Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė

Kur parašyta, kad moteris turi aptarnauti vyrą, jam gaminti vakarienę?
Gal yra atvirkščiai?
Kam vyras, kuris net nesugeba savimi pasirūpinti? Ką jau kalbėti apie vaikus ir žmoną?
Atsakyti
QUOTE(Labradoriukė @ 2014 08 01, 15:30)
Kur parašyta, kad moteris turi aptarnauti vyrą, jam gaminti vakarienę?
Gal yra atvirkščiai?
Kam vyras, kuris net nesugeba savimi pasirūpinti? Ką jau kalbėti apie vaikus ir žmoną?

Ech, merginos... Ne visai taip... Aš tiesiog ieškojau priežasčių tam, kas atsitiko... Nežinau, kiek maisto gamyba įtakoja šeimyninę laimę lotuliukas.gif Aknsčiau taip nebuvo. Vakarienę gamindavomės kartu, kartais - po vieną, neskaičiavome, kieno kada eilė. Ir patingėdavom, ir palepindavom vienas kitą. Kaip sakiau, visad atrodė, kad viskas yra GERAI doh.gif Ir dabar ATRODO, lyg būtų gerai... Bet aš kas kartą abejoju... Abejoju, ar esu patraukli. Abejoju, ar jis neturi preteksto vėl skųstis, kad žmona nieko nepadarė valgyt... Ir apskritai, kai jis man daro ką nors mielo ir malonaus, galvoju, kad jis apsimetinėja... Nes taip buvo... Kai tarp mūsų buvo kažkokia įtampa (gyvenom kurį laiką nuomojamame bute, kuris buvo žiauriai nejaukus...), pykčiai, jis buvo su manim. Kai tik viskas emociniame lygmeny pagerėjo, išsikėlėm į savo namus, ir aš pagaliau pasijutau LAIMINGA, jis įsitaisė ją tongue.gif Tai kodėl taip? Kodėl tada, kai atrodo viskas šeimoj eina geryn? g.gif
Atsakyti
ar taip ar taip įsitaiso, nereik čia blusinėtis.
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 08 06, 14:56)
ar taip ar taip įsitaiso, nereik čia blusinėtis.

Nu kad norisi žinot kodėl biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuerte&Ventura @ 2014 08 06, 14:29)
Nu kad norisi žinot kodėl  biggrin.gif

todėl, kad gali. Todėl, kad mano nuslėpti. Todėl, kad kvaili. Todėl, kad įsimyli. Todėl, kad jiems keturiasdešimt ir tt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 08 07, 07:04)
todėl, kad gali. Todėl, kad mano nuslėpti. Todėl, kad kvaili. Todėl, kad įsimyli. Todėl, kad jiems keturiasdešimt  ir tt biggrin.gif

Aišku tongue.gif Tai apie normalią meilę ir laimingą šeimyninį gyvenimą nęra ko svajoti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuerte&Ventura @ 2014 08 07, 08:15)
Aišku  tongue.gif  Tai apie normalią meilę ir laimingą šeimyninį gyvenimą nęra ko svajoti  blink.gif

nu kodėl, iki to fakto daugelio gyvenimas būna puikus biggrin.gif kai kuriems gal ir visai pasiseka jo išvengti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 08 07, 10:13)
kai kuriems gal ir visai pasiseka jo išvengti biggrin.gif

Šitai, aišku, apie save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grandiloquent @ 2014 08 17, 09:12)
Šitai, aišku, apie save biggrin.gif

nu mes dar gyvi, o kaip bus ateity-kas ten zino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Labradoriukė @ 2014 08 01, 15:30)
Kur parašyta, kad moteris turi aptarnauti vyrą, jam gaminti vakarienę?
Gal yra atvirkščiai?
Kam vyras, kuris net nesugeba savimi pasirūpinti? Ką jau kalbėti apie vaikus ir žmoną?


nereikia pripratinti prie sokinejimo aplink vyra smile.gif

as gaminu, ir lyginu, ir tvarkau, bet man tai is malonumo viskas. niekur taip gerai neatsipalaiduoju, kaip buityje. jei nieko netvarkau ir negaminu tai nesigrauziu, vadinasi ne tas momentas, bus padaryta rytoj, priklausomai nuo savijautos, nuotaikos. Nesijauciu ipareigota.
Atsakyti
QUOTE(migliuuke @ 2012 10 30, 23:00)
turim viena vaika 6m kartu 8 metus.dirbu pati..pinigu tikrai nesumazejo,o del skutimosi tai sako,kam man namie skustis juk as namie,kerpasi taip pat kaip seniau,taip nesenai grizo nusipirkes labai brangius kvepalus,bet juos isvaziuodamas palieka namuose,nauju jokiu fintu tikrai lovoje tokiu kur as pastebeciau kaip naujiena tikrai neatsirado...del mylejimosi daznumo sakyciau,kad net dar dazniau mes mylimes...tai GAILE sakai,kad jo paties klausti nera prasmes ir tikrai neprisipazins,nors is dalies kas prisipazista :verysad:
Papildyta:
o galbut as labai sureiksminau ta sms kai pasimete,juk dabar ismanus telefonai jei neturi ko slepti ta sms nebus istrinta ir kai gris galesiu ja paskaityti,bet jeigu jos jau nebebus,viskas aisku,juk nebe tais laikais gyvenam,kad 5 sms tel tik tilptu,ir juos butina kazkart istrinti reiketu. :hm

O gal tiesiog naujoje darbovietėje daugiau darbo, streso ir tuo pačiu kyla jo irzlumas ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuerte&Ventura @ 2014 07 25, 10:54)
O tai kokia turi būti moteris?  :lotuliukas:  Ar galima sau leisti gulėt ir žiūrėt TV, jei namie pietūs/vakarienė negaminta, kambariai netvarkyti, burbėti, kad viskas nervina?... Ar kitas vyras ilgai ištvertų?  :hm  Aš pati turbūt savęs nekęsčiau  biggrin.gif

Mano vyras mylės ir rūpinsis manim, ir kai sirgsiu, blogai jausiuos, nesidažysiu, nesipuošiu... galbūt ir blogos nuotaikos būsiu. Žinoma visiems malonu kai partneris yra pasitempęs, geros nuotaikos ir išvaizdos. Bet ne visos dienos tokios būna... O tas žmogus, kuriam esi miela ir susivėlusi ir burbanti - tai ir yra "tas" žmogus, kurį reikia saugoti ir vertinti...
Atsakyti