Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Norėjau pakoreguot, bet neleido..

Norėjau pridurt ir dėl Perfection Lumiere. Yra pirkt Klaipėdoj B10 atspalvio, kokia ~kaina?
Būtų dar neblogai, jei kas galėtų palygint šią ir Vitalumiere Aqua. Nesinori labai sunkaus jausmo, stipraus maskavimo, o mano odos T zona gan rieboka, o visur kitur - normali, priklauso nuo oro dažniausiai, tai retkarčiais į sausesnę pusę tokia. Blizgėt ta T zona blizgėjo ir turbūt per amžius blizgės doh.gif Bet rodos kuo toliau skaitau atsiliepimus, tuo labiau pasimetu.
Be to, neaišku kaip dėl atspalvio, nes iš kai kurių nuotraukų toks jausmas, kad ir šviesiausios atrodytų per tamsios..
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 02 23, 23:42)
Norėjau pridurt ir dėl Perfection Lumiere. Yra pirkt Klaipėdoj B10 atspalvio, kokia ~kaina?
Būtų dar neblogai, jei kas galėtų palygint šią ir Vitalumiere Aqua. Nesinori labai sunkaus jausmo, stipraus maskavimo, o mano odos T zona gan rieboka, o visur kitur - normali, priklauso nuo oro dažniausiai, tai retkarčiais į sausesnę pusę tokia. Blizgėt ta T zona blizgėjo ir turbūt per amžius blizgės  doh.gif Bet rodos kuo toliau skaitau atsiliepimus, tuo labiau pasimetu.
Be to, neaišku kaip dėl atspalvio, nes iš kai kurių nuotraukų toks jausmas, kad ir šviesiausios atrodytų per tamsios..

Vitalumiere Aqua kainuoja 149 lt. Klaipedoj kazkada esu pirkusi B10 akropolio Kristianoj, dabar pasakyti tiksliai negaleciau, turbut pusmeti nebuvau Klaipedoj.
Mano oda tokia pati kaip jusu (T zona riebi, o siaip normali). Esu turejusi ir Perfection Lumiere ir Aqua, bet vel grizau prie aqua ir jau n-taji buteliuka naudoju. Ji nedaug maskuoja, daugiau sulygina spalva, suteikia gyvumo veidui, tokio svytejimo sveiko, T-zona islaiko matine, man i vakara jau pradeda blizgeti, bet is tokios lengvos pudros daug ir nereikalauju smile.gif Man patinka kad su ja veidas neperkrautas, nera kaukes efekto ar nemalonaus jausmo, kad kazkas uztepta. Perfection irgi patiko, bet ji sunkesne, daugiau maskuojanti, labiau matosi ant veido, jei oda butu riebesne tai rinkciausi ja, bet jei nereikia didelio maskavimo tai ir Aqua pakankamai neblogai kaktos blizgejima sulaiko smile.gif Bet cia tik mano patirtis tokia, tikrai verta nueiti be makiazo ir paprasyti kad uzteptu ta pudra, ar pati uzsiteptumet, tikrai niekas kreivai neziures, nes aisku kad atejot su tikslu mirksiukas.gif Tada, tarkim, pora valandu pasivaiksciojus paimatytu tikras vaizdas (ir jausmas) su ta pudra ir nusprestumet ar tinka , patinka, -nepirstumet aklai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika_puika: 23 vasario 2013 - 22:19
QUOTE(zuika_puika @ 2013 02 23, 22:17)
Vitalumiere Aqua kainuoja 149 lt. Klaipedoj kazkada esu pirkusi B10 akropolio Kristianoj, dabar pasakyti tiksliai negaleciau, turbut pusmeti nebuvau Klaipedoj.
Mano oda tokia pati kaip jusu (T zona riebi, o siaip normali). Esu turejusi ir Perfection Lumiere ir Aqua, bet vel grizau prie aqua ir jau n-taji buteliuka naudoju. Ji nedaug maskuoja, daugiau sulygina spalva, suteikia gyvumo veidui, tokio svytejimo sveiko, T-zona islaiko matine, man i vakara jau pradeda blizgeti, bet is tokios lengvos pudros daug ir nereikalauju smile.gif Man patinka kad su ja veidas neperkrautas, nera kaukes efekto ar nemalonaus jausmo, kad kazkas uztepta. Perfection irgi patiko, bet ji sunkesne, daugiau maskuojanti, labiau matosi ant veido, jei oda butu riebesne tai rinkciausi ja, bet jei nereikia didelio maskavimo tai ir Aqua pakankamai neblogai kaktos blizgejima sulaiko smile.gif Bet cia tik mano patirtis tokia, tikrai verta nueiti be makiazo ir paprasyti kad uzteptu ta pudra, ar pati uzsiteptumet, tikrai niekas kreivai neziures, nes aisku kad atejot su tikslu  mirksiukas.gif Tada, tarkim, pora valandu pasivaiksciojus paimatytu tikras vaizdas (ir jausmas) su ta pudra ir nusprestumet ar tinka , patinka, -nepirstumet aklai  4u.gif

Ačiū labai 4u.gif Šiaip dar "nedegu" labai dėl to pirkimo, čia toks labiau priešlaikinis verkšlenimas man biggrin.gif Aš nenoriu labai kaukinio efekto, stipraus maskavimo, nes nesidažau kasdien ir šiaip gan jauna esu. Tai realiai galėčiau ir kažko pigesnio ieškot, bet gal geriau į vieną kokybišką produktą investuot nei keletą vidutiniškų. O dėl to riebumo... Tai visaip bandau tvarkytis, maistą derint, gal net jaučiasi pagerėjimas toks nežymus (nebent vaidenasi jau man), tai būsiu optimistiška. Reiks kada nukulniuot į Kristianą, gal neišvaikys su šluotom biggrin.gif
Atsakyti
Isbandziau vakar beveik visa GA stenda Vilniaus akre biggrin.gif Nusipirkau naujaja GA Maestro pudryte. Labai patiko, kad lengvos teksturos, bet tuo paciu pamaskuojanti. Nera kaukes efekto. Isbandziau Luminous, designer ir maestro. Is siu triju man labiausiai tiko maestro atspalviai, emiau 5, tinka idealiai. Esu sviesiaode, oda sausa.
Vienintelis minusas-neturi dozatoriaus 4u.gif
Atsakyti
Ar Dior Sculpt labai sunki, neatrodo kaip kaukė?
Gal palyginti galite su Clarins Teint eclat mat. Kuri natūralesnė ir odai malonesnė? kaip suprantu abi gerai maskuojančios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktė': 25 vasario 2013 - 20:08
QUOTE(Naktė' @ 2013 02 25, 20:06)
Ar Dior Sculpt labai sunki, neatrodo kaip kaukė?
Gal palyginti galite su Clarins Teint eclat mat. Kuri natūralesnė ir odai malonesnė? kaip suprantu abi gerai maskuojančios?

Dior sculpt labiau tinka sausai odai, kaip kauke neatrodo, bet ir nera is lengvuju. Clarins nebandziau bet sprendziant pagal pavadinima, tai Clarins butu priesingybe, vien tai, kad matine ir riebiai odai
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2013 02 25, 20:51)
Dior sculpt labiau tinka sausai odai, kaip kauke neatrodo, bet ir nera is lengvuju. Clarins nebandziau  bet sprendziant pagal pavadinima, tai Clarins butu priesingybe, vien tai, kad matine ir riebiai odai

Taip, sumaišiau. Turėjo būt be mat- Clarins Teint eclat.

Sausai odai ir ieškau, na sausai/ mišriai, kad neišryškintų sausumo nosies srityje.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 02 23, 22:42)
Norėjau pakoreguot, bet neleido..

Norėjau pridurt ir dėl Perfection Lumiere. Yra pirkt Klaipėdoj B10 atspalvio, kokia ~kaina?
Būtų dar neblogai, jei kas galėtų palygint šią ir Vitalumiere Aqua. Nesinori labai sunkaus jausmo, stipraus maskavimo, o mano odos T zona gan rieboka, o visur kitur - normali, priklauso nuo oro dažniausiai, tai retkarčiais į sausesnę pusę tokia. Blizgėt ta T zona blizgėjo ir turbūt per amžius blizgės  doh.gif Bet rodos kuo toliau skaitau atsiliepimus, tuo labiau pasimetu.
Be to, neaišku kaip dėl atspalvio, nes iš kai kurių nuotraukų toks jausmas, kad ir šviesiausios atrodytų per tamsios..

perfection lumiere tikrai neblogai maskuoja, nors čia buvo pasisakymų, kad kitoms ji nieko neužmaskavo, bet aš priskirčiau prie vidutinio maskavimo pudrų. Vitalumiere aqua tai tik bandžius esu, neturiu jos, tai kiek pamenu buvo tikrai lengvesnė. Lumiere laaabai ilgai išsilaiko ant veido, bet ir tuo pačiu gali paryškinti pasausėjimus, jei tokių yra. Man su ja tik padengus veidą vaizdas nelabai patinka - per daug pudrinė tokia, bet po kelių valandų viskas ok būna. Aqua iškart tokia šlapia, bet mano mišriai į riebumą odai netiko, nes labai labai greit nuo veido dingdavo..
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 02 26, 11:44)
perfection lumiere tikrai neblogai maskuoja, nors čia buvo pasisakymų, kad kitoms ji nieko neužmaskavo, bet aš priskirčiau prie vidutinio maskavimo pudrų. Vitalumiere aqua tai tik bandžius esu, neturiu jos, tai kiek pamenu buvo tikrai lengvesnė. Lumiere laaabai ilgai išsilaiko ant veido, bet ir tuo pačiu gali paryškinti pasausėjimus, jei tokių yra. Man su ja tik padengus veidą vaizdas nelabai patinka - per daug pudrinė tokia, bet po kelių valandų viskas ok būna. Aqua iškart tokia šlapia, bet mano mišriai į riebumą odai netiko, nes labai labai greit nuo veido dingdavo..


Sestadieni lankiausi parduotuvej ir isbandziau ant rankos Chanel perfection lumiere,tai labai,labai sudomino,nes uzdejau gera lasa o pasiskirste labai graziai.Dabar kila noras isbandyti ant veido,kaip skaiciau ji tinka misriai odai,o mano T zona misri o zandai normalus.As taipat priskirciau vidutiniui maskavimui,nes jautesi ant rankos,kad ne is lengvu ax.gif
Atsakyti
O MAC Studio sculpt koks maskavimas? Lengvesnis nei Dior Sculpt?
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 02 26, 11:44)
perfection lumiere tikrai neblogai maskuoja, nors čia buvo pasisakymų, kad kitoms ji nieko neužmaskavo, bet aš priskirčiau prie vidutinio maskavimo pudrų. Vitalumiere aqua tai tik bandžius esu, neturiu jos, tai kiek pamenu buvo tikrai lengvesnė. Lumiere laaabai ilgai išsilaiko ant veido, bet ir tuo pačiu gali paryškinti pasausėjimus, jei tokių yra. Man su ja tik padengus veidą vaizdas nelabai patinka - per daug pudrinė tokia, bet po kelių valandų viskas ok būna. Aqua iškart tokia šlapia, bet mano mišriai į riebumą odai netiko, nes labai labai greit nuo veido dingdavo..

Išvis pasimečiau tada.. doh.gif O kokia jos kaina? Ir kaip ten su atspalviais - apsilankyt Kristianoj dar nelabai planuoju, bet iš foto atrodo, kad pvz Vitalumiere Aqua tiek B10, tiek BR10 gan tamsios.. O dar dėl Perfection lumiere... Tai manau vistiek yra įmanoma ją lengvai padengti, jei nevarant kalnais. Ir beje, nenutamsėja ji? Nes kai kur skaičiau atsiliepimus, kad spalva pasikeičia kažkiek..

Mano T zona tikrai labai riebi.. Aišku, nesitikiu, kad makiažo pagrindas akimirksniu sutvarkys tą blizgėjimą, bet jau pradedu abejot dėl Vitalumiere Aqua.
Atsakyti
O gal kas bandete MaxFactor Facefinity 3 in 1 pudra? blush2.gif Skaiciau atsiliepimus cia, bet idomu ilgiau panaudojusias, ar nekemsa svarbiausia, ar tinka kasdienai? Dabar naudoju BB krema, bet reikia kazko, kad ilgiau laikytusi ant odos, svarstau apie ja, bet nezinau ar tiktu kasdienai unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 27 vasario 2013 - 21:45