Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Kurią tiksliai Laura Mercier pudrą?
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2012 11 06, 11:35)
Kurią tiksliai Laura Mercier pudrą?

Jeigu neklystu tai Oil Free Supreme. blush2.gif Visos pakuotes neturejau,nes pries perkant merginos ipila pabandyti.Bandziau keleta vakaru,tai nesusigundziau nusipirkti. unsure.gif Dabar galvoju pabandyti lauros Tinted Moisturizer arba Clarins firmos kremines pudras.
Atsakyti
Del užsienio,

Tos kurios turi galimybe išvykti siūlyčiau pabandyti No7 firmos pudra (Boots parduotuvej UK, bet gal ir kitose salyse yra).
Išrado jie kartu su zymia visaziste Lisa Eldridge tokį aparatuka kuris per kelias sekundes palietus jūsų veidą nustato kokia pudra jums tiktu. Nieko nekainuoja ši paslauga, labai naujas ir 'karstas' dalykas šiuo metu beto visos No7 pudros buvo atnaujintos del to.

Gal kam padės ir labai pravers 4u.gif
Atsakyti
Planuoju žiemai pirkti Dior Sculpt pudrą, tad noriu naudojusių pasiklausti, nuo kokio amžiaus ją galima tepti ar nėra per daug liftinguojanti? (man tai dar tikrai to nereikia blush2.gif )

Skaičiau atsiliepimus ir kiek iš jūsų supratau, - patiko kad ji gerai maskuoja ir yra rieboka, sausai odai..

...ar nebūtų galbūt kokių neigiamų pasisakymų apie ją? ax.gif g.gif


Būtų gerai ir daugiau tokio tipo pudrų rasti, bet išgirta tik ši viena smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 11 06, 22:57)
Planuoju žiemai pirkti Dior Sculpt pudrą, tad noriu naudojusių pasiklausti, nuo kokio amžiaus ją galima tepti ar nėra per daug liftinguojanti? (man tai dar tikrai to nereikia  blush2.gif )

Skaičiau atsiliepimus ir kiek iš jūsų supratau, -  patiko kad ji gerai maskuoja ir yra rieboka, sausai odai..

Būtų gerai ir daugiau tokio tipo pudrų rasti, bet išgirta tik ši viena  smile.gif

Kazkokio ypatingo liftingo as nepastebejau, ja naudoja ir jaunesnes, kai nori pilno maskavimo, skaistinamojo efekto; maskuoja labai gerai, tinka misriai, sausai odai

Sausai odai tokio tipo kaip Dior Sculpt yra Dior Totale Capture, Shiseido Radiant Lifting; asmeniskai man, labiausiai patiko Shiseido
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 06 lapkričio 2012 - 23:41
Toliau testuoju YSL touche eclat (vel b40 nr). Pastebejau, jog sepeteliu dengiasi prasciau nei pirstais, vaizdas tepant pirstais man taip pat labiau patinka. Veidas gan greit ima blizgeti su ja (oda misri), butina dienos eigoj panaudoti biria pudra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 11 06, 22:57)
Planuoju žiemai pirkti Dior Sculpt pudrą, tad noriu naudojusių pasiklausti, nuo kokio amžiaus ją galima tepti ar nėra per daug liftinguojanti? (man tai dar tikrai to nereikia  blush2.gif )

Skaičiau atsiliepimus ir kiek iš jūsų supratau, -  patiko kad ji gerai maskuoja ir yra rieboka, sausai odai..

...ar nebūtų galbūt kokių neigiamų pasisakymų apie ją?  ax.gif  g.gif
Būtų gerai ir daugiau tokio tipo pudrų rasti, bet išgirta tik ši viena  smile.gif

man nebuvo 25 m. aš ją naudojau.
Bandau sugalvot minusų, bet nesėkmingai g.gif

QUOTE(AZURA @ 2012 11 06, 23:26)
Sausai odai tokio tipo kaip Dior Sculpt yra  Dior Totale Capture, Shiseido  Radiant Lifting; asmeniskai man, labiausiai patiko Shiseido

Dior total šiek tiek lengvesnė ax.gif

QUOTE(Caridian @ 2012 11 07, 09:59)
Veidas gan greit ima blizgeti su ja (oda misri), butina dienos eigoj panaudoti biria pudra g.gif

drinks_cheers.gif į vakarą ir man kakta blizga.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 11 07, 13:15)

Bandau sugalvot minusų, bet nesėkmingai  g.gif


O Dior Sculpt patiko labiau nei nauja YSL?
Atsakyti
Dior Sculpt naudojau labai labai seniai. Na Dior maskuoja labiau, ko aš pasigendu YSL le teint pudroje smile.gif
ir Dior riebesnė, mišriai odai nepatarčiau. Nes Dior skaistina labiau už YSL ir blizgesys greičiau išlenda
Atsakyti
Sveikos, prisiskaiciau cia visko, paskutiniu metu sunaudojau 3 pakuotes PUPA Kreminės pudros „Antitraccia Foundation“, sviesiausio atspalvio nes ant virsaus dazniausiai tepdavau BI-KOR EZ, efektu kaip ir buvau ligi siol patenkinta, tik norisi kazko naujo, oda pakankamai misri, turiu nemazai poru T zonoje, ant smakro, i dienos gala su makiazu ar taip ar taip pradedu blizgeti..
Dabar ziurinejuosi CLARINS EVER MATTE skysta pagrinda, ir norisi nusipirkti prie viso to benefit the porerelless poroms..
Idomu kaip draugausis tas Clarins su benefit, bet dar idomiau ar Clarins tikrai gera ?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 11 07, 16:07)
O Dior Sculpt patiko labiau nei nauja YSL?

YSL maskavimas labai lengvas palyginus su Dior Sculpt, Dior labai gerai maskuoja, ji zymiai tirstesne, sunkesne nei YSL, YSL palyginus su Dior Sculpt - skystaliukas smile.gif
Atsakyti
Gal kas jau bandėte Guerlain Parure de Lumiere?
user posted image
Atsakyti