Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priimti cookies, t.y. sausainėlius

Gal zinote kaip pas mane ijungti cookies? g.gif

user posted image
Atsakyti
Žinai,jei kalbam apie tą patį,tai daryk taip:užeik ant priemonių(puslapio viršuje-tarp adresyno ir žinyno).Tada nuostatos->privatumas.Kur yra slapukai uždėk varnelę ant leisti įrašyti slapukus.Manau,kad čia tie patys cookiai,nes aš tai jų nesuprantu g.gif kam jie reikalingi,nors pas mane ir įjungta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 04 08, 23:04)
Žinai,jei kalbam apie tą patį,tai daryk taip:užeik ant priemonių(puslapio viršuje-tarp adresyno ir žinyno).Tada nuostatos->privatumas.Kur yra slapukai uždėk varnelę ant leisti įrašyti slapukus.Manau,kad čia tie patys cookiai,nes aš tai jų nesuprantu  g.gif kam jie reikalingi,nors pas mane ir įjungta. mirksiukas.gif



Gerai duosiu paiiškinima-būsit protingesni. Cokies-sausainiai yra TXT dokumentai (cookies galima peržiūreti taip: start->run->irašykite cookies->OK.) kurie kaupia slaptažodžių ir loginų informacija. Jei reikia įrodymų prisijunkite prie supermama.lt ir pažymėkite atsiminti mane. Tada nueikit į cookies pažymėkite viską ir ištrinkite-įeikite į tinklalpį, paprašys slaptažodžio vėl net jeigu pažymėjote atsiminti mane.
Atsakyti
Supermamu svetaine tai tikras ziniu lobynas thumbup.gif ,dukra buvo kazka pridirbus ir buvo pradeje prasyt sausainiuku(cookies).Galvojau tai ka dabar daryt,bet paskaiciau tema ir isgelbejote mane. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif ax.gif pasirodysiu žiopla, bet ar galima dar nuosekliai-"darželiokiškai" pasakyt, kaip ištrinti tuos sausainius?
esmė tame- prie šito kompo sėdim dvi- o mano kolegė dažnai pasižvalgo, kur aš vaikštau... nusibodo... schmoll.gif
noriu žinot, ką padaryt, kad pabaigus darbus panaikinčiau savo pėdsakus ax.gif
biggrin.gif
Atsakyti
kokia naršyklė?
Atsakyti
QUOTE(gile33 @ 2009 01 05, 11:26)
4u.gif  ax.gif pasirodysiu žiopla, bet ar galima dar nuosekliai-"darželiokiškai" pasakyt, kaip ištrinti tuos sausainius?
esmė tame- prie šito kompo sėdim dvi- o mano kolegė dažnai pasižvalgo, kur aš vaikštau... nusibodo... schmoll.gif
noriu žinot, ką padaryt, kad pabaigus darbus panaikinčiau savo pėdsakus ax.gif
biggrin.gif

http://www.google.lt...lient=firefox-a
Atsidarot bet kurią nuorodą ir skaitot.
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2009 01 05, 11:28)
kokia naršyklė?

99,9 proc. kad IE biggrin.gif

Dėl versijos dar abejoju, bet spėju, kad IE6
Atsakyti
QUOTE(Britny @ 2008 04 08, 17:32)
negi niekas neatrasys?  verysad.gif


Priemonės->Nuostatos atsivėrusiame lange pasirinkite "Privatumas" puslapį, o ten uždėkite varnelę ant "Leisti įrašyti slapukus" ir kitą varnelę turi būti ant "leisti trečiųjų šalių slapukus" smile.gif sekmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodėl man "nelošia" cookies, nors pas mane uždėta varnelė ant Accept cookies from sites? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2009 01 20, 13:27)
Kodėl man "nelošia" cookies, nors pas mane uždėta varnelė ant Accept cookies from sites?  g.gif  doh.gif


O ką čia jos turi sulošt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 20, 17:12)
O ką čia jos turi sulošt?  smile.gif

Pvz. keep4u.ru negaliu foto įkelt, kažką rašo, kad reikalingi cookies g.gif
Atsakyti
Kur kompiuteris issaugo visus cookies,kur man juos rast,ir kaip atpazint ar tarp ju nera ''snipu''?
Atsakyti