Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvo embrioniukas

QUOTE(dragonfly* @ 2006 11 24, 10:27)
Mano maziukas irgi zuvo apie 8 savaite, tiesiog nustojo plakt sirdute.
Tikra tiesa , kad nepastoti labai baisu, bet kad persileisti taip baisu niekad negalvojau... bet va man gydytoja pasake kad priezasciu ieskoma tik jei 3 kartus persileidziama... Paminejo, kad kalta gali buti spermos kokybe ir kad reiketu IUI.
As kazkaip visad galvojau, kad nesvarbu ar naturaliai ar dirbtinio metu apvaisina vistiek pats geriausias grikiukas, argi ne taip?

Na as taip kartais pagalvoju, kad pvz kai spermiuka iveda, taigi jam nereikia daug jegu(gali pasitaikyti ir blogos kokybes), ovat nors ir megintuvelije bet paciam jam duoti prasiskverbti tai vis maziau tikimybe kad jis silpnesnis. Kaip jie atrenka tuos spermiukus???
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2006 11 24, 10:58)
Na as taip kartais pagalvoju, kad pvz kai spermiuka iveda, taigi jam nereikia daug jegu(gali pasitaikyti ir blogos kokybes), ovat nors ir megintuvelije bet paciam jam duoti prasiskverbti tai vis maziau tikimybe kad jis silpnesnis. Kaip jie atrenka tuos spermiukus???


Žiūri per mikroskopą, kad nebūtų pakitę kas nors, taisiklingos galvutės, kakleliai, uodegėlės. Bet ir tai negarantuoja kad jis pvz genetiškai nepakitęs.
Ir dar sužinojom, kad jei embrioniukai sunyko, ar neprisikabino tai gamta taip sutvarkė, reiškia jie buvo su pakituse DNR ir paskui būtų buvę apsigimimai ar kažkas pan. Aišku absoliučiai visiems tai netinka, yra ir kitokių priežasčių, bet vienas iš variantų yra toks, deja... Ir manau, kad tai gera paguoda toms kurioms kažkas panašaus atsitiko. Manau man būtų lengviau galvoti apie mano vaikiuko mirtį, jei žinočiau, kad gimęs jis būtų dar labiau kankinęsis...
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 11 24, 11:11)
Žiūri per mikroskopą, kad nebūtų pakitę kas nors, taisiklingos galvutės, kakleliai, uodegėlės. Bet ir tai negarantuoja kad jis pvz genetiškai nepakitęs.
Ir dar sužinojom, kad jei embrioniukai sunyko, ar neprisikabino tai gamta taip sutvarkė, reiškia jie buvo su pakituse DNR ir paskui būtų buvę apsigimimai ar kažkas pan. Aišku absoliučiai visiems tai netinka, yra ir kitokių priežasčių, bet vienas iš variantų yra toks, deja... Ir manau, kad tai gera paguoda toms kurioms kažkas panašaus atsitiko. Manau man būtų lengviau galvoti apie mano vaikiuko mirtį, jei žinočiau, kad gimęs jis būtų dar labiau kankinęsis...

Zinot, as save taip ir raminu. Mano angeleis pabego, tai tubut, kaip ir butu skaudu, su jo buvo kazkas blogai. Gamta gal isgelbejo mano vaikeli nuo kankinimusi. blush2.gif
Atsakyti
sveikutes
man tai pat taip atsitiko pries metus laiko... tikejausi kad viskas bus gerai nes jau ejo 11 savaite...bet pasijutau prastai nuejus pas gydytoja pasake kad jis nesivysto... verysad.gif buvo sokas abiem su vyru, patyriau didele psichologine trauma,negalejau ziureti i kudikius ,apie vaikus nebudavo ne kalbos....prisimindavau savo maza angeleli kuris taip ir neisvydo savo tevu...
bet dabar pagalvoju kad dievas tikriausiai neleido jam gimti ir kankintis... wub.gif
Atsakyti
Mano draugei taip pat buvo nesivystantis nestumas. Isvalyma padare mazdaug 10 sav. Tiesiog vaisius isitaise ne ten kur reikejo ir negaledamas maitintis, suiro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 27 lapkričio 2006 - 12:48
QUOTE(Veronika @ 2006 05 10, 10:58)
Gydytojai kaltę dažniausiai suverčia genetikai, manoma, kad labai dažnai persileidžiama dėl chromosomų anomalijų. unsure.gif


QUOTE(lynkute @ 2006 11 25, 09:44)
sveikutes
man tai pat taip atsitiko pries metus laiko... tikejausi kad viskas bus gerai nes jau ejo 11 savaite...bet pasijutau prastai nuejus pas gydytoja pasake kad jis nesivysto...  verysad.gif buvo sokas abiem su vyru, patyriau didele psichologine trauma,negalejau ziureti i kudikius ,apie vaikus nebudavo ne kalbos....prisimindavau savo maza angeleli kuris taip ir neisvydo savo tevu...
bet dabar pagalvoju kad dievas tikriausiai neleido jam gimti ir kankintis...  wub.gif


as praradau vaikeli kai mums tebuvo 6savaiteles, bet gydytoja sake jog tai galejo ivykti ir anksciau, tiksliai nepasake kodel, bet tik "spejo" jog tai genai ir kad taip atsitinka labai daznai blink.gif ir va su sypsena pasake jog antras kartas VISADA buna sekmingas, tada apsidziaugiau, bet kaip matau cia tik paguodos zodziai, nes taip gali nutikti ne viena ir ne du kartus verysad.gif
man dabar irgi be galo sunku, vis skaiciuoju kiek mums jau butu buve doh.gif i vaikus negaliu net paziureti, o pries pora dienu sveciavaus pas drauge, ten buvo dar viena moteris, kuri pradejo tiesiog kamantinet kodel mes dar neturim vaiku (nes MB kaip tik zaide su jos dukrele) as bandziau kazka sakyt bet aisku apsizliumbiau blush2.gif o MB pasake jog gal mes negalim turet ju, tai ta moterele sako "TAIP NEBUNA" blink.gif ka ji kazkokiam kitam pasauly gyvena nei as????
Atsakyti
QUOTE(vilmiki @ 2006 11 27, 19:39)
tai ta moterele sako "TAIP NEBUNA" blink.gif  ka ji kazkokiam kitam pasauly gyvena nei as????


Dar ir tokių būna??? doh.gif Jėzus Marija. Jinai tikrai gyvena visai kitam laike, tu jos paklausk gal ji iš ateities, ten tikriausiai mokslas jau taip pažengė kad tokių nebūna. Jėzus kaip gerai. Tik nepamiršk paklausti iš kelintų jinai metų, kad žinotumėm kada taip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 11 27, 12:55)
Dar ir tokių būna???  doh.gif  Jėzus Marija. Jinai tikrai gyvena visai kitam laike, tu jos paklausk gal ji iš ateities, ten tikriausiai mokslas jau taip pažengė kad tokių nebūna. Jėzus kaip gerai.  Tik nepamiršk paklausti iš kelintų jinai metų, kad žinotumėm kada taip bus  mirksiukas.gif


nu tai va as irgi pasimeciau, ji jau turi viena dukryte ir kaip supratau labai lengvai pastojo tai ir nesuvokia jog taip is tikro buna. Dabar ji jau nori antro vaikelio ir toks ispudis kad kai tik ji tikrai apsispres va ims ir pataps nestuke.gif na laikas parodys kaip is tikro, arba as niekad to nesuzinosiu, nes kaip bebutu visiems nepasakoji apie savo problemas
Atsakyti
mano situacija tokia pati,kai nueini i svecius vos ne pirmas klausimas,, kada'',mano atsakymas kada dievas duos,nes tik dievo valioj viskas ,aisku dar ir pati turi stenktis ieskoti priezasties, kodel nepastoji g.gif arba kodel pastoji ir negimsta verysad.gif
siuo metu net negalvoju apie pastojima ,nes po abrazijos nesibaigiantys uzdegimai,vaistu kruvos verysad.gif ir kada sitas kosmaras pasibaigs,kada as vel galesiu planuoti user posted image
Atsakyti
Visoms noriu palinkėti kuo didžiausios sėkmės .laikykitės.Tikėkit ,kad viskas turi būti gerai.Tikėkit, kad ir kaip norėtųsi staugti.tikėkit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2006 12 01, 12:54)
Visoms noriu palinkėti kuo didžiausios sėkmės .laikykitės.Tikėkit ,kad viskas turi būti gerai.Tikėkit, kad ir kaip norėtųsi staugti.tikėkit.  mirksiukas.gif

aciu tau ramunele''tikim''.... mirksiukas.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
QUOTE(lynkute @ 2006 11 29, 22:51)

siuo metu net negalvoju apie pastojima ,nes po abrazijos nesibaigiantys uzdegimai,vaistu kruvos verysad.gif ir kada sitas kosmaras pasibaigs,kada as vel galesiu planuoti user posted image

Po abrazijos ir man buvo uzdegimai. Geriau labai daug vaistu. Tiesiog atrodo ir valgyti nebereikia. Nes nuo vaistu net bloga budavo. Taciau tai buvo pries pusmeti. Dabar as vel planuoju. Taip kad nenusimink. Ir stiprybes. Turi pasisekti. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti