Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priimti cookies, t.y. sausainėlius

QUOTE(Palemonas @ 2007 11 22, 12:27)
Trink juos lauk, šiukšlių bus mažiau.



tai ta prasme man visai tuos cookies isjungti ane? nes nelabai susigaudau lotuliukas.gif pc blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 23, 19:54)
tai ta prasme man visai tuos cookies isjungti ane? nes nelabai susigaudau  lotuliukas.gif  pc  blush2.gif

Išjungus sausainiukus gali nepavykti prisijungti prie kai kuriu puslapiu. O trinti gali drasiai, tik reikės iš naujo suvedinėti slaptažodžius.
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 23, 19:54)
tai ta prasme man visai tuos cookies isjungti ane? nes nelabai susigaudau  lotuliukas.gif  pc  blush2.gif

Išjunginėti nereikia, tik ištrink.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 11 24, 00:04)
Išjunginėti nereikia, tik ištrink.



aciu labai 4u.gif
Atsakyti
sveiki visai nesusigaudau blush2.gif tarp siu sausainiu g.gif nesenai bandziau prisijungti prie torentu bet man nepavyko doh.gif atsirado uzrasas kad atseit mano cookies yra neprijunkti nors viska tvarkingai atlikau kas buvo rasita temos pirmame lape unsure.gif padekit aip man juos prisijungti
Atsakyti
nu pasiskaiciau nuejau paziurejau ar pas amne tie sausainiukai ijungti.Nu ijungti pasirodo,o vistiek man neleidzia kai kuriuose puslapiuose lietuviskuose prisijungt del tu cookies g.gif va ka raso g.gif

Cookies turi būti įjungti, kad galėtumėte prisijungti.
Jeigu jums nepavyksta pasijungti, norint išvalyti cookies paspauskite cia
Atsakyti
Issijungiau tuos cookes, viskas ok, bet kazkaip neleidzia ieiti i kitus puslapius kur visada eidavau su slaptazodziu. Viska ivedu kaip ir seniau, o meta, vel pirmini psl ir reikalauja ID ir slaptazodzio. Atgal ijungiau tuos cookies, bet vistiek neina prisijungti prie kai kuriu puslapiu. Gal kokias varneles uzdejau ne taip, nes kazka Knaisojausi po kitus nustatymus internet options, advanced ax.gif ir kazka spaudziau, bet nepamenu tiksliai ka doh.gif , dabar susidirbau taip, kad nebezinau ka ir daryti. O be to, pas mane lietuviskai viskas parasyta, tai kazkaip keistai skamba ir nesuprantu ar ta ar ne ta reguliuoju kaip aiskinat doh.gif ... Na ir ziopla doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2008 02 22, 10:17)
Issijungiau tuos cookes, viskas ok, bet kazkaip neleidzia ieiti i kitus puslapius kur visada eidavau su slaptazodziu. Viska ivedu kaip ir seniau, o meta, vel pirmini psl ir reikalauja ID ir slaptazodzio. Atgal ijungiau tuos cookies, bet vistiek neina prisijungti prie kai kuriu puslapiu. Gal kokias varneles uzdejau ne taip, nes kazka Knaisojausi po kitus nustatymus internet options, advanced ax.gif  ir kazka spaudziau, bet nepamenu tiksliai ka  doh.gif , dabar susidirbau taip, kad nebezinau ka ir daryti. O be to, pas mane lietuviskai viskas parasyta, tai kazkaip keistai skamba ir nesuprantu ar ta ar ne ta reguliuoju kaip aiskinat  doh.gif ... Na ir ziopla  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Atsisiunti Firefoxčia.

Tada eini į Priemonės/Nuostatos/Privatumas ir kas liečia slapukus pasidarai taip:
user posted image

Ir niekada nebūna problemu su sausainukais.
Atsakyti
sveikutes. turiu kl jei as noresiu is interneto pirkt tai man ju reikia? ar galima be ju apsieit?
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2008 03 11, 15:51)
sveikutes. turiu kl jei as noresiu is interneto pirkt tai man ju reikia? ar galima be ju apsieit?

Reikia.
Atsakyti
na tai ir man reiks susitvarkyti jei dar ten nera
Atsakyti
va nusipirkau is interneto drabuziuku ir neprireike gal nustatyta????
Atsakyti