Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Sunaudojau Chanel perfection lumiere buteliuką. Nieko labai blogo negaliu apie ją pasakyti, bet ir nebuvo tobula man. Dabar ieškau į ką pakeisti. Maskavo ji vidutiniškai, be to aš labiau mėgtu matinį efektą, o su ja veidas po kurio laiko pradėdavo švytėt, kas man ir buvo vienas iš didesnių jos minusų.
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2013 02 28, 10:29)
pradėdavo švytėt,


svytet ar blizgeti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 02 28, 11:36)
svytet ar blizgeti? g.gif

Pagal mane švytėti
Atsakyti
Sveiki, patarkite prasau 4u.gif
jei man labai tiko ir patiko ( sunaudojau 3 buteliukus) Guerlain Parure Aqua, tai kokia pudra sausai odai man galetu dar tikti? prasau nesiulykite parure de lumiere verysad.gif
gal zinote kur dar galima parure aqua rasti?
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 02 28, 10:36)
svytet ar blizgeti? g.gif

Tu neesi naudojusi sios pudros? mirksiukas.gif Ka siuo metu naudoji§?

Tulpelyte,negaliu daug padeti,nes nenaudoju,bet zinau kad i ja ieina ,berods,talkas ir silikonas,tai gali kimsti poras.Man tai nelabai patiko jos tekstura,cia tik man.Tipo kaip miltai:).
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 02 26, 23:47)
Išvis pasimečiau tada..  doh.gif  O kokia jos kaina? Ir kaip ten su atspalviais - apsilankyt Kristianoj dar nelabai planuoju, bet iš foto atrodo, kad pvz Vitalumiere Aqua tiek B10, tiek BR10 gan tamsios.. O dar dėl Perfection lumiere... Tai manau vistiek yra įmanoma ją lengvai padengti, jei nevarant kalnais. Ir beje, nenutamsėja ji? Nes kai kur skaičiau atsiliepimus, kad spalva pasikeičia kažkiek..

Mano T zona tikrai labai riebi.. Aišku, nesitikiu, kad makiažo pagrindas akimirksniu sutvarkys tą blizgėjimą, bet jau pradedu abejot dėl Vitalumiere Aqua.

Nepasakysiu su atspalviais, aš visų chanel turėtų pudrų turiu 30 atspalvį rudeniui - žiemai, vasarai 40. Kainos nepamenu, gal apie 150 kažkur g.gif Dėl patamsėjimo, tai nepasakyčiau, kad patamsėja.

QUOTE(Tulpelyte @ 2013 02 27, 22:41)
O gal kas bandete MaxFactor Facefinity 3 in 1 pudra?  blush2.gif  Skaiciau atsiliepimus cia, bet idomu ilgiau panaudojusias, ar nekemsa svarbiausia, ar tinka kasdienai? Dabar naudoju BB krema, bet reikia kazko, kad ilgiau laikytusi ant odos, svarstau apie ja, bet nezinau ar tiktu kasdienai  unsure.gif


Turiu, naudojau kokius 2 mėn nepilnus, bet taip ir nesugebėjau subaigti. Man ji labai sunki, veidą padaro per daug matinį. Na tokia negyva atrodydavau su ta pudra. Po kurio laiko patamsėja ji ant veido, tai nors esu vid tamsumo, man antras pagal šviesumą nr nesižiūrėdavo kažkaip. Jums po bb kremo, tai ji išvis kaip tinkas bus biggrin.gif beje, dėl kimšimosi, tai kaip nekeista nieko nekimšo Čia jai didelis +. Bet po šitos pudros padariau išvadą, kad visvien pigesnės pudros pigesnėms neprilygs.. grįžau prie guerlain parure extreme, kai norisi didesnio maskavimo - tai visai kitas pojūtis ant veido, vaizdas ir t.t.
QUOTE(Tropic @ 2013 02 28, 11:29)
Sunaudojau Chanel perfection lumiere buteliuką. Nieko labai blogo negaliu apie ją pasakyti, bet ir nebuvo tobula man. Dabar ieškau į ką pakeisti.  Maskavo ji vidutiniškai, be to aš labiau mėgtu matinį efektą, o su ja veidas po kurio laiko pradėdavo švytėt, kas man ir buvo vienas iš didesnių jos minusų.

Aha, ji nėra visai matinė, bet blizgesys su ja man nelįsdavo. Tai va jums gal ta MF pudra tiktų. Matiškiausia man ji iš visų bandytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2013 02 28, 13:11)
Tu neesi naudojusi sios pudros? mirksiukas.gif Ka siuo metu naudoji§?



man nepatinka chanel pudros mirksiukas.gif
naudoju dabar misha BB cream (kai daug saules dienos metu), shiseido ir GArmani smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta23 @ 2013 02 28, 12:12)
Sveiki, patarkite prasau  4u.gif
jei man labai tiko ir patiko ( sunaudojau 3 buteliukus) Guerlain Parure Aqua, tai kokia pudra sausai odai man galetu dar tikti? prasau nesiulykite parure de lumiere  verysad.gif
gal zinote kur dar galima parure aqua rasti?

as dabar naudoju parure aqua, tai man labiau patiko YSL Le Teint Touche Éclat Foundation 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 02 28, 14:17)
Aha, ji nėra visai matinė, bet blizgesys su ja man nelįsdavo. Tai va jums gal ta MF pudra tiktų. Matiškiausia man ji iš visų bandytų smile.gif

Jūs apie MaxFactor Facefinity 3 in 1 ? Nenoriu aš labai labai sunkios... schmoll.gif Anksčiau naudojau Mat Lumiere. Tai va man ji patiko smile.gif Bet galvoju, ką nors dar naujo išbandyti...
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 02 28, 17:24)
as dabar naudoju parure aqua, tai man labiau patiko YSL Le Teint Touche Éclat Foundation  4u.gif


As irgi turejus Aqua ir db turiu YSL, tai daug lengvesne sakyciau, labai patinka.. beja, jai dabar nuo kovo 1d 20% nuolaida Kristianoj 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2013 03 01, 09:12)
Jūs apie MaxFactor Facefinity 3 in 1 ? Nenoriu aš labai labai sunkios...  schmoll.gif Anksčiau naudojau Mat Lumiere. Tai va man ji patiko  smile.gif Bet galvoju, ką nors dar naujo išbandyti...

aha apie tą 3 in 1. Na tikrai ši MF sunkesnė už chanel mat lumiere. Man mat lumiere irgi patiko, bet guerlain parure extreme labiau patinka. Tai gal pabandykite kažką iš guerlain 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 03 01, 10:09)
aha apie tą 3 in 1. Na tikrai ši MF sunkesnė už chanel mat lumiere. Man mat lumiere irgi patiko, bet guerlain parure extreme labiau patinka. Tai gal pabandykite kažką iš guerlain 4u.gif

Ačiū už patarimą 4u.gif Gal taip ir reikės pabandyt bigsmile.gif Su ja neišlenda blizgesys veido? Man aktualu kaip laikosi per karščius
Atsakyti