Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėlės, sandėliukai, kioskeliai, turgus...

Na man draugas padovanojo Escada rockin rio 160lt saumokejo parduotuvei jie tikrai brangesni, ir laikosi gerai. o pirko is mazdauig kakykim panasiai kaip ta alioshka parduoda. dar viena dalkyka galiu pasakyti apie tuos diorus krutose parduotuvese "kristiana" pardavejos perka pacios padielkas, poto parduotuvei sukeiciami su originalais, nu ir se tau smile.gif nusipirkai kristianoi padielka smile.gif nes tikrai ne viena zinau kurios pirkosi kristianoi tushus dior'o viena karta super buvo o kita karta visishkas fuflkiakas pasipuole smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2006 07 10, 23:29)
Na man draugas padovanojo Escada rockin rio 160lt saumokejo parduotuvei jie tikrai brangesni, ir laikosi gerai. o pirko is mazdauig kakykim panasiai kaip ta alioshka parduoda. dar viena dalkyka galiu pasakyti apie tuos diorus krutose parduotuvese "kristiana" pardavejos perka pacios padielkas, poto parduotuvei sukeiciami su originalais, nu ir se tau smile.gif nusipirkai kristianoi padielka smile.gif nes tikrai ne viena zinau kurios pirkosi kristianoi tushus dior'o viena karta super buvo o kita karta visishkas fuflkiakas pasipuole smile.gif


nu šita istorija mažų mažiausiai juokinga.
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2006 07 10, 23:47)
nu šita istorija mažų mažiausiai juokinga.

drinks_cheers.gif tokiai pasakai reikia ypatingos fantazijos:lotuliukas: lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2006 07 10, 23:20)
O tai kokios Moschino couture parfumuoto vandens kainos ten kur su nuolaidom? g.gif

Sveikutes, isikisiu ir as. kantriai perskaiciau visus 13 puslapiu ax.gif

visiskai imanoma kad Dioro, YSL ir kitu ziymiu firku seseliai po 30 litu kainuoja. stai olandijoj iprasta kad jei leika is kazkokiso perekiu serijso tarkiem tik viena spalva- jeigu tarkiem pudra, tarkim liko spalva 021 o visukitu nera, jas parduoda tada na max uz 30% pradiens kainos. jei lupdaziu liko irgi tik 1 spalva, ta pati istorija. kartias buna net iki 90% nuolaidos. bet PASIRINKIMO prekese nera. pilani gai buti kad kazkas turi kontaktu, keuire tokias prekes superka ir paskui perparduoda. pasmus dafr yra otkios parduotyuves kur prekiauja susibankrotinusiu parduotuviu prekemeis, ten irgi atveza visokiu geru daltyku, bet riekia uztaikyti. Del kremu ir dekoratyvios kosmetikos- lietuvoj kainos nezmoniskai sukletos, kitur jie apie 30 % pigiau....su kvepalais dar blogiau.
Atsakyti
QUOTE(lil @ 2006 07 11, 02:18)
Sveikutes, isikisiu ir as. kantriai perskaiciau visus 13 puslapiu  ax.gif

visiskai imanoma kad Dioro, YSL  ir kitu ziymiu firku seseliai po 30 litu kainuoja. stai olandijoj iprasta kad jei leika is kazkokiso perekiu serijso tarkiem tik viena spalva- jeigu tarkiem pudra, tarkim liko spalva 021 o visukitu nera, jas parduoda tada na max uz 30% pradiens kainos. jei lupdaziu liko irgi tik 1 spalva, ta pati istorija. kartias buna net iki 90% nuolaidos. bet PASIRINKIMO prekese nera. pilani gai buti kad kazkas turi kontaktu, keuire tokias prekes superka ir paskui perparduoda. pasmus dafr yra otkios parduotyuves kur prekiauja susibankrotinusiu parduotuviu prekemeis, ten irgi atveza visokiu geru daltyku, bet riekia uztaikyti. Del kremu ir dekoratyvios kosmetikos- lietuvoj kainos nezmoniskai sukletos, kitur jie apie 30 % pigiau....su kvepalais dar blogiau.

O Tu pirktum Dior ar Chanel is kioskelio? Tokio kaip Gariunu turguj buna? Ir tikrai patiketum, kad ten tikrai TIKRAI originalas, tik kad gerokai pigiau?
Atsakyti
Zinokit surizikavau ir nusipirkau L'oreal VOLUME SHOCKING is tokio vyro uz 15lt. kaip galima nesusigundyti? blush2.gif Ir esu labai patenkinta. thumbup.gif biggrin.gif thumbup.gif Kokybe nieko nesiskiria nuo drauges tuso, kuri pirko Sarmoje uz 40lt. Tai dabar ir zinok kur buna padielkos, o kur ne.
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2006 07 12, 14:03)
Zinokit surizikavau ir nusipirkau L'oreal VOLUME SHOCKING is tokio vyro uz 15lt. kaip galima nesusigundyti?  blush2.gif  Ir esu labai patenkinta.  thumbup.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  Kokybe nieko nesiskiria nuo drauges tuso, kuri pirko Sarmoje uz 40lt. Tai dabar ir zinok kur buna padielkos, o kur ne.


As lygiai toki pat nusipirkau tik uz 20lt, tai jau antras menuo naudoju ir dziaugiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man jau geriau koki loreali ar mybelline uz keleta litu nusipirkti ir nesukti galvos orginalas ar nea, nei diora ir grauzti save ar ne padielka....
Atsakyti
o man teko girdeti, kad vagia is vadinamu furu( bent jau kvepalus) zinoma ne po daug ir pagrinde gali gaut is tu kas uzsienio firmose furom vazineja. kaina nebuna labai mazesne,nes jie irgi i kristijana uzeina pasidairyti . Ir kitas varianta dar zinau parveza moteris kuri pati dirba kosmetikos parduotuvej uzsieni ir nupustu jau biski, kiti visai nepradaryti buna. Tai kaip suprantu cia irgi vogti skaitytusi. Nors kartais nuperka pigiau per akcijas bet jau cia pigiau buna max 100lt.( reti ir nepopuliarus pas mus gali tiek kainuoti). Nu ir dar viena moteris siule parvesti is Soviecko, tai ten irgi sake gali buti ivairiai pagal ruei nuo 30lt iki max 100lt pigiau. O as asmeniskai esu pirkus kvepalus devetu drabuziu parduotuvej teturejo kelis, vos keliu rusiu ir nu 50lt pigiau, bet viskas tikrai orginalu nes viena moteris kuri dirba kristijanoj paziejo sako tikrai orginalas, o vyras nelabai norejo aiskinti is kur gavo tipo vagys atnesa, bet kazi....O del kristijanu, kad moterys pardavineja fufliaka yra labi tikra tiesa jus man paaiskinkit aip moteris joje dirbanti gali padovanoti tau kvepalus uz 300lt nors turi du vaikus vyras eilinis, o ji kiek ten gauna, bet matyt pasidaro... Lietuvis kaip sakoma visur bizni mato.....
Atsakyti
QUOTE(Amille @ 2006 07 12, 22:08)
o man teko girdeti, kad vagia is vadinamu furu( bent jau kvepalus) zinoma ne po daug ir pagrinde gali gaut is tu kas uzsienio firmose furom vazineja. kaina nebuna labai mazesne,nes jie irgi i kristijana uzeina pasidairyti .


Kas dėl furų tai tikrai teisybė,mano vyriokas važynėja,tai ko aš tik neturiu ir Ralph Lauren kvepalų ir Pupos kosmetikos ir Nivea ir lancome....ir t.t.aišku kiekiais ima nedideliais blush2.gif svarbu man užtenka biggrin.gif taip pat ir su drabužiais būna,bet iš to kioskelio tikrai neatsidarysi.Max sau kažką ir keliom padruškėm prigriebsi ir psio laugh.gif
Atsakyti

[/quote]


QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 07 12, 21:19)
Man jau geriau koki loreali ar mybelline uz keleta litu nusipirkti ir nesukti galvos orginalas ar nea, nei diora ir grauzti save ar ne padielka....

Va tikra tiesa. Aš kaip šarka esu "prisipirkusi" ne kartą: gavau dovanų brangų Shiseido kremą. Iš žmogaus, kuris tokių neįpirktų. Kai paklausiau iš kur, iš kažkokios moters. Ir užrašai ten tikrai buvo palaukę... O kai sulyginau su originalu Kristianoj, skyrėsi labai subtilus dalykas - kremo pavadinimo prierašas... Tas pats ir su Palangos moterų pliažo "konfiskuotų" prekių tikrumu - nors man aiškino, kad net važtraščius gali parodyti, bet ten visiškas fufliakas. O skirtumas beje taip pat gana subtilus - Diorshow tušo skyrėsi žinoma šepetėlis (kokybė be abejo, bet to iš karto nepatikrinsi) ir dėžutė - fufliako buvo gražesnė, celofanuota lotuliukas.gif . Va tep. Jei neaišku, siūlau labai gerai apžiūrėti, nuskaityti visas raideles ir lėkti tikrinti....
Beje, čia aš siūlau siūlau, o pati toliau "perku" - va forume nusipirkau brangų kremą su Sarmos lipdukais. O pasirodo, jis jau pasibaigusio galiojimo doh.gif Matyt kažkas iš pardavėjų parduoda kažkam ir taip jie pasiekia tokias vištas kaip aš doh.gif

O iš Alioshkos esu pirkusi kvepalų ir jiems priekaištų neturiu. Dar kremą pirkau, bet nepradėjau naudoti. Please, nežlugdykit manęs čia su savo kalbom, nes kudakuoti pradėsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, tai gal pasakykit koki kontakta ar ka... ish kur gaut geros kosmetikos "papigiaja". aishku jei tai imanoma.
Labai aciu
Atsakyti