Įkraunama...
Įkraunama...

Kada suspurdės Leliukas?

2006 05 02
Antradienis

Šiandien buvau susitikime su būsimom mamytėm iš supermamos forumo. Jau daug jų jaučia, kaip spurda mažuliukai. Faina joms. Visada galvojau, kad aš anksti pajusiu leliuką, nes visi daktarai visada stebėjosi mano jautrumu. Mh..Keista, bet nieko nejaučiu. Žinau, kad nėra ko be reikalo nerimauti, juk dar yra laiko.
Tiesa, Pankas prirašė visą cd labai gražaus folkloro – taigi jau antra diena leidžiu mažuliui per ausines muzikytę.

Leliuk mažuliuk, kaip Tu laikaisi? Kaip Tau ten sekasi? Ar nenuobodu? Myliu Tave labai. Ir tėvelis myli. Klausė,kaip Tu. Labai laukiu, kada mane pakutensi. Labai labai. O gal Tu lauki,savaitgalio,kada grįš tėtis? Myliu Tave. Labanakt.

2006 05 05
Penktadienis

Šiandien buvo atėjus mama. Jau išeidama paklausė:
-Dar leliukas nesispardo?
-Ne,-susierzinau.-Ai,tikriausiai ir nesuprasiu:ar čia leliukas,ar žarna kokia vartos..,
-Ne...Tikrai suprasi!Tu pas mane dešiniam šone keturių mėnesių ir savaitės krebždėt pradėjai.Taip įdomiai,kaip pelytė...
Na va,net ir aš flegma,taip anksti sukrutau...

Mažuliuk,na prašau,pajudėk! Tėvelis šiandien grįš – nustebinkim jį! Ką?

2006 05 06
Šeštadienis

„Jei laukiatės pirmojo kūdikio,nuo 20-os iki 24-os savaitės turėtumėte pajusti jo judesius.“ Na,visur taip rašo. Bet jau tiek daug būsimų mamyčių forume jaučia savo spirdukus!..
Vakar liepiau Raimiui pasakyti leliukui, kad pajudėtų. Na,o jis,kaip visada:
-Auk,Mažuti,neskubėk niekur,vystykis,lauk savo laiko...
Jis ir man pastoviai sako,kad viskas savo laiku,kad nereikia norėti visko iš karto!.. Bebebe.. Nejaugi jam nei kiek neramu?!

Leliuk,juk žinai,kad mes Tave labai mylim,laukiam..Auk sveikutis, gražutis, laimingas. Aš pasistengsiu,kad Tau nieko netruktų pilvelyje..Mes nematome Tavęs,nežinom ar Tu mergaitė,ar berniukas.Tu mūsų taip pat nematai,bet žinai,kad turi mamą ir tėtį. Mes negirdim Tavęs, o Tu mus jau girdi...Na,duok kokį ženkliuką,prašau! Ryt mamyčių šventė..Gal ryt mane nustebinsi?

2006 05 08
Pirmadienis

Na, aš tuoj liksiu paskutinė neapspardyta mamytė forume! Na kodėl beveik visos jaučia savo leliukus, o aš ne?!! Gal kas negerai? Juk kalbuos su leliuku kiekvieną vakarą, klausomės muzikos, skaitau pasakas..O gal jis negirdi? Gal leliukui su ausytėm negerai kas? Fui fui fui,kas čia per mintys! Viskas jam gerai!

Mažuliuk, aš labai labai laukiu,kada Tu sujudėsi...Mylim Tave labai. Labanakt.

2006 05 10
Trečiadienis

Nežinau nežinau...Vakar nutiko toks keistas dalykas. Per visą dieną kažkas lyg bakstelėjo keturis kartus. Bet taip labai švelniai ir trumpai. Na,va čia ir atsiskleidė mano jautrumas!..Vos tai pajutus, šokau nusigandus. Taip ir nesupratau, kas čia buvo. Na, ko aš taip išsigandau?! Na, negalėjau ramiai pasedėti, įsiklausyti?!. Visada galvojau, kad pajutusi, pirmąjį mažulio judesiuką, pašoksiu iš džiaugsmo, drebančiom rankom čiupsiu telefoną, rašysiu šimtus sms...Gal tai ne leliukas? Juk visos sako, kad tikrai atskirsiu, kai mažutis pakutens! Tai kodėl aš neatskiriu?! Tai kokia aš mama?!. O gal man jau vaidenas iš to begalinio noro?..Liudna. Na, gerai, niekam nieko nesakysiu. Lauksiu toliau...

Lelyti, nejaugi tai buvai Tu? Na, matai, žiopla Tavo mamytė. Ir Tu nedrąsus... Žinau, kad prašau ir prašau Tavęs to paties. Tikriausiai, jau ir nusibodau. Man pačiai nepatinka, kad nepasakau Tau nieko gražaus, o tik prašau sujudėti... Nepyk, tiesiog nieko nežinau, kaip Tu? Ar Tau viskas gerai? Iš tiesų, Leliuk, auk sveikas ir niekur neskubėk. Viskam savas laikas. Mylim Tave labai!

Atsakyti
suprantu tavo laukimo nerimą, juo labiau kai visos aplinkui giriasi, bet juk tau tik 17 sav, tikrai neskubėk, nesijaudink, tikrai pajusi kai mažiulis pakutens mirksiukas.gif

maniškis 18 sav pakuteno man pilvo apačią wub.gif

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
ir man kartais kyla klausimas ar dar jis nejuda ar as nesuprantu.. aisku ankstoka man dar nerimauti, bet tikrai labai bijau kad jis duos pagaliau ta zenkliuka apie save o as ir nesuprasiu! unsure.gif
Atsakyti
Labas.
Mes izengeme i 16-a savaite ir visai suprantu jusu laukima, nes pati jauciuosi keistai-pilvukas nedideja, judeti niekas nejuda, tai kartais imu galvoti ar as tikrai laukiuosi g.gif ir einu paziureti pirmos Leliuko nuotraukos biggrin.gif. Kodel nedideja pilvukas jei vystomes puikiai?
Atsakyti
Jau visa savaitė Leliukas makaluojasi kasdien 4u.gif stumdos,plaukioja ir švelniai kutena wub.gif
Atsakyti
Labutukas, as neseniai prisiregistravau, siaip anksciau vis vis prisijungdavau paskaitineti nes labai domino, labai myliu vaikus tad vis pasvajodavau, ir stai dabar pati laukiuosi, dar nelabai zinau kas kur yra idomu labai ir as turiu daugybe klausimu bet net nzn kur ka skait yt 4u.gif mes jau ir didukai jau 14 savaiciu, nestuke.gif jo as irgi laukiu kada man jisai pirma kart duos zinia kad as cia ir kada prades didet pilvukas.db biski apsirgau verysad.gif taip issigandau kad vaikuciui kas neatsitiktu tai sian pas daktare ejau, tai db iki 2nio namukuose teks pabut.
tikiuosi priimsit mane ir i pasnekesius blush2.gif mamytes
Atsakyti
QUOTE(Renatukas @ 2006 06 02, 14:58)
ir stai dabar pati laukiuosi, dar nelabai zinau kas kur yra idomu labai ir as turiu daugybe klausimu bet net nzn kur ka skait yt 4u.gif

tikiuosi priimsit mane ir i pasnekesius  blush2.gif mamytes


Sveika,
Sveikinam su nestuke.gif biggrin.gif
Spausk ČIA, yra forumas "Nėštukių pašnekesiai", čia renkasi būsimos mamytės ir auginasi pilvelius drauge thumbup.gif Susirask mėnesį, kurį turėtum gimdyti, ir prisijunk prie plepančių mamyčių drinks_cheers.gif

Subforume “Aš nėščia” SPAUSK ČIAyra skyrelis “nėščiosios sveikata” ir “prekės bei paslaugos nėštukėms” bei daug atskirų temų, ten rasi daug temų sveikatos ir kt. klausimais 4u.gif





Atsakyti
Labukas man 20 savaiciu, as taip pat laukiau to nuostabaus jausmo, kai mano angeliukas pranes apie save ir visai nesenai taip atsitiko, buvau labai laiminga. Judesiukai labai menkuciai, net mano vyras kolkas ju nejaucia verysad.gif bet manau pajus. Linkiu pasikaustiti kantrybe ir jis sujudedamas tarsi pasakys "mama as cia" smile.gif pamatyti ir nesijaudink perdaug, nes nepamirsk, kad mazylis viska jaucia nestuke.gif

Kuo didziausios sekmes smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi,tai pirmuosius spurdejimus pajutau budama 18 sav.jausmas nepakartojamas wub.gif ,iskart supratau,kad tai mano mazius duoda man zinia apie save.Pamenu labai susijaudinau,net asarele is laimes nuriedejo.Linkiu laukiancioms kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip gera pajusti tuos pirmuosius judesius! biggrin.gif Pajutau 16sav viduryje labai nezymu,dabar jau 20sav,tai jau spardomes be perspejimu thumbup.gif
Atsakyti
Sveika mamyte.

Kaip man buvo 16 sav. nuėjau pas daktarę kaip įprasta pasitikrinti. Daktarė ir klausia ar spardosi leliukas.Sakau dar ne, bet jau pilve buvau pajutusi kažkokius gurguliavimus.Sako kad tai yra pirmi leliuko spyriai.Bet jau po kelų dienų pajutau tuos normalius judesiukus. thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu jau mamyte susitiko su savo suneliu spardulu wub.gif . Sekmes jums wub.gif .
Atsakyti