Įkraunama...
Įkraunama...

Keptuvės - 3

sakyciau, kazkoks eilinis brangus nouneimas...jei greitai reikia issikepti kazka, tai perkam ir be reikalo cia neausinam eterio:)...asmeniskai nepirkciau, prideciau 10eu ir imciau pvz. ATM Gastrogus 28cm kiaptuvia...

"Ballarini" anaiptol nėra nouneimas - ne liukso klasė, bet gana patikimas. Itališkas Tefal'io atitkmuo.

Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2017 09 22, 21:21)
"Ballarini" anaiptol nėra nouneimas - ne liukso klasė, bet gana patikimas. Itališkas Tefal'io atitkmuo.

Kažkada turėjau Ballarini - laikė gal tris kartus trumpiau nei Tefal (turiu mintyje gerą tefalą).
Šiaip tai kol kas nerandu geros keptuvės indukcinėms kaitlentėms. Šiuo metu testuojasi ketaus keptuvė iš IKEA. Kol kas nepavyko iki galo išsiaiškinti su prikepimais (joje kitaip nei tefloninėse ar keraminėse), bet kaitimo kokybė geresnė už visas anksčiau turėtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 23 rugsėjo 2017 - 08:19
QUOTE(speedy @ 2017 09 23, 09:17)
Kažkada turėjau Ballarini - laikė gal tris kartus trumpiau nei Tefal (turiu mintyje gerą tefalą).
Šiaip tai kol kas nerandu geros keptuvės indukcinėms kaitlentėms. Šiuo metu testuojasi ketaus keptuvė iš IKEA. Kol kas nepavyko iki galo išsiaiškinti su prikepimais (joje kitaip nei tefloninėse ar keraminėse), bet kaitimo kokybė geresnė už visas anksčiau turėtas.

Siaip ketaus keptuvese viskas labiau prikepa ir neslysta kaip nuo naujo teflono. As irgi ziurineju sia keptuve, tai bus labai idomu jusu atsiliepimas.


Gal kas bande is Ikea Sensuell linija? Domina nerduojancio plieno keptuves.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2017 09 23, 08:17)
Kažkada turėjau Ballarini - laikė gal tris kartus trumpiau nei Tefal (turiu mintyje gerą tefalą).
Šiaip tai kol kas nerandu geros keptuvės indukcinėms kaitlentėms. Šiuo metu testuojasi ketaus keptuvė iš IKEA. Kol kas nepavyko iki galo išsiaiškinti su prikepimais (joje kitaip nei tefloninėse ar keraminėse), bet kaitimo kokybė geresnė už visas anksčiau turėtas.

Šią savaitę Lidl'e pirkau ketaus keptuvę. Ne pirmą, turiu patirties su jomis. Pagrindinė bėda naujokams su ketaus keptuvės prikepimu, tai pernelyg didelė kaitros naudojimas. Ketaus keptuvei to tikrai nereikia, tačiau iš įpročio dažnas naudoja maksimalią kaitrą, dėl ko ant ketaus viskas svyla ir limpa. Mano patarimas tinkamai paruošus, t.y. "užgrūdinus" aliejumi keptuvę, naudoti perpus mažesnę kaitrą, ypač jei gaminate ne mėsos patiekalus.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 23 rugsėjo 2017 - 18:36

O kaip ją reikia užgrūdinti aliejumi?

Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2017 09 24, 06:48)
O kaip ją reikia užgrūdinti aliejumi?

Kitaip sakant, keptuvę, išteptą augaliniu aliejumi (aš naudoju kokosų), reikia "iškepti" orkaitėje.
https://www.youtube....h?v=E6AjnHbLBZY
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 24 rugsėjo 2017 - 19:46
[quote=zittute,2017 10 10, 10:39]
merginos, ar geros woll keptuves su tom titano arba safyro dangom? skubiai prisireike ir man, ir mano mamai. Ketaus norejau, bet kad jos sunkios baisiai smile.gif jei kas turi, gal gales pakomentuoti 4u.gif
[/quote]


[quote=aijos,2017 10 10, 10:47]
Turejau su titano danga. Atitarnavo kokius 3m. paskui pradejo traukti. Paskaiciavau, kad as geriau kasmet po nauja Tefal keptuve nusipirksiu smile.gif
[/quote]


[quote=Lux,2017 10 10, 10:53]
O aš pigieną už 6 Eurus turiu, tarnavo 10 metų, kol mama neliko su vaikais kai mes buvo Europoj buvom ir su šakute nepažeidė dangos.
[/quote]


[quote=aijos,2017 10 10, 10:59]
Tos pigios labai plonos ir greitai maistas sudega, nespejes iskepti. Turiu tokia viena mazike kiausiniui pasikepti
[/quote]


[quote=zittute,2017 10 10, 11:04]
aciu merginos uz pasidalinima del keptuviu 4u.gif visgi tefalo nenoriu, nes musiskiai vyrai iskart subraizo, nereik nei metu biggrin.gif tai sakau gal tos su ta titano danga ilgiau tarnautu smile.gif
[/quote]


[quote=Lux,2017 10 10, 11:08]
Aš ant labai mažos ugnies kepu ir kiaušinienę, ir blynus, niekas nepridega.
[/quote]


[quote=padraika22,2017 10 10, 11:09]
As turiu ketaus keptuve. Velnioniskai sunki, bet i nieka nekeisciau. Neinvalide esu, jegos dar uztenka, uztat zinau, kad neprisivalgysiu teflonu ir nereiks keisti po pusmecio. Twflonines turejau fiskars, tefal ir dar kazkokia brangesne. Visos po pusmecio issiriecia nors saugau, neperkaitinu.
[/quote]


[quote=aijos,2017 10 10, 11:17]
O ne, tik ne ketaus. Del svorio dar buciau kentejusi, bet, kad ji ziauuuuriai traukia, jokiu pliusu joje nemaciau. Atidaviau tevams. Nepatiko ir jiems, klause is kur as ta keptuve istraukiau biggrin.gif
[/quote]


[quote=Lux,2017 10 10, 11:24]
Aš ketaus turiu 20 metų, vyras ją dievina. Tik nusipirkus ją reikia "prakepti", tada ji labai gerai kepa. Bet per tiek metų kažkokia plėvelė riebalų užsidėjo, kurios jokiom nekenksmingom priemonėm negaliu nuimti ir pradėjo traukti.
[/quote]


[quote=irmante,2017 10 10, 11:26]
<p>Drauge turejo Woll  Diamond, sake nepirkti, dabar nusipirko nowo Titanium. Sake liuksiska. dabar kaip tik joms nuolaida Imperijoje. Mastau ir as sau imt. Tik man indukcinei reikia.  Nors jau is maksimos paprasta nusipirkau, bet jei ka mamai ar vaikui studentui atiduociau gal. Tik kazkaip vis gaila keptuvems 200 euru isleist, nes tos mazosios tai jauciu isvis beveik nenaudociau. Nors gal koki padaza tik padaryt.
</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.imperija.lt/lt/virtuves-indai/keptuves/woll-keptuviu-rinkinys-nowo-titanium-2/?item=6311'>https://www.imperija.lt/lt/virtuves-indai/keptuves/woll-keptuviu-rinkinys-nowo-titanium-2/?item=6311</a>
</p>
[/quote]


[quote=aijos,2017 10 10, 11:32]
Mano buvo prakepta pagal visas rekomendacijas, vistiek trauke.
[/quote]


[quote=zittute,2017 10 10, 14:58]
dekui visoms merginoms uz pasidalinima patirtimi del keptuviu 4u.gif as va sita nowo titanium ir dairausi gal paimt,pas juos ju yra ir po viena, ne tik rinkiniais 4u.gif
[/quote]


[quote=susula,2017 10 10, 15:05]
<p>į WOll keptuvių  temą..aš turiu titanine danga indukcinei kaitlentei (tą nowo titanium). Bet ji labai sunki irgi. viena ranka sunku iš keptuvės į puodą ar kitur ką iš jos išpilt. Bet visumoj tai man ji patinka. aš joje ir lietinius kepu ir plovą darau smile.gif</p>
[/quote]
Atsakyti

<p>"Ballarini" anaiptol nėra <em>nouneimas - </em>ne liukso klasė, bet gana patikimas. Itališkas Tefal'io atitkmuo.

jau 2 ar 3 menesius naudojam black cube keptuve, ir kol kas nei vieno ibrezimo, niekas nepridega, ir neprikepa, slysta ir tt....ziuresim kaip bus veliau...visi kiti no name jau turetu bent po pora ibrezimu, ir jau pradetu kibti...man tie visi balarini, makalini, tefalini, liakukai nekelia jokio pasitikejimo...cia kaip egipte, kai vietinio klausi koks tavo vardas-jis sako achmedas, kito klausi-tas sako-machmudas, kito klausi-tas vel achmedas, kito-vel machmudas...zodziu...
Atsakyti

Ačiū, dabar žinosiu  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2017 09 23, 08:17)
Kažkada turėjau Ballarini - laikė gal tris kartus trumpiau nei Tefal (turiu mintyje gerą tefalą).
Šiaip tai kol kas nerandu geros keptuvės indukcinėms kaitlentėms. Šiuo metu testuojasi ketaus keptuvė iš IKEA. Kol kas nepavyko iki galo išsiaiškinti su prikepimais (joje kitaip nei tefloninėse ar keraminėse), bet kaitimo kokybė geresnė už visas anksčiau turėtas.

Sveikos,
Aš irgi jau keletą mėnesių testuoju šią keptuvę, kol kas nesu ja patenkinta. "Iškepti" jos nesigaus, nes turi medinę nenuimamą rankeną. Beje, instrukcijoje neparašyta apie jokį papildomą paruošimą prieš ją naudojant. Man asmeniškai ji nepatiko, nes "traukia" kepamą maistą, bulvės pvz. prikepa visada, nepriklausomai nuo to, kokioj temperatūroj kepu. Blyneliai pusiau su bėda, bet neidealiai.
Ai dar, prieš naudojimą pakaitinau ją su druska, bet tai irgi nepadėjo.
Dar vienas minusas - įkaistanti rankenėlė keptuvės šone, ji ne medinė ir niekuo neapsaugota.Žodžiu, mano vilčių nepateisino, mąstau, ar galima ją gražinti...
Gal dar kas pirko, naudoja ir pasidalintų patirtimi, gal aš kažkaip ne taip ją naudoju 4u.gif
Atsakyti
Retai čia kas rašo, bet gal visgi užtaikysiu ant kažko su panašia patirtimi smile.gif Žodžiu, aš kažkaip sugebėjau sugadinti jau antrą iš eilės ATM Gastroguss keptuvę, arba su jom kažkas ne to. Po kelerių metų naudojimo man ima luptis jų danga. Pirmą kartą maniau, kad čia gal koks riebalų sluoksnis užsitraukė ir dabar skilinėja ir lupasi, bet dabar jau galvoju, kad čia tiesiog pati danga nueidinėja kažkodėl. Rašiau gamintojams, neatrašo, rašiau Krinonai, kur keptuvė pirkta (bet jau du metai praėjo, garantija negalioja), tai atrašė, kad gal aš buvau prideginusi maistą ir kepiau be riebalų. Nei tas, nei tas. Na gal ir pasvildavo kažkiek kraščiukas koks blyno, bet kad iki anglių kažką sudeginčiau, tikrai nebuvo. Juo labiau, kad šitos keptuvės reklamuojamos kaip nepridegančios. Visai be riebalų irgi nekepiau, nebent blynus, kurių tešloje jau yra aliejaus, todėl jie nesvilo. Labai įdomu, ar dar kam nors taip yra nutikę?

Kitas dalykas, dabar turiu Lidlo ketaus keptuvę, esu visai patenkinta, nors jei tenka ją išplauti, tai reikia vėl tepti riebalais ir palikti, kad paskui nesviltų, na bet nesunkus toks žaidimas. Tik kad ji labai maža, o man troškiniams reikia didesnės keptuvės. Keraminės, kaip matau, nieko gero, teflono nenoriu, bet kažkaip nemačiau atsiliepimų apie nerūdijančio plieno keptuves, ar kas naudojat? Gal kas šią turit? https://www.ikea.com...ducts/80343650/
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2018 03 19, 18:02)
Rašiau gamintojams, neatrašo, rašiau Krinonai, kur keptuvė pirkta (bet jau du metai praėjo, garantija negalioja), tai atrašė, kad gal aš buvau prideginusi maistą ir kepiau be riebalų. Nei tas, nei tas. 

Tradicinis keptuvių pardavėjų "atsimazinimas" - kas nors nutiko - pats perkaitinai. Turėjau tokios patirties su Fissler senukuose. O jei danga lupasi po dviejų metų, tai normalu - garantija juk praėjo.
Atsakyti