Įkraunama...
Įkraunama...

ABC DESIGN vežimėliai

QUOTE(Letaa @ 2010 02 25, 19:52)
Turime ABC Designe Pramy de Lux- aliuminio rėmu.
Pliusai: didelis, universalas, patogūs keturi pripučiami ratai,ratai nusiimami, minkštas važiavimas,geras pravažumas visokiais keliais ir bet kokiu oru, patogus vaikui...miegoti lauke gali iki dviejų metukų amžiaus,patvarus,stumdosi lengvai, permetama rankena, patogus krepšys,šiltas( vaikas nesušalo lauke ir prie - aštuoniolikos), trys padėtys( gulima, pusiau ir pilnai sėdima).
Minusas: tikriausiai nestandartiniame lifte netilps, sunkokas( penkiolika kg- mamos gyvenančioms daugiabutyje be patogaus lifto turėtų būti nepatogus), užima gana daug vietos automobilio bagažinėje.
Šitas vežimas idealus kai mamai nėra problemų dėl vežimo laikymo namuose. 4u.gif Aš juo labai patenkinta.



Ash vakar irgi isigijau karieta smile.gif ABC Design Pramy Lux.
Visa vakara knisausi kol issiaiskinau kaip ten kas susilanksto ir uzsideda smile.gif
Nu labai fainutis. Tik norejau paklausti jau turinciu, ar lopsiukas turi guleti truputi pasvires i prieky, t.,y. vaikutis gules ne tiesiai, o truputi su pakelta galva. Cia taip turi buti?
Ir dar radau tokia detale, tiksliau kazkoki kapiushona su uztrauktuku, bet jis man niekur netinka, o instrukcija labai skurdi, ten sio daikto nera.

Ir dar paklausiu, kai dedate lopsiuka, ar ishimate sedimos dalies dirzelius, ir ar prisegate pati lopsiuka prie korpuso su ten esanciais dirzeliais? Juk tada sunku isimti lopsiuka kai reikia vaikuti nusineshti su visu lopsiu.
Atsakyti
Kur butu galima isigyti kazkoki universalu ciuzinuka kietesni i vezimuko lopsi? Nes paziurejau, kad esamas yra paraloninis, tai gal kudikeliui bus per minkstas? ax.gif
Gal kazkur galima nusipirkti su kokosu drozlemis ar koki kietesni universalaus ismatavimo?
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2010 02 26, 14:28)
Kur butu galima isigyti kazkoki universalu ciuzinuka kietesni i vezimuko lopsi? Nes paziurejau, kad esamas yra paraloninis, tai gal kudikeliui bus per minkstas? ax.gif
Gal kazkur galima nusipirkti su kokosu drozlemis ar koki kietesni universalaus ismatavimo?


Sveikos 4u.gif
Maciau yra Vaiku miestas ciuzinukai vezimams,tik nezinai kaip su ismatavimais g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Gal turite kokia nors nuomone apie ABC Design Amigo ar ABC Design Primo? Niekur nerandu atsiliepimu apie siuos sketukus g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, norejau paklausti gal zinot kokio parduotuvej, Kaune, butu galima gyvai pamatyti 2010 metu kolekcija? ax.gif mane kokreciai domina ABC 3-tec 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galite, kas esate tureje ar zinote, suteikti kazkokios info apie abc vezimus?
Kiek zinau ABC vezimu sportine dalis labai idomiai lankstosi nugarele, nes jei leidziasi nugarele, tai kartu kyla vaikucio kojos ir vaikutis toks, kaip man pasirode gaunasi susirietes, kaip auto keduteje, ar tai yra patogu? Dar del sportinio vezimuko gal kas galite patarti ar jame patogu vezioti pvz kokiu 3 men vaikuti, nes bijau, kad i lopsi jau man nebetilps. Aciu uz patarimus
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti