Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Simumu @ 2013 02 12, 14:16)
Pakuotė labai mergaitiškai, moteriškai žavi šios pudros. Mane ruošė į vakarėlį praeitais metais viena douglas'o mergaitė, tai apipurškė šia pudra dekoltė, veidą ir plaukus. Visai gražiai blizgėjo, bet ar dienai būtų tinkama, nežinau. Bet kvepia maloniai  smile.gif

man keista kad tinka ir odai ir plaukams. Tai tuomet juk tai ne pudra o tiesiog blizgi tekstura turbut. Ar ne? turi spalva ar tik blizgi? smile.gif
Atsakyti
ar jau yra isbandziusiu? bigsmile.gif
Lancôme Teint Visionnaire Foundation
user posted image
Papildyta:
Yra bandziusiu? DIORSKIN NUDE BB CREAM
user posted image
Atsakyti
~Aylin,man pardaveje norejo duoti megineli Lancomes pudros,bet nedave,nes buvo l.tamsus atspalviai verysad.gif Dior bb bandziau parduotuvej.O tu jau isbandei?
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2013 02 14, 15:00)
O tu jau isbandei?


nea schmoll.gif
kaip tau dioro bb?
Atsakyti
QUOTE(Austeya @ 2013 02 14, 12:25)
man keista kad tinka ir odai ir plaukams. Tai tuomet juk tai ne pudra o tiesiog blizgi tekstura turbut. Ar ne? turi spalva ar tik blizgi? smile.gif


Ten tik blizgučiai, bet jau kiek pamenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 02 14, 15:03)
nea schmoll.gif
kaip tau dioro bb?


Man jie visi vienodi,mazai maskuoja,kaip ir jokio efekto.Nors pati naudoju Maybelline firmos bb krema ax.gif Prie dior bb kremo,salia stovejo kaip naujiena krempudra diorskin nude,tipo ji panasi i dior bb krema,tik turi daugiau maskavimo negu bb kremas.Is tikruju man ipyle pabandyti,bet dar neisbandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2013 02 14, 15:38)
Man jie visi vienodi,mazai maskuoja,


uoj nesutinku, turiu tikru BB kremu, tokiu kaip Misha, Skinfood, tai uzmaskuoja ir uzbetonuoja kaip reikalas smile.gif netgi per daug sakyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 02 14, 15:47)
uoj nesutinku, turiu tikru BB kremu, tokiu kaip Misha, Skinfood, tai uzmaskuoja ir uzbetonuoja kaip reikalas smile.gif netgi per daug sakyciau smile.gif

Sutinku,kad azijietiski bb krema daug stipresni uz europietiskus mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaiciau skaiciau ir pasiklydau tarp visu pavadinimu doh.gif
Speces, patarkit, kokia pudra naudoti i sausuma linkusiai labai sviesiai odai, kad butu daugiau maskavimo. Ir kad butu ne geltono atspalvio, netinka man visiskai, truputi rausvumo turi buti smile.gif
Atsakyti
Vakar pamaciau Revlon naujiena Naked kremine pudra
user posted image

pasibandziau tik ant rankos siek tiek, tai labai skysta sakyciau, taigi manau bus lengva pudra, nedidelio maskavimo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2013 02 14, 21:25)
Skaiciau skaiciau ir pasiklydau tarp visu pavadinimu  doh.gif
Speces, patarkit, kokia pudra naudoti i sausuma linkusiai labai sviesiai odai, kad butu daugiau maskavimo. Ir kad butu ne geltono atspalvio, netinka man visiskai, truputi rausvumo turi buti  smile.gif

Gal Lancome firmos arba Mac,Clarins. ax.gif
Atsakyti
Virgaxxx o tu dar nebandei revlon?idomu kaip tau patiko.palygink su brangiom pudrom.
Atsakyti