Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(loretinskis @ 2012 11 06, 15:24)

biggrin.gif Mūsų kačiukas tokių baikių nebekrečia, bet dabar man padeda megzt kitas kačiukas, vardu Gustytė  wub.gif

Pasirodom ir mes su savaitgalio šedevru- beretė vyresnėlei.

mano maziukas , 6 menesiu wub.gif jo jo tie irgi gerai padeda biggrin.gif

pavyko thumbup.gif

QUOTE(Niktė @ 2012 11 06, 15:33)
Dabar nusižiūrėjau Lukrecijai tokią kiepką. Nu typ top mūsų žieminio kombindzono spalva ir prie jo prisiderinau kepurės siūlus  biggrin.gif

kaip kruopsciai ir tarkingai nunerta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 11 06, 10:36)
Aš kiek žiūrėjau schemos neradau, tad varau iš galvos  ax.gif kur ta schema, gal nesąmonių pridarius  biggrin.gif  ax.gif
Waaaau  wub.gif žiauriai fainas  wub.gif

Pamokinkit mane kaip gražiai bumbulą didelį padaryti  unsure.gif Nu blyn, nemoku cray.gif
nėriau tą kepurę kur su saga susisega. esmė gavosi, bet siūlai per kieti, tai galvoju ardyti  doh.gif Nors vaikis neleidžia, į mokyklą šiandien išėjo, bet man kvailai žiūrisi  doh.gif  biggrin.gif


nu va is chemu temutes specialiai tau atitempiau biggrin.gif

http://www.chemistdi.....ogle+Products








aciu merginos kad ivertinot ir mano darbeli, labai smagu gaut pagyru is tokiu profesionalu kaip jus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MRSA @ 2012 11 06, 17:42)
nu va is chemu temutes specialiai tau atitempiau biggrin.gif

http://www.chemistdi.....ogle+Products
aciu merginos kad ivertinot ir mano darbeli, labai smagu gaut pagyru is tokiu profesionalu kaip jus wub.gif

Gal ne ta nuoroda g.gif man atidaro kažką nuo dantų dygimo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
natuliona, jau komplektuko grožis, pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 11 06, 15:54)
Gal ne ta nuoroda  g.gif man atidaro kažką nuo dantų dygimo  g.gif  biggrin.gif



ups doh.gif

http://ru-knitting.l...om/2708969.html
Atsakyti
Daug graziu darbeliu thumbup.gif

Cia mano dukrytes komplektukas.

user posted imageuser posted image

Prie kepures numezgiau dar ir ''kakliuka''.

user posted image
Atsakyti
Rasa labai grazi spalvyte ir mergyte ir kepure wub.gif

Nikte ideja kokia faina thumbup.gif

loretinskis wub.gif

o as vargau vargau ir pasiryzau salmukams, niekada nedariau ju o paprasius irgi neapsimdavau, nepatinka man jie is principo...na va du iskepiau, pirma vargau kol gavau taip kaip noriu o antras jau kaip is pypkes ejo lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 11 06, 20:15)


Cia mano dukrytes komplektukas.



labai simpatiskas 4u.gif

QUOTE(Laura_online @ 2012 11 06, 21:35)


o as vargau vargau ir pasiryzau salmukams, niekada nedariau ju o paprasius irgi neapsimdavau, nepatinka man jie is principo...na va du iskepiau, pirma vargau kol gavau taip kaip noriu o antras jau kaip is pypkes ejo  lotuliukas.gif





man labai grazu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 11 06, 16:33)
Dabar nusižiūrėjau Lukrecijai tokią kiepką.


Nikte, kai pamačiau šią kepurytę, tai iš pirmo žvilgsnio ji ir man labai patiko smile.gif
o ir dukrytė pamačiusi nuotrauką, pasakė, kad nori tokios, tad nusprendžiau nunerti ir gavosi štai kas:
user posted image
tik aš tuos bumbulus nors ir nunėriau, bet paskui juos nukabinau. Man jie nepraktiški pasirodė. schmoll.gif Gal su jais ir gražiau, bet aš dėmesį vis tik patogumui skyriau. o be to kai tie bumbulai žemyn galva nutįso, tai ir visas jų grožis, kuris matėsi nuotraukose kaip ir pasislėpė.
Kaip supratau, tai šią kepurytę, autorė nėrė konkursui, tai va nuotraukose ji ir gražiai atrodo. Ir tie bumbulai atversti nuotraukose visu gražumu suspindi.
Bet kiek paskui teko matyti realiai nunertų tų kepuryčių, nes daug rusaičių ėmė tokias nerti, ir kai pamačiau kaip jos realiai atrodo ant vaikų, tai susižavėjimas ta kepurytę man dingo. Man norisi, kad kepurė gražiai žiūrėtųsi ne tik nuotraukose, bet ir realiai. Tai dabar prieš nerdama įvertinu ir tą faktą biggrin.gif
bet gal Jums pavyks gražiau nunerti ir atskleisti tą kepurytės grožį 4u.gif

o čia dar keletas naujausių, ir čia dar nerodytų, mano darbelių, beje šio kačiuko idėją, taip pat skolinausi iš tos pačios autorės.
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Deimantine Saule @ 2012 11 06, 22:32)



kokios grazios bigsmile.gif nu ir talentai pas jus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 11 06, 21:15)
Cia mano dukrytes komplektukas.

grozis wub.gif

QUOTE(Laura_online @ 2012 11 06, 22:35)
o as vargau vargau ir pasiryzau salmukams

nu gi pavyko abu thumbup.gif

QUOTE(Deimantine Saule @ 2012 11 06, 23:32)

o čia dar keletas naujausių

man balta-raudona wub.gif tokia ziemiska atrodo wub.gif
Atsakyti
Laura-online ,labai grazus salmukai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti