Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėlės, sandėliukai, kioskeliai, turgus...

mano viena kliente labai nori tusa HUGO BOSS 3 in 1 doh.gif As kiek sakiau kad Hugo Boss negamina dekorativine kosmetika schmoll.gif sako kad turejo pavogta is Sarmos blink.gif blink.gif blink.gif toks geras tusas blink.gif neturiu ka daugiau pasakyti blush2.gif

P.S. Sarmoj tokiu tusu nekada nebuvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2006 08 18, 19:07)
aha,mano grupioke vis svaigo koki afigiena turi tusa is D&G o kai paaiskejo pirko is narkusos kuris tipo pavoge is kazkokio salono biggrin.gif

ogo biggrin.gifD o mano drauge pirko tušą D&G už 35Lt, kur lygeiai toks pat bazėje už 12 yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moca: 23 rugpjūčio 2006 - 21:24
buvau darzoviu nusipirkti zaliakalnio turguje, tai viena moteriske prisidejusi dior seseliu, tusu ir t.t. dar ten kazkokios krempudros turejo, paklausiau kainu, sako po 10-15lt, sakau cia orginalas, apsimeciau dura, sako jo, kristianoje toks tusas 80lt kainuoja, nu man ir uzvire kraujas, del tu jos padielku, galvoja, apgaus, o gal ir nemazai apgauna, tai as ja siek tiek paprotinau, kad daugiau taip negraziai nemeluotu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 08 29, 10:23)
buvau darzoviu nusipirkti zaliakalnio turguje, tai viena moteriske prisidejusi dior seseliu, tusu ir t.t. dar ten kazkokios krempudros turejo, paklausiau kainu, sako po 10-15lt, sakau cia orginalas, apsimeciau dura, sako jo, kristianoje toks tusas 80lt kainuoja, nu man ir uzvire kraujas, del tu jos padielku, galvoja, apgaus, o gal ir nemazai apgauna, tai as ja siek tiek paprotinau, kad daugiau taip negraziai nemeluotu blush2.gif


Esu susidurusi su pardaveja,kuri pardavinedama uz 18LT pati sventai tikejo,kad tai originalas rolleyes.gif
Atsakyti
Tai gal ir sita sventai tiki smile.gif
Atsakyti
Paskaicius Jusu pasisakymus susidariau tokia nuomone, kad padielkos ner tokios blogos, nes daugumai zmoniu jos patinka ir geros kokybes yra.
As tai turiu Dior seseliu ir pasakyciau, kad geri.Nezinau tai tada kokiu stebuklu laukti is orginalu g.gif kai seseliai kristianoj kainuoja 158Lt
Atsakyti
Sveikutės wub.gif Perskaiciau visus puslapius lotuliukas.gif ir norėjau pasiklaust, apie kokią čia bazę vilniuje kalbat? Jau ne pirmą kartą girdžiu, bet nežinau, kur ji randasi (nes ne iš Vilniaus aš, bet karatis būnu, tai norėčiau apsilankyt;)). Gal galit parašyt adresą, ar kaip ją rast?
Ir Kaune jei neklystu yra kažkokia bazė, ar ne? Irgi adresiuko norėčiau mirksiukas.gif smile.gif



O kas dėl pigesnės kosmetikos, tai esu susidūrus su kvepalais pigesniais. Mamai į darbą yra atnešė kažkada, tai pirko ji Kenzo kvepalus. Tai kvapas nežinau ar toks pat, nes ir originalių nesu uosčius šitų, laikė neblogai, bet po kokių 4-5 mėnesių tie kvepalai drumzlini tokie pasidarė blink.gif doh.gif lotuliukas.gif ir man rodos, kad buteliukas kažkoks brokuotas, nes išgaravo jų nemažai lotuliukas.gif blink.gif
Kitą kartą esu gavus dovanų tų pieštukų po 8 ml. Netikiu, kad ten originalūs, bet kvapas tip top toks pat kaip originalių ir laikė labai ilgai wub.gif tai mano nuomone visai apsimoka, kai tikrai žinai, kad ne padielka, jei kvepia taip pat, gerai laiko ir nedaug kainuoja mirksiukas.gif o kitą kartą su tais pačiais pieštukais esu išsidūrus. Kvapas buvo visai ne toks, kaip originalių, nors iš pat pradžių atrodė, kad panašus, bet kai pažiūrėjau parduotuvėj supratau, kad toli gražu:D doh.gif lotuliukas.gif o vieni tai laikė net ~2 h lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tai ką aš žinau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bird: 28 gruodžio 2006 - 20:26
gal zinot kur galima isigyti piestuku bet originaliu?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 12 29, 01:19)
gal zinot kur galima isigyti piestuku bet originaliu?


Jei turi omeny kvepalus, tai originalų "pieštukuose" nėra, išskyrus S.Dali, J.Couturier (visi po 8 ml, o ne 15 ml), gal dar vos keletas firmų. Bet nei Chanel, nei Gucci, nei Moschino, nei B.Spears, nei N.Campbell ir t.t. originalo pieštukuose nebūna.
P.S. žinau, čia man atsiras prieštaraujančių, kaip ne kartą jau buvo kalbant apie "originalus", bet įsitikinimui paieškokite tų "pieštukų" garsių gamintojų saituose, ar net ir e-bay. Yra tik miniatiūros po 4-7 ml, bet tai jau visai kas kita.
Atsakyti
QUOTE(Africa @ 2006 12 29, 10:33)
Jei turi omeny kvepalus, tai originalų "pieštukuose" nėra, išskyrus S.Dali, J.Couturier (visi po 8 ml, o ne 15 ml), gal dar vos keletas firmų. Bet nei  Chanel, nei Gucci, nei Moschino, nei B.Spears, nei N.Campbell ir t.t. originalo pieštukuose nebūna.
P.S. žinau, čia man atsiras prieštaraujančių, kaip ne kartą jau buvo kalbant apie "originalus", bet  įsitikinimui paieškokite tų "pieštukų" garsių gamintojų saituose, ar net ir e-bay. Yra tik miniatiūros po 4-7 ml, bet tai jau visai kas kita.


100% teisybe
Atsakyti
O kokia tikimybė, kad eBay gali nusipirkti fake ? Aš karts nuo karto ką nors nuperku, bet pasitaiko kokių limited edition ir negaliu aš nuėjusi į Kristianą palyginti tikras jis ar ne doh.gif

Papildyta:
Beje dar toks klausimas:
o kaip dėl testerių, ar juos irgi padirbinėja ? Jei jau perku kažką iš "rankų" tai stengiuosi imti testerį, nes man kažkaip atrodo patikimiau, nei originalas dvigubai pigiau nei parduotuvėje doh.gif
Atsakyti
Teko tureti piestuku keliu rusiu,jie skaniai kvepia ir skirtingai nei kiti neoriginalai nedvokia spiritu taip.Vienintelis minusas kad kvapas laikosi na gal pusvalandi ax.gif jei pakvepindavau megztini kazkiek ilgiau.
Atsakyti