Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Caridian @ 2012 10 29, 09:01)
Antra diena testuoju Lancome photogenic. Labai maloni, net pristabdziau save nuo YSL touche eclat pirkimo, kad isitikinciau, kuri labiau patinka. Lancome siek tiek sunkesne, maziau dregno vaizdo, puiki misriai odai, sausai gali paryskinti sausesnes vietas. Labai idomi konsistencija, lyg skysta pudra, lyg putos, toks tarpinis varaintas. Dengiasi gerai, lengvai, tepiau pirstais. Matiskuma laiko ilgiau nei YSL mineta.

Jau ne viena buteliuka esu sunaudojus sios pudros, tai sakyciau viena is tobulesniu pudru sausai odai, ypac ziema, nes vasara net man ji buvo per riebi..konsistencija tikrai ne putine, o toks kaip riebaliukas. Visur ja dazniausiai pirmsiausia siulo sausaodems. Tik minusas, kad dingsta ji nuo veido, bet mano kai oda sausa, tai manau, kad sugeria oda nuo veido viska ka ant jos uztepi, tai gal delto, nes va vasarai turiu Kanebao sensai velvet finish tai ta tokia jau sausesne lieka ilgiau ant veido. Maskuoja ji mazai, na is pradziu kai uztepi tai pamaskuja, bet kai ji medsta dingti, tai viskas ir vel greit islenda.
Atsakyti
As su klausimu g.gif Gundausi Clarins everlasting ax.gif Baiginej EL DW... Ir tikiuosi panasaus maskavimo ax.gif Kas turejot, ar gerai maskuoja? Ir galvos skausmas del spalvos... Kazkaip LT Kristej tai ne viss atspalviai yra g.gif Gal kas naudojo pvz. clarins sia ir bourjois healthy mix - kokie atspalviai dera? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinna @ 2012 10 30, 22:50)
As su klausimu  g.gif Gundausi Clarins everlasting  ax.gif Baiginej EL DW... Ir tikiuosi panasaus maskavimo  ax.gif Kas turejot, ar gerai maskuoja? Ir galvos skausmas del spalvos... Kazkaip LT Kristej tai ne viss atspalviai yra  g.gif Gal kas naudojo pvz. clarins sia ir bourjois healthy mix - kokie atspalviai dera?  ax.gif

aš turėjau clarins everlasting maskavimas vidutinis, tikrai maskuoja minimaliai, drėkina gerai, tik aš buvau iš usa parsisiuntųsi per šviesų toną verysad.gif nr, 105 ar 108 viena buvo everlasting , kita ILLUSION jei mažai kuo skyrėsi, abu šviesoki, na žiemai gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2012 10 30, 23:50)
aš turėjau clarins everlasting maskavimas vidutinis, tikrai maskuoja minimaliai, drėkina gerai, tik aš buvau iš usa parsisiuntųsi per šviesų toną verysad.gif nr, 105 ar 108 viena buvo everlasting , kita ILLUSION  jei mažai kuo skyrėsi, abu šviesoki, na žiemai gerai ax.gif


Nu geras... Man Kristej sake kad gerai labai maskuoja, panasiai kaip DW g.gif
Atsakyti
As turejau Clarins Everlasting, tai nepasakyciau kad labai mazai maskuoja ..
mano spalva buvo 107 beige, tai ziemai man pats tas, siaip jei palyginimui db turiu Chanel Mat Lumier 3iuka, tai Clarins sviesesne..
Atsakyti
Sunaudojau kokius 4 Clarins Everlasting buteliukus, iš kreminės pudros visų pirma man reikia labai šviesios spalvos ir gero maskavimo. Everlasting maskuoja gerai, spalva 103 ivory truputį per tamsi, bet ne radikaliai.

Estee Lauder DW nesu normaliai bandžiusi, visi atspalviai buvo per tamsūs, tai šiuo atveju nepadėsiu. Bet Clarins everlasting tikrai nepavadinčiau mažai maskuojančia, sakyčiau — nuo vidutiniškai į sunkesnę pusę. Skin Illusion už ją žymiai lengvesnė.

Jei ant odos yra išsausėjimų — Everlasting tikrai juos išryškins, drėkinančia jos taip pat nepavadinčiau. Gerai laikosi.
Visą laiką buvau labai patenkinta Everlasting. Iki paskutinio buteliuko — dabar nesuprantu, kas atsitiko, jokių odos pokyčių nepastebėjau (mišri-sausa), bet pudra nebegražiai „gula“ ant veido. sad.gif
Parsiunčiau mamai Clarins extra firming, kai bus proga — pabandysiu ir pati, kaip supratau — ji turėtų būti panašiai maskuojanti, bet kiek drėgnesnė.
Atsakyti
O ar Jums Clarins Everlasting nepersunki? Man ji taip sunkiai skirtėsi, taip odą sausino. Visai netiko. O Clarisn Skin Iliusion tai puiki. Turėjau 107, tinkama šviesiai odai.
Dabar tepuosi Guerlain Parure Aqua Nr.02, man labai patinka. Drėkina odą, ir ji tikrai švyti.
Atsakyti
QUOTE(lorvai33 @ 2012 10 31, 19:57)
O ar Jums Clarins Everlasting nepersunki? Man ji taip sunkiai skirtėsi, taip odą sausino. Visai netiko. O Clarisn Skin Iliusion tai puiki. Turėjau 107, tinkama šviesiai odai.
Dabar tepuosi Guerlain Parure Aqua Nr.02, man labai patinka. Drėkina odą, ir ji tikrai švyti.


Tai cia turbut nuo odos priklauso mirksiukas.gif Man Parire aqua bvuo per "skysta" ax.gif dengesi graziai maskavo neblogai, bet jau po valandos pardedavo plaukti doh.gif o parure extreme kazkaip "nelimpa" g.gif EL DW pabaigiau, ir noriu akzka kitko isbandyt, gal rysiuosi testuoti everlasting g.gif tik su spalva bijau prasaut doh.gif 105 tikrai per sviesi buvo... o 109 per tamsi... doh.gif tai ir nebezinau kruia cia imt tarpine unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinna @ 2012 11 01, 21:15)
gal rysiuosi testuoti everlasting  g.gif tik su spalva bijau prasaut  doh.gif 105 tikrai per sviesi buvo... o 109 per tamsi...  doh.gif tai ir nebezinau kruia cia imt tarpine  unsure.gif

Spalvyčių pasirinkimas šios pudros nemažas, gal tiks 107 ar 108 nr smile.gif

Va čia labai aiškiai matosi spalvos : http://raspberry-rou...hes-update.html
Atsakyti
Isbandziau EL Nutritious, mano oda misri, linkusi kimstis. Visai nepatiko, maskavimas minimalus, poru nemaskuoja, dengimasis irgi siaip sau (ant rankos tepant pasirode labai maloni - dregna, panasi kazkuo i chanel pro lumiere), sunkokai sklaidosi. O po jos dar ir pora mini berimu pastebejau, nezinau, ar sutapimas, bet pakako, kad antra karta net ir nebetestuociau. Net neisivaizduoju, kokiai odai ji galetu buti tinkama.
Atsakyti
Skaitau apie pudras ir vel pasimeciau doh.gif
Turiu chanel vitalumiere, bet ji man per daug lengvute. Nes pasikeite manau veido oda, tapo misri/riebi, kaip lig tol buvo misri/sausa g.gif tai su chanel greit islysdavo blizgesys, o ir siaip kazkaip kazkas su ja ne taip g.gif
Turejau Lancome Ultra Idole(man rodos blush2.gif ) kuri laika buvo gerai, bet paskui pradejo kimmsti poras ir kildinti spuogus doh.gif

Dabar reik butinai sigyti pudra, vykstu uz gero menesio i uzsieni, ten zinoma daug pigiau visko yra cool.gif todel bandau atrasti ka reiktu pirkti? blink.gif ir sakes doh.gif nebezinau doh.gif

Gal kokiu patarimu? Ideju? Ka nors? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,


Paskaiciau jusu atsiliepimus,bet mazai radau atsiliepimu apie MAC,Giorgio armanio,dolce gabbanos kremines pudras g.gif Turiu "liga"bandyti viska kas naujo,nors jeigu ir patinka tas daiktas,vistiek ieskau smile.gif dar geresnio.Labai sudominot su Clarins kreminem pudrom,nes niekada neteko bandyti,bus dabar proga:).Siuo metu naudoju Estee Lauder Invisible,nelabai patiko,mazai maskuoja blush2.gif .Pries tai esu bandziusi Laura mercier,patiko,gerai maskuoja,bet i vakara pradeda blizgeti veidas verysad.gif
Atsakyti