Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(MRSA @ 2012 11 02, 20:39)
Laba 4u.gif

as su klausimu pas jus. Gal kuri esat nerus baktusa? Maciau schemose ideta megzta baktusa, bet as neriu kepuryte tai norisi ir nerto baktuso. Kaip manot jei tuo principu nersiu zemais stulpeliais gausis tas pats kaip megztas ar ne g.gif Ta prasme jei pradesiu nuo 4 pyneles kilpu ir vis po viena aki pridesiu o po to ipusejus nuimsiu po viena. Aciu tam kas galetu pagelbet 4u.gif Ir dar jei nerciau stulpeliu su uzmetimu tai gal labai ilgas ir didelis gausis? Kaip patartumet?

Aš kiek žiūrėjau schemos neradau, tad varau iš galvos ax.gif kur ta schema, gal nesąmonių pridarius biggrin.gif ax.gif

QUOTE(natuliona @ 2012 11 03, 16:24)
sitas koks mielas, siltas  wub.gif
faina  wub.gif
thumbup.gif koks ryskumas  thumbup.gif kas per siulai?

mano Erikos spalvingas komplektukas  smile.gif

Waaaau wub.gif žiauriai fainas wub.gif

Pamokinkit mane kaip gražiai bumbulą didelį padaryti unsure.gif Nu blyn, nemoku cray.gif


nėriau tą kepurę kur su saga susisega. esmė gavosi, bet siūlai per kieti, tai galvoju ardyti doh.gif Nors vaikis neleidžia, į mokyklą šiandien išėjo, bet man kvailai žiūrisi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas schema turit?

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 11 06, 11:36)


Pamokinkit mane kaip gražiai bumbulą didelį padaryti  unsure.gif Nu blyn, nemoku cray.gif

nėriau tą kepurę kur su saga susisega. esmė gavosi, bet siūlai per kieti, tai galvoju ardyti  doh.gif Nors vaikis neleidžia, į mokyklą šiandien išėjo, bet man kvailai žiūrisi  doh.gif  biggrin.gif

na as darau senoviskai ...is kartonu rutuliukai ir apsuku smile.gif
jei nori didelio tai va sita vieta turi reiksmes

user posted image
pas mane ten 4,5 cm jei neklystu g.gif tada va tokio dydzio bumbulas gaunasi kaip ant Erikos kepkos smile.gif

o darau taip kaip cia parodyta , tik tikrai ne viena siula imu vymiojimui mirksiukas.gif kokius 8 siuliukus is karto kad greiciau butu
http://lt.wikipedia.org/wiki/Bumbulas
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 11 06, 12:59)
na as darau senoviskai ...is kartonu rutuliukai ir apsuku  smile.gif
jei nori didelio tai va sita vieta turi reiksmes


aš dar perkirpu vienoje vietoje abu kartonus, ir per tą tarpą vynioju siūlus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 11 06, 12:59)
na as darau senoviskai ...is kartonu rutuliukai ir apsuku  smile.gif
jei nori didelio tai va sita vieta turi reiksmes

Kvailas klausimas, o po to dar jį pakarpai kad gautusi gražiai apvalus, ar jau toks jis ir būna (kelis tik burbulus esu darius blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 11 06, 11:59)
na as darau senoviskai ...is kartonu rutuliukai ir apsuku  smile.gif
jei nori didelio tai va sita vieta turi reiksmes
o darau taip kaip cia parodyta , tik tikrai ne viena siula imu vymiojimui  mirksiukas.gif kokius 8 siuliukus is karto kad greiciau butu
http://lt.wikipedia.org/wiki/Bumbulas

bigsmile.gif tu genijus thumbup.gif
Atsakyti
man kaip ant tavosios E kepurės, patys gražiausi bumbulai wub.gif Dabar dar klausimas, o tą siūlą laisvai vynioji ar tampriai g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 11 06, 13:07)
Kvailas klausimas, o po to dar jį pakarpai kad gautusi gražiai apvalus, ar jau toks jis ir būna (kelis tik burbulus esu darius blush2.gif )

taip butinai, nes buna negraziai islindusiu siuliuku tai palyginu biskiuka smile.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2012 11 06, 13:08)
bigsmile.gif tu genijus  thumbup.gif

o jus po viena biggrin.gif ne ne cia ne man, as laika taupau biggrin.gif ypac jei nori tokio spalvuoto tai paimu 3 siulus vienos spalvos , 3 siulus kitos ir 3 siulius trecios, sulu ilgiai apie 3 m, ir vynioju, pradzia sunkiau nes siulai ilgi, bet paskui greit labai.
8-9 siulu po 3 metrus vienam bumbului man neuztenka, dazniausia lieka neuzvyniota 1/5-1/6 rutulio, tada dar imu 8-9 siuliukus tik jau po 2 m, tada vynioji likusia vieta ir dar kiek lieka ant virsaus kaip antra eile, bet ir ja paskirstai vienuodai per visa rutuli.

...ai dar kaciuka savo uzdarau kitam kambary biggrin.gif nes bumbulu darymas jam labai patinka lotuliukas.gif

QUOTE(Niktė @ 2012 11 06, 14:08)
man kaip ant tavosios E kepurės, patys gražiausi bumbulai  wub.gif Dabar dar klausimas, o tą siūlą laisvai vynioji ar tampriai  g.gif

na vidutiniskai sakyciau , tamriai nereikia, nes paskui kai kirpsi faktas kad labai daug islindusiu suliuku bus , laisvai irgi nereikia.
turi normaliai ir graziai gulti siuliukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 06 lapkričio 2012 - 14:52
Sveikutės,

kokio ilgio reikia megzti kepurės ausytes? Ar priklauso nuo galvos apimties? Sakykim, jei galvos apimtis 54cm., kiek cm turi būti kepurės ausytės?
Atsakyti
QUOTE(MRSA @ 2012 11 03, 13:16)
Va dar koki kepuriuka vakar pabaigiau ax.gif

Mielas kepuriukas, nu ta rožinė spalvytė man tai wub.gif
QUOTE(natuliona @ 2012 11 03, 17:24)
mano Erikos spalvingas komplektukas  smile.gif

Šitas tai superinis wub.gif
QUOTE(Naistė @ 2012 11 04, 22:35)
Parodysiu ir savo kuklų komplektuką

Kuklus, bet mielas wub.gif
QUOTE(AisLu @ 2012 11 06, 10:47)
Va tokia paprastute smile.gif

Paprastutė, bet simpatiška wub.gif
QUOTE(succes @ 2012 11 06, 11:07)
Idealus kepures uzbaigimas, uoj kaip man toli iki tokio lygio (nuotrauka is osinkos.ru)

Gražu wub.gif
QUOTE(natuliona @ 2012 11 06, 16:51)
...ai dar kaciuka savo uzdarau kitam kambary  biggrin.gif nes bumbulu darymas jam labai patinka  lotuliukas.gif

biggrin.gif Mūsų kačiukas tokių baikių nebekrečia, bet dabar man padeda megzt kitas kačiukas, vardu Gustytė wub.gif

Pasirodom ir mes su savaitgalio šedevru- beretė vyresnėlei. smile.gifuser posted image
Atsakyti
Nugis reiks bandyti bumbuluotis biggrin.gif, bus matyt kas gausis ax.gif

Dabar nusižiūrėjau Lukrecijai tokią kiepką. Nu typ top mūsų žieminio kombindzono spalva ir prie jo prisiderinau kepurės siūlus biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
pasirodau, tik sagytes dar truksta:

user posted image
Atsakyti