Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Ką galėtumėt patarti dehiratuotai riebiai odai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2013 02 08, 13:58)
Ką galėtumėt patarti dehiratuotai riebiai odai4u.gif

Visų pirma - drėkinančias kaukes 4u.gif biggrin.gif mano irgi oda tokia. Tai man tinka ir patinka Revlon Colorstay, Lancome Teint Idole 24h, Armani Designer Lift, Kanebo sensai velvet 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

įsigijau Guerlain „Lingerie de peau“, 02 atspalvio pudrą. Daugiau panaudojusi suprantu, kad šita man labiau tiktų vasarai, kol kas norėtųsi šiek tiek šviesesnės. Ką galėtumėte rekomenduoti, kad būtų maždaug tokio pat dengimo, būtų gerai, jei dar ir drėkinanti? Veido oda normali/linkusi riebaluotis.
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 02 07, 22:44)
kuria? as dabar naudoju ysl


Teint Resist ir dar ipyle Diorskin nude(Teint Eclat Effet Peau Nue ).O kuria tu naudoji?tiesa,kaip tau armani? ax.gif

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2013 02 07, 23:28)
As turiu 150 buff atspalvi. Tinkama tikrai sviesiai odai. Ir kas man svarbu neturi rozinio atspalvio. Didelis pliusas, kad gerai laiko matiskuma, bet nepadaro kaukes efekto (aisku to vadinamojo "sveiko svytejimo" taip pat nera, pudra labiau matine).

Man taipat svarbu,kad neturi rozinio atspalvio,gerai kad pasirinkau 150buff,o ne 110.Spalva tikrai patinka,bet dar neisbandziau kaip ant odos laikosi ir atrodo,teks palaukti rytojaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2013 02 08, 16:54)
Teint Resist ir dar ipyle Diorskin nude(Teint Eclat Effet Peau Nue ).O kuria tu naudoji?tiesa,kaip tau armani? ax.gif


turiu YSL teint resist smile.gif
nzn, dar nebandziau, ryt bus proga isbandyti, parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 02 08, 14:38)
Visų pirma - drėkinančias kaukes  4u.gif  biggrin.gif mano irgi oda tokia. Tai man tinka ir patinka Revlon Colorstay, Lancome Teint Idole 24h, Armani Designer Lift, Kanebo sensai velvet  4u.gif


Ačiū 4u.gif O sakykit, apie kurią Revlon pudrą kalbate:
Revlon ColorStay
user posted imagear
Revlon ColorStay Mineral Mousse
user posted image
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2013 02 08, 00:28)
As turiu 150 buff atspalvi. Tinkama tikrai sviesiai odai. Ir kas man svarbu neturi rozinio atspalvio. Didelis pliusas, kad gerai laiko matiskuma, bet nepadaro kaukes efekto (aisku to vadinamojo "sveiko svytejimo" taip pat nera, pudra labiau matine).

Naudojau iki šiol laiminga Buff atspalvį, bet jau kelios savaitės kai ji man per tamsi truputį, skiriasi nuo kaklo spalva. doh.gif Vėl naują reikės pirkti, kad iki pavasario turėčiau ką teptis. Bet šita Revlon nėra į matines labai nešanti, pagal mane, nes ji visa turi smulkių blizgių dalelių. g.gif
Bandžiau NARS abi pudras - Sheer glow ir Sheer matte. Pasiėmiau šviesiausius atspalvius, ten jie beveik balti, nu bet man tiko lotuliukas.gif Kadangi turiu mišrią odą, tai spyriausi, kad man reikia Sheer matte, dėl maskavimo ir pan., bet pabandžiau abi. Tai kai tik užsitepiau pastarąją, viskas lyg gerai, tirštoka, dengia neblogai, šiek tiek sunkesnė už Revlon ColorStay (sausai/normaliai odai), na bet kentėt galima. Tik ryte švintant ne itin gerai matosi visas vaizdas ant odos. Ir nuėjau į darbą, o ten išsigandau pasižiūrėjus į veidrodį - oda atrodė LABAI sausa, ne tik paryškino esamas sausas vietas, bet ir naujų daug matėsi, kur net nebūdavo. Vaizdas tragiškas buvo. Tada ta konsultantė pasakė, kad Sheer glow bus geriau, nes matte grynai riebiai odai. Kita diena, kitas bandymas - pudra lengvesnė, skystesnė, ant veido malonesnė, bet vaizdas TAS PATS. blink.gif Vėl išsausino... Nusivaliau, užsitepiau savo Revlon ir toliau laiminga gyvenu. Revlon tik nosies šerpėtojimus man paryškina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 08 vasario 2013 - 20:04
QUOTE(Ameera @ 2013 02 08, 21:03)
Bet šita Revlon nėra į matines labai nešanti, pagal mane, nes ji visa turi smulkių blizgių dalelių.  g.gif



Cia apie Revlon ColorStay?! Tikrai joje nera jokiu blizgiu daleliu, ir bent jau man rezultatas buna matinis unsure.gif as naudoju ta riebiai/misriai odai.
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2013 02 09, 02:18)
Cia apie Revlon ColorStay?! Tikrai joje nera jokiu blizgiu daleliu, ir bent jau man rezultatas buna matinis  unsure.gif as naudoju ta riebiai/misriai odai.

ir manoji revlon colorstay visiskai matine,nerra jokiu blizgiu daleliu.
Atsakyti
dry/normal tai tikrai ner visai matine g.gif net sakyciau truputi svytinti efekta duoda smile.gif
Atsakyti
Virgaxxx kaip tau revlon pudra?
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2013 02 09, 11:54)
Virgaxxx kaip tau revlon pudra?


Nepatikesi,dar neisbandziau blush2.gif .Taip laukiau,o dar nebandyta blush2.gif Vakar sportavau,siandien noriu isbandyti YSL,tai manau rytoj revlon eile:bigsmile:

pringle,kalbam apie pirma revlon ,stklinei bonkutei krempudra smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgaxxx: 09 vasario 2013 - 13:30