Įkraunama...
Įkraunama...

ABC DESIGN vežimėliai

QUOTE(mettta @ 2010 02 17, 13:19)
Mes turejome ABC 3-TEC, tai super, mano svajoniu vezimukas buvo, viskas labai patiko, fainai, kad auto kedute tvirtinasi, tik kad remas sunkus, o mes gyvename antrame aukste, tai kai dukrytei suejo 6men. pardavem, net nepanaudoje sportines dalies, labai gaila buvo, bet kad nepajegdavau laiptais uznesti  doh.gif


o tai kiek kilogramu svere?
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2010 02 17, 13:44)
o tai kiek kilogramu svere?

13kg, bet galiu pasakyti kad man ne viena karta reikejo nesti doh.gif i 7 auk, del lifto gedimo, tai as nieko po biski ax.gif .Bet pvz.koks man dar butu + jegu rankene i kita puse galima butu atversti. Bet ir taip liuks thumbup.gif buvo,gera kareta thumbup.gif .
Musu komplektas buvo:vezimas(lopsiukasir sport.dalis)+ ABC vokas-miegmaisis+tase+apsauga nuo lietaus+nuo uodu.Pirktas buvo is Vokietijos smile.gif
Atsakyti
Yra nuolaidele kai kuriems ABC design vezimaiciams smile.gif
http://www.vaikams.e...ai/vezimelis/15
Gal kurios estae turejusios siuos du modelius ir galetumet pakomentuoti? ax.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes 4u.gif esu naujoke ir laukiuosi pirmo vaikelio tai apie vezimus nelabai nusimanau..bet man visai patiko ABC 3 tec ir atsiliepimai apie ji gan neblogi..nu zinoma kiek zmoniu tiek nuomoniu rolleyes.gif norejau paklausti ar sportinuke yra visiskai gulima padetis?ar jis nera kietas, ar nebarska?pasiklydau as tarp tu vezimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Di_anele @ 2010 02 24, 12:20)
Sveikos esamos ir busimos mamytes  4u.gif esu naujoke ir laukiuosi pirmo vaikelio tai apie vezimus nelabai nusimanau..bet man visai patiko ABC 3 tec ir atsiliepimai apie ji gan neblogi..nu zinoma kiek zmoniu tiek nuomoniu rolleyes.gif  norejau paklausti ar sportinuke yra visiskai gulima padetis?ar jis nera kietas, ar nebarska?pasiklydau as tarp tu vezimu doh.gif


Turiu tokį vežimuką, esu patenkinta, dabar pradejau naudoti sportinuką, visiškai gulimos padėties nėra, bet tokia visai artima gulimai.
man tai tas vežimėlis liuks, viskas tinka ir patinka, ir barškėti - nebarška. Žinai, vienintelis jo trūkumas, kad jis sunkokas, na bet tu parodyk man lengvą vežimą biggrin.gif
Tik jau mąstau parduoti, nes galvoju apie paprasta skėtuką, labai man sunku tampyti iš ketvirto aukšto, trečias vaikas, jau nugara mano nebeatlaiko.....tų vežimų tampymo.
Mano yra Black cognac, lopšys, autokedutė su adapteriais, sportinė dalis ir visos apsaugo, jeigu tave domintų, rašyk į ąž. Naudojam aštuonis mėnesius, kėdute kaip nauja, nebuvo daug progu ją naudoti, lopšys puikaus stovio, o sportinukas tik dabar pradėjo tarnauti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2010 02 15, 14:40)
Sveiki,  mane taip pat take off domina, idomu kur isigyt galima, gal kas matet? nes kiek ieskau intwernete niekur nerandu...

zinau kas labai pigiai parduoda tik uz 450lt ax.gif
Atsakyti
vakar isigijome ABC design Astro is vaikutis eu. Nors labiau viliojo condor modeliukas, apsisprendima nuleme labai gera kaina.
Kai jau pradesime naudoti naudoti, parasysiu atsiliepimus. biggrin.gif
Dabar ieskome devetos autokedutes, kuri tvirtintusi prie vezimuko remo. Tinka ABC design rider arba Maxi cosi cabriofix. Lauksiu pasiulymu i a.z. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

norėjau pasidomėti iš kur Jūs ir kiek už vežimuką norėtumėt? Jei pavyktų, būtų smagu pamatyt foto smile.gif

Laukiu atsakymo, dėkui
Atsakyti
vezimuka pirkome is cia-http://www.vaikams.eu/index.php/page/vezimeliai/do/modeliai/vezimelis/15
yra internetine parduotuve ir galima nuvykti paziureti gyvai i Ateities g. Vilniuje.

http://www.vaikams.e...ai/vezimelis/15

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssaule: 25 vasario 2010 - 13:25
QUOTE(kriste_zara @ 2010 02 25, 14:55)
Sveiki,

norėjau pasidomėti iš kur Jūs ir kiek už vežimuką norėtumėt? Jei pavyktų, būtų smagu pamatyt foto  smile.gif

Laukiu atsakymo, dėkui

Parasiau i az
Atsakyti
Turime ABC Designe Pramy de Lux- aliuminio rėmu.
Pliusai: didelis, universalas, patogūs keturi pripučiami ratai,ratai nusiimami, minkštas važiavimas,geras pravažumas visokiais keliais ir bet kokiu oru, patogus vaikui...miegoti lauke gali iki dviejų metukų amžiaus,patvarus,stumdosi lengvai, permetama rankena, patogus krepšys,šiltas( vaikas nesušalo lauke ir prie - aštuoniolikos), trys padėtys( gulima, pusiau ir pilnai sėdima).
Minusas: tikriausiai nestandartiniame lifte netilps, sunkokas( penkiolika kg- mamos gyvenančioms daugiabutyje be patogaus lifto turėtų būti nepatogus), užima gana daug vietos automobilio bagažinėje.
Šitas vežimas idealus kai mamai nėra problemų dėl vežimo laikymo namuose. 4u.gif Aš juo labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Letaa @ 2010 02 25, 20:52)
Turime ABC Designe Pramy de Lux- aliuminio rėmu.
Pliusai: didelis, universalas, patogūs keturi pripučiami ratai,ratai nusiimami, minkštas važiavimas,geras pravažumas visokiais keliais ir bet kokiu oru, patogus vaikui...miegoti lauke gali iki dviejų metukų amžiaus,patvarus,stumdosi lengvai, permetama rankena, patogus krepšys,šiltas( vaikas nesušalo lauke ir prie - aštuoniolikos), trys padėtys( gulima, pusiau ir pilnai sėdima).
Minusas: tikriausiai nestandartiniame lifte netilps, sunkokas( penkiolika kg- mamos gyvenančioms daugiabutyje be patogaus lifto turėtų būti nepatogus), užima gana daug vietos automobilio bagažinėje.
Šitas vežimas idealus kai mamai nėra problemų dėl vežimo laikymo namuose. 4u.gif Aš juo labai patenkinta.


as dar norėjau paklausti dėl šio modeliuko.. Ar yra auto kėdutė prie šio modelio? smile.gif nes kiek žiūrėjau, niekur neradau.. g.gif
Atsakyti