Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

Aciu uz atsakyma,tikiuosi viskas atsileis ir bus gerai.
Svarbiausia rezultatas kad butu....... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte13 @ 2015 03 15, 18:34)
Aciu.Dariausi rimtoj klinikoj Kaune pas T.A.

Kiek uz viska sumokejot?Jei ne paslaptis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pina111: 15 kovo 2015 - 22:54
QUOTE(saulyte13 @ 2015 03 15, 19:34)
Sveikos merginos.Jungiuosi prie jusu temos.
Man pries 6 dienas sutvarke vokus,buvo uzkrite.Ispjove vokuose odos pertekliu...ir eme riebalus nuo pilvo ir suleido i kakta,smilkinius,veido rauksle ir i paakius.
Operacija praejo normaliai,bet po to reikia nusiteikti sunkumui ir viskas gerai.Taciau antra karta jau riebalu ne uz ka nesileisciau.Veidas sutines esu panasi i anti,nes dar suleido i virsutine lupa.Abejojau labai kol ryzausi riebalu suleidimui ir jauciu kad blogai padariau,tiesiog negaliu nusiraminti.O siandien veidas dar labiau sutino,nors jau 6 diena.Gal kam panasi operacija buvo,gal galit ka patarti.
Neleido niekuo tepti,nieko deti,tik laukti.Po dvieju dienu ims siulus,gal tuomet atslugs tas veidas.Neisivaizduoju kaip reikes iseiti po savaites i darba...Labai lauksiu komentaru,gal kas ka patars is praktikos.
Aciu.Dariausi rimtoj klinikoj Kaune pas T.A.


Aš irgi galiu tik pritarti, kad viskas bus gerai- apie 30 proc. riebalų tiesiog absorbuosis, o iš likusių kažkuri dalis liks ir suformuos norimus kontūrus. Man pilnai viskas susitvarkė per 3 savaites, o po 2 savaičių tikrai atrodė jau padoriai.
Patarčiau dėti šaldančius kompresus ant akių, kad greičiau atslūgtų, ir gerkite Ciclo 3 Forte- greičiau nuims tinimą.
Atsakyti
Pas Jankauska Nortway
savaite niekur nesirodziau. Dar menesiuko reik, kol apgyja randai 4u.gif
Atsakyti
Tai kaip supratau, Vilniuje arba Radzevicius (Sugihara) arba Jankauskas (Northway). Pas pastaraji konsultacijoje jau buvau, pas Radzeviciu einu ketvirtadieni. Dar sausi noriu issioperuot, kad tik neprasaut su gydytoju.
Atsakyti
metai praėjo po operacijos - viskas liuks bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip suprantu pas Jankauska. Na gal ir as pas ji, ten dar su siuntimu nuolaida daro, tai jis man surase lapa, kad savo seimo gydytojai paduociau, tada visus tyrimus reikiamus savo poliklinikoje atlikciau ir su siuntimu pas ji, sake, kad operacija tada kainuos 360 EUR ir siulu nuemimas nemokamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 12 sausio 2016 - 11:17
Sveikos... As nepereniausiai operavausi pas Gyd. G.Karaleviciu. thumbup.gif
Rezultatu esu 100%patenkinta! Kainos atzvilgiu irgi,tikrai nesigailiu ,kad pasirinkau butent ji ,ir ryzausi vaziuoti i Siaulius... wub.gif
Atsakyti
Pasidariau operacija preis 1.5 sav. Siaip mano patarimas - pries operacija neatsisakykite siulomos raminamosios tabletes. Daro tik vietini nuskausminima. Kai pjauna dantenas su vietiniu nuskausminimu - tai viena, o kai pjauna akis - tai daug nejaukiau. Bet cia gal tik mano patirtis, nes niekada dar nieko veidui nedariau, tad pasigailejau, kad neisgeriau raminamuju. Ir jums, ir gydytojui bus ramiau, jei paciente isliks rami smile.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip gijo? Ar galima ketvirtadienį pasidarius pirmadienį keliauti į darbą?
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2016 02 04, 10:26)
Sakykit, kaip gijo? Ar galima ketvirtadienį pasidarius pirmadienį keliauti į darbą?

tikrai ne
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2016 02 04, 10:26)
Sakykit, kaip gijo? Ar galima ketvirtadienį pasidarius pirmadienį keliauti į darbą?

be 2 sav net i viesuma nejau be akiniu
Atsakyti