Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

Labas vakaras,
Skaitau ir nerandu atsakymo, gal kuri nors darėtės pas oftalmologą, ne plastikos chirurgą? :-). Gal ir nėra skirtumo? Na, aišku, pinigai tai būtų mažesni. Dėl pooperacinio laikotarpio matau labai visoms skirtingai. Patarkite, kurios darėtės ar geriau daryti dabar, ar rudenį.
Jei vasarą ilgai reiks vaikščioti aptinusiai ir vengti žmonių, tai ot taip :-)
Atsakyti
Merginos, kurios dar neapsisprendžia, kur ir pas ką operuotis, mačiau savo akimis puikius rezultatus pas plastikos chirurgą G. Rauba. Jis dirba Sapiegos klinikoje Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelezinove @ 2016 06 13, 10:33)
Merginos, kurios dar neapsisprendžia, kur ir pas ką operuotis, mačiau savo akimis puikius rezultatus pas plastikos chirurgą G. Rauba. Jis dirba Sapiegos klinikoje Vilniuje smile.gif

Pritariu, esu pas jį dariusi ir dar kelios mano pažystamos jau pas jį pasidarė drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
Merginos ką stebuklingo atradote greitesniam gijimui. Ledo kompresai padaryta ir labai padėjo, tepaliukas nuo galimo uždegimo. O ką naudojot kraujosrūvų mažinimui? Biodermos kremukas yra skatinantis kraujosrūvų gijimą, gal kuri galite pasidalinti info, ar veiksmingas? Ačiū :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelina40: 14 birželio 2016 - 06:06
QUOTE(Adelina40 @ 2016 06 14, 06:05)
Sveikos gyvos,
Merginos ką stebuklingo atradote greitesniam gijimui. Ledo kompresai padaryta ir labai padėjo, tepaliukas nuo galimo uždegimo. O ką naudojot kraujosrūvų mažinimui? Biodermos kremukas yra skatinantis kraujosrūvų gijimą, gal kuri galite pasidalinti info, ar veiksmingas? Ačiū :-)

traumeel arba lioton .man geriau lioton
Atsakyti
Ačiū, Girene 4u.gif nusipirkau lioton.gal yra čia lęšių nešiotojų, kada maždaug galima jau įsidėti lęšius? Tik išėmus siūlus ar galima anksčiau :-) kol kas tai nesidedu, namie sėdėt tai viskas gerai, bet kaip išeiti į lauką? Ir dar nuo saulės akiniai...visai nieko nematau :-) jei taip gražiai gytų, tai atsargiai jau kokią penktą dieną gal būtų galima....
Atsakyti
O ar gali taip būti, kad darytų tokią operaciją, antakių pakėlimas ir apatiniai vokai riebalinių maišelių šalinimas, tik dabar prisiskaičiau, kad tokiu atveju kaip antakių kėlimas, šalina ir viršutinių vokų odos perteklių, o man šito nepasakė, gal dar daktarui rašyti teirautis? nes tas perteklius tai yra.
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2016 06 16, 18:16)
O ar gali taip būti, kad darytų tokią operaciją, antakių pakėlimas ir apatiniai vokai riebalinių maišelių šalinimas, tik dabar prisiskaičiau, kad tokiu atveju kaip antakių kėlimas, šalina ir viršutinių vokų odos perteklių, o man šito nepasakė, gal dar daktarui rašyti teirautis? nes tas perteklius tai yra.

niekada nesuprasiu "rasyt".daktarai turi matyt
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2016 06 16, 19:38)
niekada nesuprasiu  "rasyt".daktarai turi matyt


Jau mate ir nuotrauku prisidare, dabar uztektu gal parasyt paklaust, aisku galiu vel vizitui eiti.
Atsakyti
sveikos merginos, ar kas esat op viršutinius vokus pas Martyna Norku Kaunas ?
kokie atsiliepimai?

Papildyta:
as operavausi ir manau ,kad sudirbo viena akį, pjūvis vieno voko eina ne per voko raukšle, verysad.gif kita puikiai
Atsakyti
merginos po kiek laiko praeina tas raudonumas, sukietėjimas pjūvio, po kiek laiko būnas nepastebimi pjūviai
Atsakyti
Sveiki, norėčiau pabendrauti kas darėtės apatinių vokų ir antakių kėlimo operacijas. Ar tenkina rezultatas, ar labai baisus po operacinis periodas, ir po kiek laiko jau į žmones galima išeiti? laukčiau info ir į až
Atsakyti