Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

QUOTE(CESARIA @ 2016 12 08, 17:10)
Tikrai be reikalo baiminatės. Garsų jokių nėra, vaizdų nesimato, nes būni užsimerkęs, kitaip ir neišeina. Tylu ramu, gydytoja krapštosi kažką, tu guli ir nieko nejauti. Sakyčiau, pas stomatologą yra nemaloniau.

Ačiū labai :-)
Atsakyti
Gal žinot kada po operacijos galima daryti veido masažus?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif ,

kada pradejot dazytis blakstutes po virsutiniu voku operacijos?Praejo 19dienu po op,gal jau galima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pina111 @ 2017 02 21, 10:11)
Laba diena 4u.gif ,

kada pradejot dazytis blakstutes po virsutiniu voku operacijos?Praejo 19dienu po op,gal jau galima? ax.gif

zinoma.jau turejo būti ir sasiukai atsoke.likes tik randelis.aisku,jei pilnai sugijes
Atsakyti
Sakykit, o jums nebuvo po operacijos sunku užsimerkti, nevargino akių perštėjimas? Gal po siūlų išėmimo situacija pagerėja? unsure.gif
Dar norėjau paklausti, kas seniau darėtės op, ar begant laikui vaizdas keičiasi? Ar yra skirtumas, kaip akys atrodė pvz. po poros savaičių, po poros mėn. ar metų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maela @ 2017 03 08, 09:25)
Sakykit, o jums nebuvo po operacijos sunku užsimerkti, nevargino akių perštėjimas? Gal po siūlų išėmimo situacija pagerėja? unsure.gif
Dar norėjau paklausti, kas seniau darėtės op, ar begant laikui vaizdas keičiasi? Ar yra skirtumas, kaip akys atrodė pvz. po poros savaičių, po poros mėn. ar metų? 4u.gif

Dariau operacija pries metus, likau patenkinta, virsutiniai vokai dabar labai patinka. smile.gif

Po operacijos stipraus skausmo nebuvo, bet vis tiek jauciausi kad kazkas daryta, uzsimerkti buvo sunkoka, nes buvo toks jausmas kad akys pilnai neuzsimerka. Bet uz keliu dienu praejo, nes vokai patynes taip ir turejo buti. as tai buvai patynusi ir su melynem, na mano tokia oda, biski stipriau paspaudi ir is kart meline. Dazyt akys galima kai nukrenta sasai, mazdaug po 2 savaiciu, nes siulus istrauke po 10 dienu 4u.gif ai dar man baisiai buvo nezejimas voku, norejau sudraskyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Packa: 08 kovo 2017 - 10:54
Sveikos, ar ligoniu kasa apmoka vokų operacijas?
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2017 04 16, 17:12)
Sveikos, ar ligoniu kasa apmoka vokų operacijas?

jei yra kokia rizika,ar trukdo regėjimui
Atsakyti
o ar bandete gauti kompensacija, kas ja israso bendrosios praktikos gydytoja, ar odos?
Atsakyti
Merginos parašykite pas ką darėtės Vilniuje operaciją, ar likote patenkintos.
Buvau konsultacijoje pas Arūną Jankauską, labai skubėjo, gal 10 min. ant greičio pakonsultavo, tai supratau, kad jis pjūvį daro ir šone, tik taip ir neatsakė į klausimą ar po to nesimato rando.
Atsakyti
Aš prieš 9 men. dariausi apatinius vokus ir antakiú kelimo op. Nes pas mane akiù kampučiai leidosi žemyn. Visad atrodžiau liūdna ir pavargus. Tiesa nuėjau pas pl. chirurga pasitarti tik dėl ap. Vokú, apie jokį kaktos kelima nebuvau net girdėjusi. Dr. Mane įtikino, kad vien vokai mieko nespręs. Šiandien džiaugiuosi, kad ryžausi. Atrodau natūraliai, bet sveika ir pailsėjusi
Atsakyti
QUOTE(Maela @ 2017 03 08, 09:25)
Sakykit, o jums nebuvo po operacijos sunku užsimerkti, nevargino akių perštėjimas? Gal po siūlų išėmimo situacija pagerėja? unsure.gif
Dar norėjau paklausti, kas seniau darėtės op, ar begant laikui vaizdas keičiasi? Ar yra skirtumas, kaip akys atrodė pvz. po poros savaičių, po poros mėn. ar metų? 4u.gif

savaiciu,menesiu laike nesikeicia.man po 3metu reiktu kartoti,vel nusmuko vokai.bet ta pati sake ir gydytojas.vistiek vyksta senėjimas
Atsakyti