Įkraunama...
Įkraunama...

Kada suspurdės Leliukas?

gražu merginos drinks_cheers.gif wub.gif

ir nesijaudinkit kaip kurios, kurioms tie judesiukai vėluoja 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
miela miela manau reikia megautis kiekviena nestumo diena ir laukti kol pasijus judesiukai,visoms nevienodas ir skirtingas laikas....na o mes irgi atkakliai laukiame,dar tik 12 savaiciuke,taip,kad laukiam wub.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutele9 @ 2008 11 14, 19:28)
miela miela manau reikia megautis kiekviena nestumo diena ir laukti kol pasijus judesiukai,visoms nevienodas ir skirtingas laikas....na o mes irgi atkakliai laukiame,dar tik 12 savaiciuke,taip,kad laukiam  wub.gif  4u.gif  mirksiukas.gif



Sveikos, savo mergytes judesiukus pajutau 19 savaite... Nuostabus jausmas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
maniskes mazyles pilvuka pakuteno 2 dienos pries mano gimtadieny, buvo 19 nestumo savaiteles pati pabaiga! nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Laukimas buna sunkus, laikykis jau greitai smile.gif
Atsakyti
labuka. Na mum jau 20 savaite ir dar ne krust unsure.gif neramu, vis laukiu kada galesiu visiem tai pranest blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimoske @ 2009 02 02, 22:10)
labuka. Na mum jau 20 savaite ir dar ne krust  unsure.gif neramu, vis laukiu kada galesiu visiem tai pranest blush2.gif

Nepergyvenk,aš pati nervijaus,kad nesispardo.O lygiai 21 savaitę tokie švelnūs bumsikai atsirado wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominykos @ 2009 02 01, 10:07)
Laukimas buna sunkus, laikykis jau greitai smile.gif

14 sav, mano pilvukas pirma karta sukrutejo, bet stipriu judesiuko laukiau ilgokai...
Atsakyti
viskam yra savas laikas 2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimoske @ 2009 02 02, 23:10)
labuka. Na mum jau 20 savaite ir dar ne krust  unsure.gif neramu, vis laukiu kada galesiu visiem tai pranest blush2.gif

lengvo tau gymdimo,jau mazai liko tau laiko user posted image

Papildyta:
QUOTE(meistromargarita @ 2006 05 10, 07:43)

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 15 birželio 2009 - 01:46
4u.gif wub.gif MANO MAŽYLIS SUSPURDĖJO KAI JAU BUVO 12 SAVAIČIŲ BENT MAN TAIP ATRODĖ JAUČIAU KAŽKAS KUTENA VISUJE O SAKO KAI LAUKIESI ANTRO IR GREIČIAU PAJUNTI.
wub.gif DABAR MUMS JAU 20SAVAIČIŲ TAI SPURDA LABAI AKTYVIAI O KARTAIS PAMIEGA PARĄ IR VĖL PARĄ SPURDA TAI KIEKVIENAS SUSPURDĖJIMAS MANE IKI PADEBESIŲ KELIA... O ŠEIP IR AŠ LABAI PERGYVENAU DĖL MENKIAUSIO NEPAJAUTIMO JAU ATRODYDAVO KAD KAŽKAS NETAIP TAI VA AUKIT MAMYTĖS IR AUGINKIT RAMIAI PILVUKUS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2008 09 12, 17:30)


ir nesijaudinkit kaip kurios, kurioms tie judesiukai vėluoja  4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif Su pirmu pajutau lygiai 16 sav., su antru - 19 sav. .. Taip kad viskam savas laikas 4u.gif
Atsakyti