kiek zmoniu tiek nuomoniu. Gal nemokejot pasakyti ko jus norit ir ko tikites? Visada reikia moketi kalbeti ir issakyti kokie pageidavimai.
Nes va as stebejausi kaip atrodo puikiai veidas, nes nesimato pudros sluoksniu, blakstienos buvo labai grazios, seseliai tobulai parinkti pagal mano veida. Ta diena makiaza dare man, mano mamai ir liudininkei, visos atrodem skirtingai ir labai zaviai 4u.gif

QUOTE(ventus @ 2013 04 08, 11:53)
doh.gif dabar jau nebežinau ką daryti  g.gif


Visada galit nueiti ir pasidaryti bandomaji makiaza ir ramiai laukti sventes.
Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2013 04 08, 12:31)

Visada galit nueiti ir pasidaryti bandomaji makiaza ir ramiai laukti sventes.

drinks_cheers.gif ta pati norejau pasakyti
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2013 04 07, 19:23)
Tik skambinkite kuo anksčiau, nes prasidės vestuvių maratonai. Rasa gali pasiūlyti kirptis pas Laurą. Tada jei sugalvosite pas Laurą, tai rekomenduoju Laurą Bielskuvienę, nes yra kita Laura Kontrimavičiūtė. Bet pradžiai siūlau Rasą biggrin.gif

o prieš kiek reikia skambinti? nes man tik po mėnesio kirptis reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2013 04 09, 08:54)
o prieš kiek reikia skambinti? nes man tik po mėnesio kirptis reikia smile.gif

Skambinkite nors ir šiandien Tel.: (37) 440063 arba 861148984
Aš skambinu mobiliu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif o pas Kęstutį didelės eilės? dar nė karto nesu dažiusi plaukus, bet noriu bent pora metų.. vis sustabdydavo mintis, kad pradėsiu ir nuolat turėsiu dažyti. Bet mano natūrali spalva man jau atsibodo nors visi ir sako, kad ji labai graži.. viena kirpėja mane atkalbinėjo dažytis sakydama "aš noriu nusidažyt kaip tavo natūrali spalva" biggrin.gif Na bet verkiant norisi pokyčių.. mano plaukai ploni, prigludę žodžiu vaikštau kaip vienuolė biggrin.gif Labai įdomu ką iš manęs padarytų Kęstutis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2013 04 09, 11:12)
Sveikos smile.gif  o pas Kęstutį didelės eilės? dar nė karto nesu dažiusi plaukus, bet noriu bent pora metų.. vis sustabdydavo mintis, kad pradėsiu ir nuolat turėsiu dažyti. Bet mano natūrali spalva man jau atsibodo nors visi ir sako, kad ji labai graži.. viena kirpėja mane atkalbinėjo dažytis sakydama "aš noriu nusidažyt kaip tavo natūrali spalva"  biggrin.gif Na bet verkiant norisi pokyčių.. mano plaukai ploni, prigludę žodžiu vaikštau kaip vienuolė biggrin.gif  Labai įdomu ką iš manęs padarytų Kęstutis g.gif


As uzsirasiau sestadieniui paskambinusi pries kelias dienas. Pasirode, kad eiliu nera (Vilniuje pas gerus kirpejus reikia uzsirasyti bent pries menesi). Na, nebent jei vakare po darbo ar kitu populiariu laiku norite, gal gali tekti ir ilgiau palaukti.
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2013 04 09, 12:12)
Sveikos smile.gif  o pas Kęstutį didelės eilės? dar nė karto nesu dažiusi plaukus, bet noriu bent pora metų.. vis sustabdydavo mintis, kad pradėsiu ir nuolat turėsiu dažyti. Bet mano natūrali spalva man jau atsibodo nors visi ir sako, kad ji labai graži.. viena kirpėja mane atkalbinėjo dažytis sakydama "aš noriu nusidažyt kaip tavo natūrali spalva"  biggrin.gif Na bet verkiant norisi pokyčių.. mano plaukai ploni, prigludę žodžiu vaikštau kaip vienuolė biggrin.gif  Labai įdomu ką iš manęs padarytų Kęstutis g.gif


Paskambinus visada papuoku norima dieba, jis labai greit dirba
Atsakyti
Sveikos 4u.gif as taip pat kelis kart buvau pas Kestuti, na kazinau, nieko ispudingo, dirba greitai, na as pripratus, kad kai plauna galva taip ramiai, ir su masaziuku, o jis taip greitai ir vis papesdamas mano plaukucius doh.gif , na del kirpimo, sakau kad vos vos o visad daug nukerpa biggrin.gif dar ir drauge buvo pas ji, daze daze kelis kart, bet norimos spalvos neisgavo, zinant kad uz dazyma jis ima 170, tai jai atsiejo nemazai, o va nuejo ji pas kita meistre ir is pirmo kart padare tokia spalva kokios norejo g.gif na nezinau, dabar ieskau vel naujo kirpejo -kirpejos.. Nepeikiu jo bet man asmeniskai jis ne.. ai dar pamenu situacija kai vaziuojant pas ji i mane ivaziavo kita masina, as jam skambinu sakau, negaliu atvykti kol supildysim dokumentus veluosiu arba kitam kartui uzrasykite sako ne nebus vietu aceit, ir dar su nepasitenkinimu, tai gal kazkaip galite greiciau, gal kas atveztu jus, na kazinau pagalvojau nesiruosiu plesytis. schmoll.gif merginos galvoju apie Dainora arba Asta is Junoros gal kuri dazote ten kaip sios kirpejos? 4u.gif
Atsakyti
Man paskaičius jūsų atsiliepimus apie Kęstutį susidaro tokia nuomonė:
Kas eina, kad nudažytų paprastai, tvarkingai, kuo natūraliau, pakirptų plaukus taip, kad išsiplauni galvą ir eini, toms Kęstutis tinka, o tos, kurios tikisi kažko vau, šedevro ant savo galvos, tos nusivilia ax.gif
Aš pati esu prie pirmųjų, eina trečias mėnuo, nesimato nei ataugusių šaknų, ir plaukai gula kaip ką tik nukirpti, žadu eiti tik kitą mėnesį pas jį vėl atsinaujinti, tai padalinus 170lt per 4mėnesius gaunasi minimali suma 4u.gif
Atsakyti