Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė

Visiskai pritariu, visu pirma savimi rupintis reikia, o laimingi zmones traukia sekme, beto kiekvienas musu sutiktas zmogus ir jo elgesys yra musu paciu atspindys. Tad jai norite kad jusu vyras butu su jumis laimingas, visu pirma pati bukite laiminga
Atsakyti
Ne ne, aš tikrai viso to nedarau kaip rašiau prieš tai apie moteris 4u.gif Santykiuose esu savimi, nes manau jei bandysi būti kažkuom kuo nesi, anksčiau ar vėliau past nuo savęs gali pavargti. Aš už tai, kad viskas turi būti natūraliai.

o paskutiniu metu tokie pamastymai, kaip ir sakiau, galbūt dėl artėjančios įsipareigojimų įteisinimo dienos, o gal hormonai kalti nestuke.gif. Aplink nematau pavyzdžių, šeimos kurios gyvena jau daugiau metų santuokoje retai dar dalinasi romantika, jų akys nebe taip švyti kaip pažinties pradžioje. Gal dažnais atvejais kalta užgriuvusi buitis ir monotonija, o gal atsibosta vienas kitam.

Girdėjau ir tokių nuomonių, kad vyras moters nori iki tol, kol pajaučia, kad ji jau jo. Bet tuomet visą laiką žaisti katės ir pelės žaidimą juk taip vargintų! Ir vis tik, juk dažniausiai ši tema sukasi apie tai ko nori vyrai, bet retai apie tai ko nori moterys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 08 09, 07:07)
Tai ne gyvenimas, tai nuolatinės įtampos būsena. Kam to reikia? Lyg negalima vakarienės kartu pasidaryt, namų kartu susitvarkyt. Apie "vyro viliojimui" perkamus apatinius aš taip pat turiu skeptišką nuomonę.




drinks_cheers.gif Sutinku 100 procentų. Koks gyvenimas, nuolat galvojant, kaip čia patikti, kaip elgtis, kad nepamestų, kaip būti idealaia žmona... doh.gif Kankynė kažkokia schmoll.gif

Jei kas vakarą vieni už kitus gražesni apatiniai, tuoj jis jų net nepastebės. Apsirenkite kartą per mėnesį- tada bus reakcija...
Maniškis tai visada sako, kad pati gražiausia esu be jokių apatinių smile.gif

Ir dar tas madingas dabar pasakymas, kad šeima tai yra darbas doh.gif Šeima turi būti atsipalaidavimas po darbo, o jei po darbo dar darbas, tada geriausia buti senmerge, pasidarius viena- kita vaika...
Aš šeimoje ilsiuosi, o darbus pasidarome abudu, jei manome, kad to reikia,,,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarett: 11 rugpjūčio 2013 - 15:35
kaip bebūtu liūdna, bet mes viliokės esam. aišku, kad ne kiekvieną vakarą, bet pasimaivyti reikia. bigsmile.gif
o dėl neištikimybės, jei taip įvyko, tai geriau, kad nežinotu, kam ta širdį draskyti g.gif
Atsakyti
sakai - nezino ir sirdis neskauda? cool.gif
o kaip jaustis paciam (paciai) ziurint i jos ( jo) akis?
Atsakyti
oi skaudi tema unsure.gif Aš kažkaip visad galvojau, kad nieko baisaus kartu vakarienę gamint, namie atsipalaiduot ir leist sau būt pavargusiai, padejuot, kad nuolat neišmiegi augindama vaikus (ištisai nemiegodama naktimis), kad tingi gaminti vakarienę ir puoštis... Maniau, kad visa tai vyras supranta... Nes mes tokie geri draugai... Jau daug metų... Galime kalbėtis apie viską, jis viską supranta - kad man sunku, kad aš tingiu ir pavargstu doh.gif Ir čia še tau mega_shok.gif Vieną gražią dieną smūgis skururu į marmuzę fool.gif Man buvo atvertos akys. Ir tada supratau štai ką - kam moterims draugės... Draugė visad mus supras - kad vaikas visą naktį verkė ir tu nesudėjai akių, kad neturi jėgų net kavos pasidaryt, jau nekalbant apie pietus iš trijų patiekalų ir aistringą seksą... Ir iš vis kad tingi, pavargai, liūdi. Bet ne vyras schmoll.gif Koks bebūtų geras, mielas, savas, artimas ir seniai tavo unsure.gif Jiems reikia vis to paties - dėmesio, valgio, sekso, dar biesas žino ko... Pradžioj man buvo šokas, savęs nekaltinau, bet biškį vėliau pradėjau viduj kovoti su nuostata, kad aš -moteris, turiu statyti visą šeimos gyvenimą, o iš kitos pusės - kažkoks feminizmas vis kurstė mane: "Na, kodėl tu viena turi būti visada SUPER? Visada PASIRUOŠUS?"... Nežinau, dabar manau, kad pati buvau kalta. Bet nežinau, ar vėliau nepersigalvosiu. Dabar vėl stengiuosi....
Atsakyti
g.gif šiknon tokį vyrą, jei dėl jo reikia būti supermoterimi.
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 07 24, 17:40)
g.gif šiknon tokį vyrą, jei dėl jo reikia būti supermoterimi.

Sakai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuerte&Ventura @ 2014 07 25, 09:17)

O taip.
Atsakyti
O tai kokia turi būti moteris? lotuliukas.gif Ar galima sau leisti gulėt ir žiūrėt TV, jei namie pietūs/vakarienė negaminta, kambariai netvarkyti, burbėti, kad viskas nervina?... Ar kitas vyras ilgai ištvertų? g.gif Aš pati turbūt savęs nekęsčiau biggrin.gif
Atsakyti
O vyras kodėl gali sau leisti gulėt ir žiūrėt TV, jei namie pietūs/vakarienė negaminta, kambariai netvarkyti, burbėti, kad viskas nervina?
Atsakyti
QUOTE(Fuerte&Ventura @ 2014 07 25, 10:54)
O tai kokia turi būti moteris?  lotuliukas.gif 
Ar galima sau leisti gulėt ir žiūrėt TV, jei namie pietūs/vakarienė negaminta, kambariai netvarkyti, burbėti, kad viskas nervina?... Ar kitas vyras ilgai ištvertų?  g.gif  Aš pati turbūt savęs nekęsčiau  biggrin.gif


Tokia, kokia nori būt.

Galima sau leist viską, ko norisi, jei tai neprieštarauja įstatymams. Absurdas yra gyventi nuolatinėj parengty, kad neduok Dieve vargšas vyras nenuslabnėtų vakarienės pagamintos negavęs.
Atsakyti