Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

Sakykite, po virsutiniu voku aperacijos kada galima vel grizti i darba, kaip gyjimo procesas, mano darbas su zmonemis,neturiu galimybes pasislepti,o atostogu siem metam irgi neturiu,galvoju ar pavyktu penktadieni atlikti procedura,o pirmadieni zygiuoti i darba, ar cia per daug utopiska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2017 07 30, 14:31)
Sakykite, po virsutiniu voku aperacijos kada galima vel grizti i darba, kaip gyjimo procesas, mano darbas su zmonemis,neturiu galimybes pasislepti,o atostogu siem metam irgi neturiu,galvoju ar pavyktu penktadieni atlikti procedura,o pirmadieni zygiuoti i darba, ar cia per daug utopiska 4u.gif

Tikrai ne. Operacija dariausi si ketvirtadieni, siandien dar tikrai atrodau tragiskai. I darba man po savaites, tikiuosi jog dings melynes iki tol..
Atsakyti
QUOTE(donna summer @ 2017 07 29, 08:28)
Aš prieš 9 men. dariausi apatinius vokus ir antakiú kelimo op. Nes pas mane akiù kampučiai leidosi žemyn. Visad atrodžiau liūdna ir pavargus. Tiesa nuėjau pas pl. chirurga pasitarti tik dėl ap. Vokú, apie jokį kaktos kelima nebuvau net girdėjusi. Dr. Mane įtikino, kad vien vokai mieko nespręs. Šiandien džiaugiuosi, kad ryžausi. Atrodau natūraliai, bet sveika ir pailsėjusi


Ne pas Kaikarį netyčia darėtės?
Atsakyti
Sveikos. Kaz kaip mazai kas dalinasi patarimais del pasiri kimo gydytojais....ir mazai kas raso kas vilniuje kur daresi kur TLK apmoka? As irgi pradedu zvalgytis....nes nusprendziau kad labai noriu.
Merginos parasykite savo atsilepimus prasau! Aciu
Atsakyti
Merginos atsiliepkite prasau kas kur vilniuje daretes? Padekite surasti gydytoja. Aciu
Atsakyti
gaivinu temą. kiek kainuoja dabar vokų sutvarkymas?
Atsakyti

Sveikos,

 

nežinau ar apmoka TLK už procedūras plastinės chirurgijos klinikose. Tačiau, jei yra problema, ir tai trukdo regėjimui tuomet apmoka. Reiktų kreiptis pas akių gydytoją ir duoda siuntimą. Tuomet ir konsultuojantis akių ligų gydytojas ir sprendžia. Jie irgi neblogai daro. 

Atsakyti

Sveikos,

 

nežinau ar apmoka TLK už procedūras plastinės chirurgijos klinikose. Tačiau, jei yra problema, ir tai trukdo regėjimui tuomet apmoka. Reiktų kreiptis pas akių gydytoją ir duoda siuntimą. Tuomet ir konsultuojantis akių ligų gydytojas ir sprendžia. Jie irgi neblogai daro. 

Atsakyti

Sveikos,

 

nežinau ar apmoka TLK už procedūras plastinės chirurgijos klinikose. Tačiau, jei yra problema, ir tai trukdo regėjimui tuomet apmoka. Reiktų kreiptis pas akių gydytoją ir duoda siuntimą. Tuomet ir konsultuojantis akių ligų gydytojas ir sprendžia. Jie irgi neblogai daro. 

Atsakyti

Ar po operacijos iš karto atsimerkėte, ar praėjo kelios dienos? Ar nebuvo sunku? 

Atsakyti
Gal kas darė vokų pakėlimą Vilniuje su siuntimu, kur darėtes? Nes radau tik Antakalnio klinikoj ir Santariškėse. Gal kas nors darė kur kitur, žino, kokios ligoninės sudarę sutartį su LK?
Aciū
Atsakyti

Ar kas naudojot po virsutiniu voku operacijos hemopatinius lasus traumel,lasus akims levofloxacin,tepala vokam tept oftan dexa-chlora 1mg/2mg?

Atsakyti